Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waldi_1

kto lubi waldiego i jego tematy?

Polecane posty

a jeżeli ja w seksie jestem wyuzdana. dużo ćwiczę i dbam o siebie a moją pasją są vw. lubię oglądać walki mma i boks. staram się być miła i grzeczna i zawsze uśmiechnięta a mój partner woli spędzać czas z kolegami to znaczy, że chyba jednak coś robię nie tak prawda? i tu tkwi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. To nie ty robisz coś nie tak. Twój facet musi być mocno związany z kumplami, a z tobą może mu się nudzi? Nie wiem, ale nic z tym nie zrobisz. Ja od zawsze wolałem czas spędzać z moją. Niestety nie podziela mojej pasji (off road) i dla tego często jestem poza domem, ale tylko jak mam jakiś wyjazd. Na kumpli nie mam czasu ani chęci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko do kury domowej dopisz prostytutkę i masz ideał dla większości facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę udział ;] Ale nie na oficjalnych imprezach. Amatorsko dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi zaimponowałeś :) mało jest już chyba mężczyzn którzy mają jeszcze jakieś typowo męskie rozrywki. większość teraz dyskoteki i dupeczki, i inne imprezy. mnie zawsze ciekawił żużel. z chęcią poszłabym na to albo na walki tak jak pisałam ale nie mam nawet z kim ponieważ większość moich koleżanek dla odmiany interesuje kosmetyczka i nowe wzory w zdobieniu paznokci, co dla mnie jest straszne. i pewnie dla tego niewiele mam koleżanek. jak długo można słuchać że ten z nią jest, ten nie, a w tym serialu to to, a za balejaż to tyle. jak te baby z dnia świra. "ko ko ko" o jednym i tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pełni cię rozumiem. Sam nie znam wielu facetów preferujących męskie rozrywki, a kobiet takich jeszcze mniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam udział w zlotach vw przed narodzinami potomka ;) bardzo mi się podobało:) nawet pochwalę się złożyłam silnik do ogórka :) i mam zamiar zarazić tym synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
verita santa re wpisz na youtube off road i patrz w polskich wynikach. Większość to amatorskie produkcje. Zaraź pasją syna ;] Będzie miał fajne wspomnienia z dzieciństwa ;] Ja syna zabieram ze sobą. Ma 4 lata i bardzo mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealna kobieta dla faceta: * uroda: - ładna, nie musi byc piekna, taka zeby ogladali sie wszyscy faceci na ulicy - piersi rozmiar C - szczupla, ale nie anorektyczka, ktorej zebra wystaja, jesli ma minimalnie brzucha to nie jest to wielka przeszkoda - BEZ CELLULITU !! - wlosy dlugie - cipka wygolona! (bobry sa fajne w lesie) zeby przyjemnie sie lizało - mile widziana cipka w ksztalcie buleczki nie motylka (ale to nie priorytet) * charakter: - WYUZDANA w seksie !!!!! - absolutna podstawa - inteligentna - niezalezna - nie taka ktora trzeba utrzymywac - nie moge dla niej byc calym swiatem, bo mnie zameczy - musi miec swoje zycie i swoje pasje na ktore poswieca czesc wolnego czasu i co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee no moja nie ma :) ale mloda jeszcze jest. a co tak zwrocilas uwage na ten cellulit? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo 90% jak nie więcej kobiet ma widoczny celulit :p Twoja pewnie też ma, tylko faceci nie zwracają na to takiej uwagi. I nie przekonuj mnie, że nie ma, bo dopóki nie zobaczę to nie uwierzę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, na tylku troche ma, ale to jest akceptowalne. a ja to myslisz idealem jestem? tez nie, mam wady, ktore doskonale wiem ze dziewczyny widza, dla jednych moze to byc przeszkoda, a dla innych nie, a najwazniejsze ze dla mojej nie jest ;) facet to grunt zeby powyzej 180 cm wzrostu mial, to jest podstawa. ponizej to laski od razu odkladaja takich facetow na drugi sort ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego celulitu nie bede sie czepiac :) wiekszosc mężczyzn nie wie jak on wyglada .. ale tak mnie zastanawia ostatnie zdanie .. uważasz ze kazdy facet chce miec kobietę ktory swoj wolny czas poswieca wszystkiemu innemu niz Tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot Rain-czytaj uważnie ;) "pasje na ktore poswieca czesc wolnego czasu"->część wolnego czasu, a nie cały wolny czas, to zasadnicza różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opierjace sie głównie na seksie , opisujac charakter pierwszym warunkiem jaki musi spełnic to wyuzdanie w seksie ..:) ale to tylko moje odczucie :) w sumie to jestesmy na forum erotycznym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to Waldi powinien się w tej kwestii wypowiedzieć :) ale myślę, że po prostu uważa, że seks jest bardzo ważnym elementem związku. Zresztą zgadzam się z nim w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj zwiazek nie jest luzny. Jestesmy ze soba i planujemy swoja przyszlosc na powaznie. Nuda w seksie zabija zwiazek. To tak wypada mowic, ze "seks jest drugorzedny" bo najwzniejsze jest zeby miec o czym gadac, ze seks trwa najwyzej 2 godziny itp. itd. ... Niby tak, ale jak seks nie jest udany to jak z tym zyc? Ciagle sa jakies napiecia i konflikty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×