Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waldi_1

kto lubi waldiego i jego tematy?

Polecane posty

koleżanka perwersja napisała mi że urodziła się suką więc jej pytam jak w takim razie wygląda jej życie codzienne. do ciebie nic nie pisałam prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
verita santa re, a wiesz co to przenosnia? miala na mysli zachowanie suki podczas seksu, a nie to ze JEST suka, kapujesz roznice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do tego co do mnie napisałeś , zgadzam się z tobą. dziewczyny lubią ostry seks, chyba wszystkie. ja np lubię być suką ale tylko podczas zabaw a nie "normalnie" a koleżanka pisze że normalnie też jest suką więc pytam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzednim lozku po roku poszly sprezyny, tak sie rznelismy. kazda laska to lubi. to normalne. nic w tym nie ma dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja Widzę, że mamy dwa różne pojęcia. 1. Bycie suczką=ostrzejszy seks, lekkie klapsy, ciągnięcie za włosy, może głębokie gardło, ale xxxx to już za duże perwersje 2. Bycie suczką=oddanie swego ciałai umysłu swojemu Panu, techniki i praktyki seksualne w gruncie rzeczy nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
verita santa re, daj se spokoj, masz swoje zycie, to sobie rob jak chcesz. a do nas sie nie czepiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja się ciebie czepiam? do koleżanki perwersji piszę a ty mi o rżnięciu cały czas. sam się zajmij sobą człowieku i daj mi spokój. na odcisk ci nadepnęłam że mnie tak nie lubisz? nic do ciebie nie mam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam inne wrażenie ale nie ważne. a co do sprężyn- fajnie :) zazdroszczę bo u mnie ten temat zaczyna w miejscu stać. a powiedzenie że gdy kobieta mnie ma ostrego seksu to chodzi zmierzła jest prawdziwe bo widzę to sama po sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna niewinność z 5 kilogramami silikonu w miejscu biustu... Ciekawe co ma w miejscu mózgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mógłbym się skupić mając w dłoniach piłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wal. A przy okazji- zdecydowanie wolałbym twoje "zniszczone przyciąganiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wiadomo czy byś była z nich zadowolona... A pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym- na mój gust gumiaki są szpetne, nienaturalne, śmieszne itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię. ani to przyjemne w dotyku ani miłe dla oka. zresztą ciężko to też w coś ubrać ponieważ biustonosze w rozmiarze dd, przynajmniej na moim wygwizdowie, mają jedynie w modelu "babcia staruszka" a teraz walę jakbym mogła cię prosić o odpowiedź z punktu widzenia mężczyzny- jaka powinna być kobieta idealna (materiał na żonę) i nie mam tu na myśli jej wyglądu tylko charakter dla ciebie pytanie może być dziwne dla mnie ważne tylko szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla ciebie moja odpowiedź może być dziwna ;] Idealna kobieta na żonę- sex bez kompletnie żadnych zahamowań, inteligentna żeby było o czym rozmawiać, niezbyt zazdrosna, mająca swoje pasje i zainteresowania, nie idealnie piękna. Tyle na teraz mi się przypomniało. Ale dla większości facetów powinna być cnotka niewydymka, niedoświadczona w seksie, najlepiej dziewica, seks wyłącznie klasyczny, niepewna siebie, niezbyt mądra, ale za to powalająco urodziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×