Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

nie uwazam tak.... wiem co jest dobre... i to ze ludzie wierza w to co karze im wierzyc jeden guru .... to jest chore jak cholera... wymyslaja sobie teorie i wlasne interpretacje! tego nie popieram i stad wiem ze to jest zle! oni neguja nasza religie ja bede ich i bede poglebiac wiedze jakie to sa ich bledy w nauczaniu i bede sie smiala z kazdego glosno i wyraznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
pal to drewno wbite w ziemie , na takim palu wieszano wtedy złoczynców a za takiego uwazano tez Jezusa , myslisz ze dla Jezusa zrobili wyatkowy krzyz ? a nawet jesli krzyz - to czy on jest atki wazny ? czy ofiara za nas ! jaka złozył Jezus Chrystus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Duch Swiety to JEDNA Z OSOB BOSKICH.Jest jeden Bog w trzech Osobach:Bog Ojciec,Syn Bozy i Duch Swiety !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch Święty nie jest tylko mocą. Zaświadcza o tym sam Bóg Za 4,6:„W odpowiedzi przemówił do mnie: Oto słowo Pańskie do Zorobabela: Nie siła, nie moc, ale Duch mój [dokończy dzieła] - mówi Pan Zastępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
to nie jest negowanie religii katolickiej ! to jest wskazywanie własciwej drogi ... sprawdz , poznaj historie katolicyzmu - ja to zrobiłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
22:47 [zgłoś do usunięcia] dorsz w prezerwatywie dorsz jakis ty przystojny ups teraz spac nie bede mogła , co za koszmarny ryj dobre dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie istotne ale mowa jest o krzyzu a jehowi to przeklamuja! A swoja droga... to musial byc krzyz ponieważ bezpośrednio nad jego głowa (Jezusa) była przybita tabliczka... gduyby to byl tylko pal to mialby rece nad glowa i tabliczka nie moglaby byc nad jego głowa.... do tego jest w biblii napisane ze rece mial przebite Gwozdziami - a nie gwozdziem co mialoby miejsce na palu przy rekach nad glowa!! Przestan wiec bredzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
informacje za you tube badz innych stronach przeciwników swiadków Jehowy to zadne informacje to jak zuzyty papier toaletowy , poszukaj w wiarygodnych dziełach a takich sporo w polskich i nie tylko bibliotekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy zachwiało by ich wiarą gdyby dostali prikaz z brooklińskiej centrali, że Jezusa powieszono na krzyżu, ale do góry nogami.. (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni krytykuja katolicyzm ja tez chce poznac i osmieszyc swoich wrogow!! a niewatpliwie nimi sa.... kiedys byli mi obojetni,... teraz to sie zmienilo... i juz znam wiele rzeczy ktore obalaja ich smieszna religie .... czemu kiedys mogli poddawac sie transfuzji krwii? czemu jakis prezesik mial prawo zarzadzic inaczej i przez to gina ludzie? czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by sam bog do nich przemowil to by powiedzieli ze to zmontowali katolicy!!!oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
ojej tabliczka tuz nad głowa miedzy dłonmi a głowa , a do przebicia rak mozna było uzyc rzeczywiscie dwóch gwozdzi lub jednego .. czy to takie wazne .... mysle ze tutaj sa sprawy duzo wazniejsze , sprawy zycia i smierci , sprawy zycia wiecznego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
ty moze odbierasz to jako krytyke , ja tez tak to odbieralam , ale kiedy poznałam sens ich nauk a przedtem Jezusa chrystusa zupełnie zminilam zdanie wiem smutna ze jest w tobie złosc do tych ludzi , ale uwierz mi oni chca pomóc nam bo tak nakazał nam sam Jezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o trójcę świętą... mówisz nie ma? ... oto dowód: Podobnie te trzy osoby występują w formule chrztu świętego: "Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego" (Mt 28,19). Do tego ich chrzest... jest śmiechem... zanurzają człowieka w wodzie gdzie w biblii (jw) jest opisane jak powinien wygladac chrzest! Do tego nie wierzą w krzyż... co przeczy jedno drugiemu... slowo chrzest...pochodzi od słowa kreist czyli krzyż.... czy to nie jest żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak juz wszystkie Twoje argumenty legly w gruzach... wyjezdzasz mi z ojej./.// ze to co ja mowie jest niewazne.... nie wazne ze wszystko to jest ich wielka pomylka... zycie wieczne? dla kogo ? dla 144 000? wierzysz w takie brednie ? dziewczyno obudz sie bo zal mi ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
do smutnej-wiadomosci z youtube sa TAKIMI SAMYMI JAK I INNE>ZALEZY KTO JE MOWI a akurat linki do ktorych podalem sa z bylymi jehowcami. Ponadto zobacz autorze ta strone; http://bradersi.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
smutna widze ze Toba szargaja emocje .... mówisz o nienawisci , a gdzie milosc do blizniego ? nie ma slowa : trójca ! wystepuja tzr y postacie jak pisąlm majae ze soba bardzo duzo wspolnego jesli mam tobie wytłumaczyc wiecej na ten temat czy inny chetnie odpowiem droga mailowa , jesli podasz maila to jutro odpisze i popre to wersetami a ty spokojnie w domu przeanalizujesz za i przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Autorze-poszukaj tu; http://www.google.ie/search?q=Prawda%20o%20swiadkach%20jehowy&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&source=hp&channel=np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
smutna błednie piszesz o informacjach które usłyszalas badz przeczytałas ..... zyc wiecznie moga wszyscy i wszyscy zmartwychwstana .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakim Ty sensie dziewczyno mowisz? chyba o bezsensie! widzisz ze wszystko to jest brednia?! w co wierza... kogo sluchaja... to nie Bóg nimi kieruje i wiara w niego, tylko 1 osoba stojaca na czele ... ktora boi sie prawdy... i musi caly czas omamiac swoich niewolnikow.... powiedz mi jak chca pomoc!! po co ta ich pomoc? skoro ich nikt o to nie prosil!? powiedz po co sie wpierdalaja w czyjesz zycie!! robia na sile ludzi niby szczesliwych !!?? a pozniej jak sie nie da ich zwerbowac to albo z buta... bo i takie znam przypadki.... a jak juz sie uda... to i tak maja to gdzies.... gdzie tu pomoc!? pokaz palcem bo nie widze... masz jeszcze jakies watpliwosci kto ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
smutna jestes zła a to zupełnie niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
do smutnej-w twojej jehowej "biblii"nie ma slowa TROJCA.W Biblii-jest i to z tysiac razy.Przeczyatj sobie ten link ktory podalem.Tam wlasnie jest o tym.Moze i tobie sie oczy otworza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
pomoc ? Jezus kazał czynic uczniów ze wszystkich narodów i kazął im głosic dobra nowine .. dobra nowina to nic innego jak mozliwosc zycia wiecznego to bardzo długi temat i wymaga długiego wyjasnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
do smutnej-tu-na tej stronie jest wlasnie o klamstwach jehowcow.szczegolnie wlasnie o klamstwach mowiacych ze w Biblii nie ma nic o Trojcy Swietej.To jest strona Brooklyn-ktora postawila sobie za cel ujawnianie KLAMSTW jehowcow. http://bradersi.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×