Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Gość swiadkowie to hipokryci
a swiadkowie szatana (jehowi) nie uznaja dekalogu nie modla sie do boga bo nie odmawiaja ojcze nasz ktura jezus nauczał w bibli twierdza ze jest wzorcowa to tym bardziej powinni sie modlic ta madltwa nie poszcza a tak sie zwycięża sie szatana Mk 16:17-18 BT „Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie. oni chcą pomniejszyć Jezusa nie kłaniaja sie jezusawi a tylko szatan uznaje boga , Jezusa i maryj nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadkowie to hipokryci
Kiedy Maryja wyniesiona została na tron po prawicy swego Najświętszego Syna, Pan oznajmił mieszkańcom dworu niebiańskiego przywileje, jakie posiadała Maryja na mocy nadanego Jej Majestatu. Odwieczny Ojciec, Stworzyciel wszystkich rzeczy, rzekł do aniołów i świętych: „Nasza Córka, Maryja, wskutek naszego odwiecznego wyroku była wybrana spośród wszystkich stworzeń i zawsze była nam miła. Nigdy nie okazała się niegodna imienia i godności Córki, jakiej udzieliliśmy Jej w Duchu Bożym. Maryja posiada prawo do naszego Królestwa; dlatego będzie uznana i ukoronowana jako jego prawowita Pani i Królowa. Wcielone Słowo rzekło: „Wszystkie stworzenia, które stworzyłem i odkupiłem, należą do Mej prawdziwej i cielesnej Matki; Matka moja będzie prawowitą i najwyższą Królową tego wszystkiego, czego Ja sam jestem Królem. Duch Święty rzekł: „Ponieważ Maryja posiada godność mej jedynej, wybranej Oblubienicy i taką zawsze wiernie się okazywała, dlatego na wszystkie wieki należy się Jej korona Królowej. Po tych słowach trzy Boskie Osoby włożyły na głowę Maryi koronę o jasności tak cudownej i wartości tak nieoszacowanej, że żadne stworzenie tego nie widziało i nigdy nie zobaczy. Równocześnie z tronu Boskiego doszedł głos: „Przyjaciółko, Wybranko z wszystkich stworzeń, Nasze królestwo należy do Ciebie; Ty jesteś Królową, Panią i Władczynią serafinów, aniołów i wszystkich innych stworzeń. Według Naszego najwyższego wyroku przekazujemy Ci majestat i najwyższą władzę nad wszystkimi stworzeniami. Chociaż byłaś obdarzona łaskami o wiele bardziej niż inne stworzenia, to jednak w swej pokorze uważałaś, że przysługuje Ci miejsce ostatnie, dlatego teraz otrzymujesz miejsce pierwsze, jakie Ci się należy przyjmij od Naszego Bóstwa panowanie nad tym wszystkim co stworzyła Nasza wszechmocna ręka. Z Twego królewskiego tronu będziesz panowała do środka ziemi, podbijesz piekło, pokonasz szatanów i wszystkich mieszkających tam nieprzyjaciół, którzy będą się Ciebie bali dzięki mocy, jakiej Ci udzielimy. Będziesz panowała nad ziemią, wszystkimi elementami wszystkimi stworzeniami jakie na niej mieszkają. W Twoje ręce i Twojej woli oddajemy siły i skutki wszystkich przyczyn, ich działalność i istnienie, żebyś mogła rządzić wpływami nieba, deszczem i owocami ziemi, żebyś mogła gospodarować nimi wedle swego upodobania; Nasza wola będzie zważała na Twe zamiary L spełniała Twoje życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiadkowie to hipokryci
Masz być Królową i Panią wszystkich śmiertelników; dlatego w Twojej mocy będzie zsyłanie na nich śmierci lub przedłużanie ich życia. Masz być Królową i Panią Kościoła wojującego,jego Opiekunką, Orędowniczką, Matką i Mistrzynią. Jesteś szczególną Opiekunką i Patronką państw katolickich. Jeżeli dzieci Adama będą Cię wzywać zgłębi serca,jeżeli będą Ci służyć i zaskarbią sobie Twoją życzliwość, będziesz im pomagała L pocieszała ich w smutkach i potrzebach. Będziesz Przyjaciółką, Opiekunką i Przewodniczką wszystkich sprawiedliwych. Będziesz ich wszystkich pocieszała, wzmacniała i obdarzała dobrami, odpowiednio do stopnia ich nabożeństwa ku Tobie. W tym celu czynimy Cię Skarbniczką Naszych bogactw i Naszych dóbr; w Twoje ręce składamy Nasze łaski i Nasze dary, abyś je rozdzielała. Swiat wszystko będzie otrzymywał przez Twoje ręce i nie odmówimy ludziom niczego, co Ty im dać zechcesz. Wszędzie będą służyli Ci aniołowie i ludzie, albowiem wszystko co jest Nasze,jest i Twoje, tak jak i Ty zawsze byłaś Naszą własnością. Będziesz z Nami rządziła i panowała po wszystkie wieki. Dla podkreślenia tego cudownego przywileju Maryi jako Pan i Władczyni nieba i ziemi, Pan rozkazał wszystkim mieszkańcom