Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tippy

W co sie ubrac na narty zeby bylo cieplo?

Polecane posty

Gość katpio123
Dokładnie porządna odzież narciarska to podstawa i klucz do przyjemnej jazdy :) Sama kiedyś jeździłam w byle czym teraz mam takie spodnie http://adventuresports.pl/wyszukaj/wszystkie/Kobieta-pl,Spodnie-pl-6,Spodnie-narciarskie-pl i dodatkowo porządną kurtkę i dopiero teraz widzę jak można czerpać pełną parą przyjemność z jazdy na nartach. Pamiętajcie jak chcecie długo pojeździć to w tym temacie nie warto oszczędzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym roku pojechałam z mężem w góry do Zakopanego. Wszystko było by idealnie gdyby odpowiednie kurtki,a pojechaliśmy w zwykłych zimówkach. Teraz jedziemy do Włoch i zamawiałam kurtki z outletu: https://www.limango-outlet.pl/meskie-kurtki-narciarskie-i-snowboardowe, dla męża wybrałam https://www.limango-outlet.pl/cmp/kurtka-narciarska-w-kolorze-czarno-bialym-2-5548546. Powinna pasować idealnie. A na takich rzeczach nie można oszczędzać, by co roku nie kupować nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim zainwestuj w dobrą odzież i bieliznę termoaktywną, co już znacznie poprawi komfort cieplny. Druga kwestia to dobra kurtka plus ocieplane obuwie. www.BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że bez porządnej bluzy ani rusz ;) Ja mam bawełnianą bluzę z podwójnym kapturem :D długo szukałam czegoś odpowiedniego i ostatecznie znalazłam w sklepie internetowym Cuna Zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze mozesz tez zajrzeć tutaj http://hunt-fish.eu/ Znajdziesz na pewno dużo fajnych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztopka90
Standardowo chyba - odzież termo, kombinezon albo kurtka spodnie, czapka, rękawice. Dużo osób tutaj poleca stronki z różnej jakości ubraniami, to ja oddam tylko, że Dare2B ma bardzo dobre ciuchy, sportowe w fajnych cenach po rabatach. A te są tam czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na narty to najlepiej odzież termo już wspominaną ale na przykład wykonaną z merino wool. Do tego dobre rękawiczki, ja polecam te militaria.pl/mechanix_wear/rekawice_mechanix_wear_winter_impact_pro_mcw-ip_p62264.xml [teraz spora przecena, bo mają wyprzedaż] i do tego odpowiednia czapka, buff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze warto zainwestować w buffa? Fajnie chroni naszą szyję przed zimnej a jedncześnie nie plącze się jak długie szaliki i nie przeszkadza podczas jazdy, ja osobiście mam taki model -- > militaria pl/buff/chusta_buff_original_hunter_military_115218_846_10_00_p93665.xml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te bufy to chyba się na zimę nie sprawdzają, bo za zime są ;) Na lato można na głowie nosić żeby się od słońca uchronić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tisaneria wczoraj No faktycznie, w sam raz na mroźny wiatr na stoku :P :P :P U mnie sprawdziła się ciepła czapka, porządne rękawice narciarskie, kurtka z dłuższym tyłem, żeby dobrze było na tyłek padać, spodnie narciarskie. A pod to bielizna termoaktywna (koszulka plus kalesonki - getry), długie skarpety, cienki golfik z polaru i jest pełen komfort. No oczywiście buty tzw. po śniegu" też się przydają, bo trudno w narciarskich paradować 24 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mnóstwo sklepów oferujących taką odzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wybrać dobrej jakości odzież termiczną, no i oczywiście spodnie i kurtkę, na przykład tego sklepu https://nartykrakow.pl - mam od nich chyba cały sprzęt i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć dobrą kurtkę, spodnie - z dobrych materiałów:) Ale także nie zapomnijcie o goglach i kasku - ogrzeją głowę, ale też poprawią wasze bezpieczeństwo! Dobry, sprawdzony sprzęt narciarski to podstawa udanego wypadu na narty. Fajne akcesoria narciarskie w dobrej cenie kupisz na http://xtreme-shop.pl/narciarstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciepłe gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno potrzebna jest bielizna termoaktywna. Przydadzą się też ciepłe kurtki, spodnie, rękawiczki itp. które są przystosowane do sportów zimowych. Na stronie www.boardslide.pl Znajdziecie ubrania tego typu oraz bieliznę termoaktywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście gorąco polecam kurtki narciaeskie a szczególnie Kurtkę narciarską damską KUDN600 - GRANAT - chroni przed wiatrem i wchłanianiem wilgoci. oddychająca membrana HYDROPILE XPRO 1000. https://outhorn.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na narty polecam koszulkę woolmed z długim rękawem. Ma plecy zrobione z wełny merino. Zawsze zakładam ją jak idę na stok albo pochodzić po górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sezon zimowy za pasem więc po trochu kompletuję osprzęt na narty i chociażby nowe rękawice kupowałem na stronie www.sportmix.pl/marka_reusch/narciarskie-rekawice-reusch/. To jest marka Reusch , świetnie dopasowane , z bardzo dobrym pewnym chwytem a jednocześnie super ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawą oprócz samej kurtki oraz bielizny termoaktywnej polecam wybrać też odpowiednie zimowe buty w góry, akurat ja zamawiam na www.Alfasan.pl i polecam,mają tera szereg ciekawych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikkaG

Wybierz sobie taką kurtkę w której Ci będzie wygodnie , najlepiej taką która będzie zakrywała Ci tyłek 🙂  Poczytaj może sobie w tym temacie zdanie ekspertów http://lulagoga.pl/blog/czym-rozni-sie-kurtka-narciarska-od-snowboardowej/

Ja uważam że nie musisz mieć kurtki snowboardowej typowej , tylko taką w której będziesz dobrze się czuła i by było Ci ciepło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dert

Wystarczy zakupić specjalne ubrania narciarskie, które są do tego przeznaczone. Jeżeli się za takimi rozglądacie to  skontaktujcie się z firmą www.nartyok.pl Sam mam ubrania narciarskie oraz sprzęt narciarski zakupiony od nich i mogę powiedzieć że oferują produkty wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturKrum

Ja ze swojej strony na pewno mogę polecić Ci abyś również sprawdził ofertę sklepu www.domenasportowa.pl w którym znajdziesz fajny wybór dobrej jakości odzieży termoaktywnej i nie tylko na narty, czy do biegania zimą. Ja jak czegoś potrzebuję dla siebie to zawsze najpierw zaglądam do nich i zazwyczaj dalej już nie szukam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova

 

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Szamanda

Warto poszukać kogoś kto testuje sportowe ubrania w necie znajdziesz wszystko, pro-mac.pl możesz się zasugerować rzetelnie opisana sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zawsze ubieram bawełnianą koszulkę, polarową bluzę, kurtkę narciarską, spodnie narciarskie i rękawiczki. Mi to wystarcza żeby nie zmarznąć. Jeżdżę oczywiście w kasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×