Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jest z tym sexem

Uważam że sex jest przereklamowany...

Polecane posty

Gość jak to jest z tym sexem

Rany o co to wielkie halo.. cały ten sex.. naprawdę wolę jak facet wymasuje mi plecy, stopy... Tym mogłabym się tak zachwycać ale sexem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffu
mi po 10ciu latach też już się przejadło:O i nie piotolcie o jakiś zbczonych zabawkach itd., nigdy mnie to nie kręciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakal
pewnie, że tak, ileż można ruchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asslicker
bo jebac to trzeba umiec , kazdemu przytulanki sie nudza seks to seks ma byc czystym swintuszeniem owszem codziennie to tez przesada bo godzina takiego sportu to jak maraton po schodach czlowiek chudnie itd przerabialem to wiec i za czesto tez nie zdrowo ale co 3 dni jak najbardziej wskazane sprosne mocne i dlugie malo co z tym sie moze rownac tylko chyba adrenalina , kokaina i heroina , mam szczescie widze ze trafilem na seksocholiczke owszem po roku nie dawalem rady codziennie ale doszlismy do porozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałwan,,
Jak Ci się znudził spróbuj z kimś innym młodszym starszym do wyboru , z kobieta facetem do wyboru a zobaczysz że może być inny niż tylko przereklamowany, no i uważaj na atrapy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edo
To sprawa temperamentu ,jezeli go nie masz to się nie dziwię.mi się nigdy nie znudził-to prawda jak masz do kitu faceta to rzeczywiście może się znudzić ,CZAS NA ZMIANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×