niebiańskiego dworu, aby razem oddali hołd Najświętszej Maryi Pannie i uznali ją jako swą Królową i Monarchinię. Duchy anielskie i dusze świętych oddały natychmiast hołd Królowej niebios, okazując Jej cześć, szacunek i uniżoność. Wszystkie te uroczystości nadały Najświętszej Pannie cudownej wspaniałości, wywołując radość i szczęśliwość u świętych i aniołów, a Trójca Przenajświętsza znalazła w tym szczególne upodobanie; krótko mówiąc, wielka radość zapanowała w całym niebie. Najwięcej udziału w tej radości miał św. Józef, najczystszy oblubieniec Maryi, św. Joachim, św. Anna i tysiąc Jej Aniołów Stróży. Jeżeli chodzi o nagrody i zaszczyty jakich dostąpiła Maryja, to nie jestem w stanie wysłowić tego w godny sposób i każdy dopiero przez błogosławione i pełne szczęśliwości oglądanie tego w niebie będzie mógł to wszystko poznać w takim stopniu, na jaki zasłużył sobie nabożnym życiem i dobrymi uczynkami. mistyczne miasto boże Maria z agredy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
benji cos tam-tu masz linki i ucz sie chlopcze pierwszy o protestantach-ktorzy jak zwykle tez sie tu zlecieli http://www.youtube.com/watch?v=EFIwFnrNX1M&feature=related Drugi o jehowcach.Masz tam tez o lzemiu-NAS-katolikow-co jak twierdzisz-nie ma miejsca. http://kto-szuka-ten-znajdzie1.blog.onet.pl/ Na zyczenie-wysle wiecej o protestantach i jehowcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ,że nazywanie kogoś " jehowcem " jest u ciebie normą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAS katolików wszyscy lżą , ale wy biedactwa zachowujecie postawę pełną pokory ? i może to ty jesteś jej przykładem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
mufin-poczytaj PRAWDE Z TYCH linkow o WAS-JEHOWCAch-to sie dowiesz na jaka nazwe zaslugujecie.Wy nie jestescie zadnym kosciolem .Jestescie jedynie oszukancza sekta zalozona przez pedofila niejakiego Ch.T.Russella.Ot i co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goowno o mnie wiesz . nie występuję w obronie organizacji ŚJ a jedynie dobrego wychowania , ale po tobie ortodoksyjnym katoliku jak widać trudno sie tego spodziewać. A skoro już mowa o historii i pedofilach to tych chyba najwięcej jest właśnie w KK , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni sami nie wiedza co sie dzieje w ich "organizacji", nie znaja swoich przywodcow... zalozycieli... nie wspomne juz o zyciorysach itp... ito nie prawda ze tylko katolicy ich najezdzaja.... oni nie sa bez winy... tylko takich udaja... zeby kazdy myslal jacy oni dobrzy i biedni ... bo katolicy tak o nich mowia... nie wciagajcie naszych rodzin do swojej sekty, zajmijcie sie tymi co juz wstapili zeby nie uciekli przed tonacym statkiem... a od nas fora... a my w zamian damy wam spokoj i nie bedziemy musieli sobie wchodzic w droge, niszczac wzajemnie zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufin ... niestety nie prawda.... nie mozesz patrzec ilosciowo... bo katolikow jest duzo wiecej... a patrzac procentowo... w porownaniu do ilosci innych religii i tego ile czego robia ... uwierz ze zdziwilbys sie... jest wiele rzeczy o ktorych sie nie mowi glosno... szczegolnie u Jehowych... dopiero jak ktos z zewnatrz zobaczy ze jehowy robi zlą rzecz... wtedy go wydalaja... a tak to wszystko dzieje sie pod przykrywka... a my nawet o tym nie wiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufin ty glombie
wszedzie widzisz pedofili,,,hmmm moze sam masz takie zapedy co? przyznaj sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jest was więcej to wiećej wam wolno ? to moze procentowo - ilu zabiła Inkwizycja - a ilu ŚJ czy Protestanci ? ilu Indian wyrżnęto w myśl " szerzenia wiary " ? ile kobiet spalono , potopiono posiłkując sie " Młotem na czarownice " ? czy to wystarczajce procenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufin masz jakies problemy? czy ja powiedzialam ze wolno? czy ja popieram takie rzeczy ? a co mnie obchodza indianie i inne rzeczy ktorych nie znam i nie o tym tu mowa? to Ty uwazasz ze KK to sami zboczency pedofile mordercy itp a Jehowi to cacy? bujaj sie... skoro nie znasz tematu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ilu Jehowi pozbawili zycia swoich wyznawcow? wprowadzajac wymyslony przez jakiegos