Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Na to bym nie wpadła:) Znam byki. Mama i koleżanka. Skrajnie odmienne osobowości. A Ty jesteś moim zdaniem jeszcze inny od nich. Nie mnie oceniać po znajomości topikowej, internetowej. Widocznie byki mają wiele ascendentów skoro są tak różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą Ty tez jesteś nieco wykoślawionym lwem , z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam ogólnie czuje się jednak byczkiem ...może nie aż takim bykiem jak w opisach byka , tylko byczkiem nie będę się wypierał tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z tym optymistycznym akcentem że mnie jednaj znają jako Wyssanego udaje się do łoża jeszcze może zerkając co tam się dzisiaj działo , coś obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat także zajrzałem - sypie i zawieja jakiej chyba jeszcze nie było tej zimy a Ty panno - z jakiego znaku jesteś ? ..pośmiejemy się najwyżej , jakby coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas sie roztapia ;) a nie bardzo jest sie z czego smiac, bo moj znak zodiaku to chyba najgorszy ze wszystkich i najbardziej zagmatwany ;O zgdanie ktos? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panno M
bliżnięta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak ,tak ! :)
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama to bliżniak , a ojciec - skorpion ...przerąbane od początku .... dla byka :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Panno M czyżbyś była "raczkem" ?Jeśli tak,to witaj w klubie:) A poważnie to nie wierzę w horoskopy, bo jakie znaczenie ma to, w którym miesiącu ktoś się urodził.:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 'straszny znak ' - rak !!! hehe . ..a ja już myślałem , że to tamte , chociaż za nic mi to nie pasowało do panny M mam brata raka i pewnych znajomych raków - tutaj akurat wszystko się zgadza , jakby potwierdzając prawdziwość zodiaku ...wszyscy delikatni , łagodni i oddani wobec swojej najbliższej rodziny tzn. tej którą mają albo chcieliby mieć - samotność ich właśnie boli bardziej niż innych z tego właśnie względu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in the dark forest
a ja jestem Wagą, Panne, Bliźniaka i Byka mam w domu, a z rakiem bylam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje poznane raki jako kochliwe są w sensie trwałości i zakochania w związku , w dzieciach , w rodzinię którą stworzyli ...raczej nie w w kochliwości jako szukaniu czegoś coraz bardziej innego taki bardzo związany znak z najbliższymi , których kochają potrafią się naprawdę bardzo mocno poświęcić i zaangażować w to co mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gowno tam prawda! nie jestem zwiazana z rodzina, nie wiem jak moze byc w perzyszlosci, ale kochliwa i wrazliwa to ja jestem- owszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś związana , bo masz nieco złe kontakty z nimi , co np. denerwuje i boli delikatnego raczka ja mówiłem i miałem na myśli o własną przyszłą ewentualnie rodzinę , czyli związek z osobistym chopem i jakąś latoroślą , albo winnicą powstałą z tego związku ( no chyba , że z innego ) zresztą raczki są nieco roztrzepane i nieco rozkojarzone , co się ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam raki kochliwe w sensie nie wierne swoim żonom, dziewczynom, a pani rak ma 3 męża więc kochliwe to stworzenia. Wniosek z tego taki, że cała ta astrologia jest o kant tyłka rozbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholerka ...naprawdę trzeciego ? czyli naprawdę zbyt uczuciowa :D nie , no to tylko pewne uproszczenia z ta astrologią oczywiście ale jednak uważam że jednak coś w niej jest , a nawet sporo oczywiście z moich doświadczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się na astrologi nie znam i nawet swojego życiowego pecha nie potrafię tym wytłumaczyć, że tak mam zapisane w gwiazdach. Ale zmieniając temat:) Co tam Wyssany na Opolszczyźnie słychać? U mnie wiosna idzie, śnieg już prawie zniknął. I oby tak do wiosny coraz cieplej, coraz widniej, coraz lżej:) Oby zima nie wracała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście nie ma co tak 'astrologowac ' i określać jakieś swoje czy kogoś przeznaczenie , czy predyspozycje , chociaż coś tam w tym jest . dzisiaj dostałem pracę w dość poważnie rozwijającej się firmie zatrudniającej ponad 300 pracowników na normalna umowę ! kobitka powiedziała , że mają 'inteligentne maszyny za nawet 1 mln Eu , które powinni obsługiwać 'inteligentni operatorzy ' zapytałem oczywiście , czy nie ma może takich ' mniej inteligentnych za stówkę , ponieważ może się okazać , że tej najdroższe są mądrzejsze od operatora ...mają mi jutro coś wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany właśnie oglądam EzoTV i wróżbitęę Macieja...kojarzysz faceta? To jest pomysł na biznes i nabijanie grubej kasy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×