Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuska_1230987

pampersy DADA z biedronki opinie

Polecane posty

Gość mamuska_1230987

co sadziecie o pieluchach DADA z biedronki?słyszlam ze sa dobre i tanie.wypowiedzcie sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska_1230987
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie są rewelacyjne. Używam tych pieluch od rozmiaru 3 i jestem zadowolona. Nie śmierdzą aż tak bardzo chemią i dobrze chłoną. Cena też mnie zadowala. Polecam pieluchy Dada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci je polecił one są
straszne ...dziecko miało mokre nogawki i wszystko wokół ...tesciowa sie obraziła ,że jej pieluchy wywaliłam do kosza ale są okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama__julki
mojej corci sie po 3 pampersach dupcia odparzyla a wiec ja osobiscie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka używa dla córki i mówi, że super, także pewnie nikt Ci nie da odpowiedzi, pozostaje kupić i sprawdzić:) ja już tez pytałam o babydream to różne opinie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie są dobre nie moge podac
choćby jednego powodu dla którego warto kupić -no oprócz ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudztwo jak z plastiku
nie nie za żadne skarby i nigdy wiecej !:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiooonaaaa
pampersy z biedronki ...tanie gówno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje w przedszkolu i maluchom zmieniam pieluchy. Jedno z dzieci uzywa Dada ale nie polecam. Jest to dziewczynka, 2 latka, ruchliwa. Pieluszka zbija sie w taka twarda kluske jakby, sztywana i niewygodna zapewne. Z pampersem i huggisem tak sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskółka nocna __________
U mnie się nie sprawdziły Sztywne jak pieron, widziałam po dziecku że jest mu w nich nie wygodnie. Lepiej dopłacić i kupić huggies często na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pewnej dziewczynki
polecam tylko orginalne pampersy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jakich uzywalismy
oryginalne pampersy róznych rodzajów natychmiast córkę odparzały, a czasami przeciekały bokami z Dadą to się nigdy nie zdarzyło, odparzenia zniknęły bardzo szybko i juz się nie pojawiają i ogólnie jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie powiecie mi ze pampersy
oryginalne wam przeciekały albo odparzały wasze dzieci \1!!!:) jestem mama wczesniaka z problemami skórnymi i własnie jedyne pampersy nie robiły krzywde mojemu dziecku ...a ta cała reszta to nie wiem z czego robiona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm ,jggggggggg
gówno biedronkowe i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jakich uzywalismy
własnie, ze powiem, bo chyba wiem lepiej co odparza moje dziecko, nie? :O poczytaj sobie skład - pampersy mają chemiczne zmiękczacze i syntetyczne aromaty zawarte w tych ich "balsamach nawilzających" które nie wiadomo po cholerę są w pieluchach ORYGINALNE pampersy to chemia, a nie celulozowa dada ale jak ktos na pierwszym miejscu stawia markę to wiadomo, ze nie posłucha argumentów za produktami mniej reklamowanych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jasne pampers to badziewie
Pierdzielą tak te ,które w życiu nie kupiły ani jednej sztuki ! najpierw widziałam je u znajomej- kupuje dla swojego dziecka. Zachwalała, więc kupiłam dla swojego malucha.Stwierdzam, że to okropna pomyłka. Sztywne jak "pancer-gacie" ograniczają ruchy dziecka, zero elastyczności, problem z wchłanianiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm ,jggggggggg
orGinalnym pampersom mówie TAK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci szkodzi
pampersów schodziło ok.4 a dada czy inne tesco 6/7 wiec jaka tu polityka oszczednosci? heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją huggiesy obtarły, te zapięcia, gaga z tesco porażka, happy odparzyły, ciągle zastanawiam się nad tymi z rosmana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kssspsssyyyt
najlepsze ze wszytskich !!!!!! zero przeciekow, no chyba ze przegapimy i za duzo nasiusiane , ale to juz musi byc mega duzo, :) zero odparzen i uczulen, bombowe, !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie biedronkowych 7-8
musiałam użyc a pampersa 3-4 ...no i wieeeeelka mi oszczędność . gospodynie od siedmiu boleści :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm ,jggggggggg
jak można zakładac dziecku takie pieluchy...dada z biedronki syf i nic więcej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jakich uzywalismy
kupowałam pampersy te w zółtym opakowaniu jedynki i dwójki, poźniej premium care i active baby - sprawdziły się TYLKO newborny tez byłam na początku tak nastawiona jak wy, ale na szczęscie zmądrzałam, więc moze dla niektórych też jeszcze jest szansa :P NIE mówię, że TYLKO dada jest dobra - ale mówię, ze kazdemu dziecku pasuje CO INNEGO, a skoro nie potraficie tego przyjąc do wiadomosci to już nie mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki ale nie wierze ze nie
uczulały...przecież one są sztywne jak diabli i drapią delikatną skóre dziecka no przestańcie ...!!! Moje dziecko w nocy budziło sie spompowane jak szlag :O a wasze nie?! no to gratuluje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×