Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waldi_1

kto lubi waldiego i jego tematy?

Polecane posty

Wpadne tam, zabije smoka (u was chyba jest co?) mezczyzn do niewoli a wszystkie dziewoje do haremu. A ty zostaniesz przekabacona na strone prawidlową czyli wikingow z polnocy i bedziesz mogla pladrowac i zabijac razem ze mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się zdaje, że plądrowanie i machanie mieczem spodobałoby mi się bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedz co. mojej pani juz przechodzi okres, ale jeszcze dzisiaj dymanka nie bedzie. wiec sobie zaraz zwale przy jakiejs fotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
verita, mowi ze juz sie lepiej czuje, ale dymanka nie bedzie na pewno jeszcze dzis i mysle ze jutro tez na 100% nie. ale pojutrze to juz moze, moze, kto wie ;) zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jakos tak srednio lubie krew, wiec w trakcie miesiaczki calowac nie bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
verita, jak sadzisz, dlaczego Twoj facet nie chce tego z Toba robic? jestes pewna ze nie robi tego z kims na boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. on to jak detektyw monk jest, więc zdrada nie wchodzi w grę. ale tak sobie wczoraj po rozmowie z bortką i rusem pomyślałam, że może zakompleksiony jest. to by mi wtedy wszystko tłumaczyło. mój mąż z postury i fryzury wygląda jak liroy a z twarzy jak ten aktor http://www.fakt.pl/Najbardziej-charakterystyczne-twarze-polskiego-showbizu,galeria-artykulu,51860,6.html i zawsze uważał się za brzydkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem gorsze ryje. Np Justyna Bimber czy jak mu(jej?) tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to by mi tłumaczyło, dlaczego nie chce żebym na niego patrzyła, przytulała itp. gdy się poznaliśmy był zdziwiony że się go nie brzydzę i nie wymiotuję na jego widok. a od czasu ciąży (czyli momentu od kiedy mamy kryzys seksualny) przytył 10kg czy to może być kompleks jakiś? może właśnie pod tą szorstkością ukrywa swoje kompleksy. raz gdy się kochaliśmy nie patrzył na mnie tylko w ścianę. myślałam że ze mną coś nie tak. ale to może on nie chciał żebym go oglądała. nie wiem czy nie majaczę już,ale może tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze że to może być to. Był z tobą przy porodzie? Może ma blokadę psychiczną. Zdarza się że facet po urodzeniu mu się dziecka nie potrafi już patrzeć na swoją kobietę jak na kobietę, a widzi w niej tylko matkę. Ale nie potrafię ci powiedzieć czy faktycznie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej tak jest jak facet uczestniczy w porodzie (mięczaki) Nie potrafię ci podpowiedzieć jak go namówić na wizytę u seksuologa. Mi to wygląda teraz właśnie na to że on nie umie spojrzeć na ciebie jak na kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×