Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wejdźcie sobie na wizaz

Panny Młode do 21 lat !!! Co myślicie ??

Polecane posty

no ja nie studiuje... pracuje i zajmuje sie domem bo mieszkamy ze soba już 1,5 roku ... sorry widocznie żle zrozumiałam wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to 1 zdjęcie
zacieszka właśnie chodzi o te dziewczyny które piszą tam typowo jak nastolatki ;) śmiejemy się z ich podejścia do życia bo naprawdę to jest dziecinne, same mają przysłowiowo "tylko majtki na własnej dupie" i nic poza tym ale weselicha juz 3 lata wstecz planowane za pieniądze rodziców w całości oczywiście i mieszkanie również z nimi itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz rozumiem i zwracam honor ;) no my za swoje pieniazki robimy, bo naszych rodzicow nie stac. a takie chwalace sie nastolatki tez znam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe zacieszka
ja cię tu znam i wiem jaka jesteś ;) także spoko:) swoją drogą takie chwalipiętki jak na wizażu też muszą być bo poprawiają np mnie innym humor :D Przypominają mi się lata co ja robiłam w wieku 20 lat, byłam biedna jak myszka ale tupać nogą nie tupałam, że już chcę ślub bo koleżanki dawno wyszły za mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianikos
śmieszy mnie ten temat.. ja wyjechalam z polski w wieku 18n lat usamodzielnilam sie i mieszkalam z chlopakiem od tamtej pory. 3 miesiace temu urodzilam dziecko w maju odbędzie sie ślub (planowalismy wczesniej ale zaszlam w ciaze i nie chcialam byc grubasem przed ołtarzem :)) w kazdym razie mam 21 lat moj chlop 25 i nie czujemy sie gówniarzami. on pracuje ja studiuje wychowujemy synka i jest git. i tak bylo od poczatku, nie wydaje mi sie zeby wiek mial tu znaczenie, jesli jestes nie dojrzała emocjonalnie to nawet w wielu 30 lat założenie rodziny nie jest dobrym pomysłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty natalianikos
może tak poczytasz ze zrozumieniem temat od początku co? bo widać masz problem ze zrozumieniem tego co tu pisze i z czego dokładnie się śmieją dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz w stół się odzywa
oho, zaczyna się :O natala skoro nie czujesz się gówniarzem to może poczytaj temat dokładnie a nie wyskakuj do dziewczyn bo nawet nie wiesz o czym temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten watek zazdrośnic to porażk
a !! nieźle trzeba być zdesperowanym, żeby żyć oczekiwaniem na pierścionek jaaa pierdziele. Czy z nimi jest wszystko w porządku ?? Może jakby się zajęły swoimi facetami, zamiast pierdzielić idiotyzmy na forum to by w końcu ten wymarzony pierścionek dostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te burzące się 20 latki
proponuję poczytać cały topik zanim zaczniecie się rzucać jak rybka bez wody 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, szkoda, że wchodząc na forum widać tyle jadu... Dlaczego każdy nie zajmie się sobą tylko z góry nastawiony jest na "atak"??? Piszecie, że albo ktoś na ślub lub dziecko za stary, albo za młody.... Wieczna krytyka! S a takie skrajne przypadki dziewczyn, które ślub pojmują tylko przez pryzmat sukni, wesela itp. Sama ślub będę brała mając 22 lata, ale nie biorę go dla "pięknej sukni, pięknego wesela, mnóstwa gości i ekstra imprezy" :/ Prowadzę swoją firmę, studiuję na trzecim roku, jestem w stanie sama się utrzymać.... A czytając Wasze komentarze aż głupio poczułam się z racji mojego wieku... Ślub biorę dla przysięgi, którą wraz z przyszłym mężem złożymy przed Bogiem... Samo wesele jest tylko tego otoczką, chociaż jak każda przyszła panna młoda oczywiście się na nie ciesze... nie mam jednak szału planowania wszystkiego już rok wcześniej... Ważne by mieć salę i orkiestrę, a sukienka 1,5 roku wcześniej?? Po co?? Czy to naprawdę aż tak ważne? Nie bądźcie dziewczyny tak defensywnie do każdego nastawione, każda sytuacja jest inna, każdy człowiek jest inny, więc jak można generalizować? A może trochę więcej zrozumienia dla innych (no oczywiście "skrajne przypadki" ciężko zrozumieć) i życzliwości?? Szczęścia życzę w Nowym Roku i spełnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dananonek