prezesika zakaz transfuzji krwii? moze tym sie zajmij... i wtedy bedziesz wiedzial kto jest bardziej bezduszny... na pierdniecie byle gląba daja sie zabijac... to dopiero zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie obchodzą cie - ti historia twojego kościoła . Innych grzechy widzisz ale na swoje to ślepa jesteś ? skoro jesteś członkiem KK to częśc tego dziedzictwa spada też na ciebie . Czy tylko zasługi chcesz dla siebie zbierać . Zanim zaczniesz ise wymądrzać dziecko na tematy o ktorych nie masz pojęcia radzę poczytać na ten temat . Bo na razie to piszesz bzdury , których nikt poważnie nie traktuje , żednych merytorycznych ag=rgumentów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za dziecko.... jak to sie mowi kazdy sadzi wg siebie... nie wiem jakich argumentow i na jaki temat Ty oczekujesz ale na szczescie nie z Toba i nie na Twoje tematy jest rozmowa wiec nie obchodzi mnie co Ty do mnie mowisz :) ja nie bede zbierac ciegow za to co bylo xxx lat temu... ani nie zbieram za nic zaslug... wiec nie wiem o co i do kogo ta mowa... argumenty na temat byly a ze Ty czytac ze zrozumieniem nie potrafisz to do kogo te zale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie ze mną rozmawiasz to po co sie oddzywasz ? nie znasz histori swojego koscioła , nie wiesz w co wierzysz ani dlaczego wierzysz tak a nie inaczej a chcesz modyfikować inne denominacje - śmiech na sali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zakonczenie nic nie chce modyfikowac... a Ty jak nie wiesz ocb to po co sie udzielasz do ch....y? idz pogadac sobie z dziecmi z przedszkola bo to chyba Twoj poziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro katolickich wklejech nie czytasz to nie mamy o czym rozmawiac bo to co pisze pochodzi od katolika wiec i tak nie czytasz, czyli nie mamy o czym rozmawiac... przykro mi ze jestes taka ograniczona.... a co mnie boli.. .to ze to nie jest poznawanie Boga bo to cos w co wierzycie napewno nie jest Bogiem...i ze zchodzi na zla droge... na szczescie jeszcze mowi ze nie chce byc jehowym... wiec moze jest nadzieja... na tym nasza rozmowa musi sie zakonczyc skoro i tak nie czytasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama robisz wklejki a moje ignorujesz i w dodatku negujesz... naprawde jestes hipokrytka... a imie Boga znam... to JAHWE... sami w swoich pismach uwazacie ze Jahwe jest bardziej poprawne a sami przekreciliscie jego imie i wierzycie w cos co jest falszem.... i nie naduzywam jego imienia tak jak ty - wy - bo tak chcial Bog... ale przeciez Ciebie to nie dotyczy bo wierzysz w szatana i jestes przez niego opetana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie potrafisz odpowiedziec i sensownie wybronic swojej mysli i wiary, na moje argumenty to nie widze sensu rozmowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wleilam Ci wersy z Biblii ale jestes taką znawczynia, że nawet sie nie poznalas... a reszta to jest komentarz abys umiala to pojac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze w BT pisze Jehowy.... nie pisze w zadnej Biblii tak wiec nie pisz mi ze to z biblii bo grzeszysz.... any hebrajski oryginal ani grecki nie uzywa takich dyrdymalow... ale Ty jestes ograniczona....!!!! ZAL!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zaczac tlumaczyc jak zaczniesz czytac co ja pisze... razem z wersami biblii i moja opinia...jesli nie to nie mamy o czym mowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh po polsku jehowa... dobre:) to jest wasz blad ortograficzny... skoro tak w to wierzycie ze to imie waszego boga to czemu w pismach piszecie ze i tak najbardziej poprawna i wlasciwa jest jahwe? co do obrazow to obrazom nie oddaje się czci religijnej ze względu na nie same jako na rzeczy, ale dlatego, że prowadzą nas ku Bogu. A zatem cześć obrazów jako obrazów nie zatrzymuje się na nich, ale zmierza ku temu, kogo przedstawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nie liczylam, ale wiem ze wystepuje w kilku miejscach .... na szczescie zostalo to zmienione i nie jest na kazdym kroku jak u was napchany ten jehowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setny
szkoda ze w nas tak mało tolerancji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×