Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waldi_1

kto lubi waldiego i jego tematy?

Polecane posty

To może być to. Przyzwyczaił się do własnej ręki i nie umie inaczej. Pewnie ci się nie przyzna do tego... My nie mieliśmy przerwy więc nic się nie wydarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boratka kiedyś to dopiero był zazdrosny. aż mu kopa w dupę na rok dałam. teraz to pikuś w porównaniu z tamtym. widać trochę, że pracuje nad sobą. a seksie może faktycznie mieć małe potrzeby i wystarczy jak sam zrobi. nie wiem. może się boi czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja bym nie chciała być kontrolowana i posądzana o chęć zdrady. Jak go wtedy kopnęłaś to trzeba było mnie brać z powrotem. Jesteś inteligentną kobietą. Nie daj się dłużej tłamsić. I nie chodzi już nawet o sex tylko całokształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochani że mogłam wam się poużalać :) ale muszę uciekać bo mój synuś się obudził :) a tak swoją drogą on też jest o mnie zazdrosny po tatusiu chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
verita santa re Jeśli da się z nim gadać to spróbuj. Może się przyzna i weźmie za siebie. Skoro taki zazdrosny to chyba cię jeszcze kocha. I zrób coś z tą zazdrością jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zawsze można się wyżalić ;] Powodzenia w bojach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wskakuj:) Od wczoraj się właśnie zastanawiam czy rzucić tego barana, z którym jestem czy nie. A jak tak to po świętach czy przed. I czy przywalenie w głupi łeb byłoby na miejscu w takiej sytuacji. Taki prezent pod choinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam wieczorem żartobliwie napisałam a on mi takiego smsa wysłał, że jakby stał obok to by miał swój pierwszy anal z telefonem. Ale z nim to tak czasami jest. A ja też nie jestem ciepłe kluchy i co prawda się nie obrażam ale wkurzam ostro i gwałtownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdę póżniej na fitness to się rozładuję. A ja nauczyłam się już, że przeżywanie czyjejś głupoty to strata czasu. Jak zmądrzeje to zasłuży na moje towarzystwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×