Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juliiiaaa

czy ma ktos ochotę na flircik...

Polecane posty

Na zawołanie bo to ukryta chcica :P Szanowny Panie od pałeczki mogę obiecać ,że sie poprawie I rozrabiać będę po występie :P jak nikt nie bedzie patrzył :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo chcica na widok paleczki :P he he I taka postawa mi sie podoba ... nie najlepiej by to wpłynelo na reszte grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne :) właśnie o to skupienie chodzi :) można wtedy bardziej wczuć sie w to co sie gra ;) i odpłynąć bardzo daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mephi widze ,że Tobie tez indywidualny tok zajęc się uśmiecha :P tylko że ja nie chce tyłka nadstawiać do batuty :) bo mnie grupa potem , wyklnie ,że sknera jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz ochote podrygowac batuta ??:D Delikatnie i z wyczuciem trzeba... pozniej w zaleznosci od nastorju i emocji ...trzeba improwizowac... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mephi!!! no!!! prywatna lekcja ?!! ok to ja sie pisze na nią :) Improwizacja ? uwielbiam improwizacje :) :P znaczy sie co kto lubi ,czy co kto chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy jest co kto lubi i co kto chce... Nie ma rygoru i zasad... Tylko trzeba uwazac zeby batutu nie uszkodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mephi ja jestem mega delikatna z jeszcze większym wyczuciem :) czasem to sie aż tego wyczucia boje :) Może się wiec okazać ,że pałeczka w dłoni mi dobrze leży :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie zaufam Ci... i nic tylko drygowac... jakas ciekawa meldie z glebokim zakonczeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm :) no raczej zakończenie musi być odpowiednie do całej muzyki :) czyli ekscytujące i głębokie :);) byle nie wyczerpujące :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? zaufasz? ja bym nie była taka ufna na Twoim miejscu :) :P Zawsze mogę sie pomylić to w końcu lekcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×