co za pustak ze wscibskim nochalem zalozyl ten watek??ahahahahahaaaaaa zal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDix3
ej to co ja mam powiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDix3
Jakby ktoś miał linka to bylabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem krakowsko suchą
Prowadzę swoją firmę - buahahaha dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym wieku to robisz co
najwyżej tipsy koleżankom za 40 zł i taka to twoja firma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tipsy?? Człowieczku... tipsów to ja nawet nigdy w życiu nie miałam na własnych paznokciach a co dopiero mówić o robieniu ich innym... Mam wrażenie, że takie wypowiedzi piszą niedowartościowani ludzie, którzy znieść nie mogą, że w tak młodym wieku im się czegoś takiego osiągnąć nie udało... Trudno, może jeszcze się kiedyś uda... Mój wiek nie ma w mojej działalności nic do rzeczy... Starając się o dotację na rozpoczęcie działalności, którą z resztą dostałam, Panie w Urzędzie były zdziwione, że tak młoda osoba, w dodatku studiująca zakłada działalność, ale nie krytykowały jak Wy, tylko wręcz przeciwnie... Ta działalność jest moim małym sukcesem, projektuję stroje wieczorowe i taneczne z ekskluzywnych tkanin, a zatrudnione przeze mnie Panie je szyją dla dobrych firm w Polsce i nawet jedno zamówienie było z Niemiec.... No, ale taka jest właśnie Wasza wiara w młodych ludzi.... Zamiast wspierać i podziwiać, to lepiej zmieszać z błotem i sprowadzić do parteru... Przykro, że niektórzy mają takie okropne charaktery... Mimo takich opinii pozdrawiam i życzę trochę innego podejścia do ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać, że masz muchy w nosie
Mam wrażenie, że takie wypowiedzi piszą niedowartościowani ludzie, którzy znieść nie mogą, że w tak młodym wieku im się czegoś takiego osiągnąć nie udało... Trudno, może jeszcze się kiedyś uda... ohh i ahhhh normalnie brawo bo pani projektantka pragnie oklasków :) proszę bardzo 🖐️ ja akurat w wieku 21 lat nie marzyłam by projektować jakieś szmaty bo mnie to w ogóle nie kręci. Człowieczku - tak piszą osoby chcące podkreślić swą ąckość i ęckość rozumiem skarbie jesteś młoda chcesz przyszpanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini__69 - jw nie każda marzy, żeby w wieku 21 lat otwierać własną działalność gospodarczą :O jaką twoja firma nosi nazwę ? może pochwalisz się na linkiem do strony aby inne zobaczyły te sukienki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2486
ja mam 24 lata, studiuje dziennie i pracuje....... mimo, że mam swoje pieniądze ( w zasadzie się sami utrzymujemy) podobnie jak mój narzeczony nie płacimy za wesele, chociaż pokrywamy część wydatków i nie uważam, że to coś złego :P rodzice chca pomóc swoim dzieciom, a skoro stac ich na to , to chyba nic złego w tym nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja piszę, że każdy marzy o tym, żeby w takim wieku zakładać firmę???? Nie przypominam sobie, żebym coś ujęła w takich słowach... Po prostu macie dziwne wyobrażenie o osobach w młodym wieku :/ To nie chamskie jak ktoś od razu podsumowuje tym, że to pewnie robienie koleżankom tipsów?? Ehh... olejcie lepiej mów wpis, więcej głowy zawracała nie będę :) w końcu jak tylko chciałam się "bronić" - sama nie wiem po co, bo nikomu nic udowadniać nie muszę, to jestem "ą" lub "ę".... Pierwszy wpis był po to, żeby pokazać, że ślub widzę na pewno nie przez pryzmat sukni, sali i planowania 3 lata wcześniej wszystkiego :/ a wszyscy ostro nastawieni na atak! Jakby podejście do tego co napisałam o własnej działalności było troszkę inne (nie chodzi mi na pewno o podziwianie, bo każdy ma inne plany i cele), to na pewno wkleiłabym link do strony.... Ale przecież już ktoś określił, że są to "szmaty" tak sobie z góry zakładając.... Chciałam może pokazać, że każdy jest inny i nie można generalizować, że wszystkie 21 latki są tak jak niektórzy uważają puste itd... No ale jesteście "starsi", "mądrzejsi", "lepsi".... to na pewno wiecie przecież wszystko lepiej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapska
"może tak poczytasz ze zrozumieniem temat od początku co? bo widać masz problem ze zrozumieniem tego co tu pisze i z czego dokładnie się śmieją dziewczyny" taaa, macie powod do smiania. Rozumki mniejsze od niejednej 20-ki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż mini
jakie masz te projekty bom sama ciekaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż mini
22:41 klapska - byłaś w ogóle na wizażu i o jaki temat chodzi autorce? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ wy macie problemy :O znam kilka osób które wzięły ślub w wieku 21lat i teraz maja 10letni staż dzieci dom prace i wszystko jest dobrze , zresztą jeszcze 10 lat temu panna która miała wiecej niż 21 lat to już ja od starych panien wyzywali, a 25lat temu 18 brały slub i co? świat sie zawalił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz bardzo wieśniackie
podejście październik. Ja żadnych takich osób nie znam co by ich od starych panien w tym wieku wyzywali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianikos
tu niema o czym gadac.. nikt ci nie uwierzy w to ze masz swoja firme bo ci ludzie to jakis margines.. zreszta widząć po tym co tu sie dzieje. nawet na forum nie mozesz znalesc odpowiedzi na swoje pytania a te tematy to poprostu porażka.. fakt ludzie w wielu 21 lat najczesciej zajmują sie plotkami i przesiadywaniem na tego typu forum bo niemają pojecia o prawdziwych problemach jakie czekają ich np. po zalozeniu rodziny. takie osobby najczesciej mieszkaja u rodziców od których co piątek wyciągają jakieś grosze zeby isc sie zabawic w przymiejskich dyskotekach. nie mysla o przyszlosci. zyją w jakiejs smiesznej bajce ktora niestety pryska kiedy np. zajdą w ciąże czy dowiedzą sie ze zostaną ojcem. wtedy zaczyna sie pod górke bo muszą sami sie utrzymać (no chyba ze maja bogatych rodziców i z góry mają zaplanowana przyszlosc przy nich) ale taki scenariiusz w obecnej polsce rzadko kiedy sie zdaza.. niestety wszystkim "najmądrzejszym" życze szczescia na przyszlosc :) moze kiedys zmądrzeją i przestana krytykowac ludzi ktorzy probuja do czegos dojsc nawet w tak mlodym wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz bardzo wieśniackie
pisze ze 10 lat temu tak uważano a nie ze teraz ja nawet nie spotkałam się z tym 10 lat temu :) także nie wiem w jakiej kulturze się wychowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale fajnie, ze macie
wlasne firmy i sobie radzicie. Tamte laski studiuja dziennie, nie pracuja w wiekszosci, rodzice im finansuja slub, one ciagle kloca sie ze swoimi facetami, a juz dzieci planuja. Niewazny juz wiek, ale powiedzcie czy to jest madre ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×