Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ostatni_romantyk

Sympatyczna KOBIETO - porozmawiaj ze mna!!!

Polecane posty

Aga jeśli ten ktos jest wolny i czujecie,że to jest to ....... to nie ma o czym mówić ;) wszystko trzeba przeżyć,nawet jeśli to miałoby trwać miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skomplikowana i dluga historia,trudno ja zanalizowac i wystawic odpowiednia ocene sytuacji.....kiedy indziej wam opowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, romantyk, ze Cie ta duchowa podnieta w postaci sympatycznych kobiet kafeteryjnych utrzymuje w dobrej formie i po nocach znajdujesz się pod wpływem jakichś hormonów bezsenności. och, jakie to by mogło być romantyczne, gdyby nie to, że niewyspanie urodę interlokutorkom odbiera ;-) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie pan ze pan tu dlugo miejsca nie zagrzeje ........dlaczego ???....No jak to .... my potrzebujemy zdolnych ludzi nie tylko tuuu....tam tez !!!!! Co to za czlowiek Prrrrhhhhhh co to za czlo wiek !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kiedys byłam z kimś na "pan, pani" ech................ fascynacja nie zna grnic...... idealizowanie, a po paru miesiącach lub latach rozum wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyk, ja Ci tu taką okazje do podreperowania swojego PR w oczach tytułowej sympatyczniej kobiety, a w praktyce kobiet, i wykazania się choć minimalną ciętością języka już drugi raz serwuję, a Ty jak ta myszka pod miotełkę to już w ogóle nie jest romantyczne, nic a nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co?????
Do autora: ja jestem sympatyczna i inteligentna, i nawet mieszcze sie w pozadanym przez ciebie przedziale wiekowym. I takze bym z kims pogadala, ale ty nie wydajesz mi sie ani specjalnie sympatyczny ani zbytnio inteligentny. Zatem skonfrontuj prosze swoja samoocene ze stanem faktycznym a pozniej zrewiduj odpowiednio swoje kryteria doboru partnerki do dyskusji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiesz co?????
popieram Twoja opinię, mnie tez sie ten gosciu nie wydaje w zaden sposob interesujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Ale że co tu sie wogóle dzieje? Czy w kilku prostych słowach ktoś zechce mi odpowiedzieć? proszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak zwykle chca Cię
zadziobać Romantyku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatka maksymalna prawdziwa
piąta klepko, nie wysilaj się i nie produkuj tych swoich zaczepnych postów, bo koleś nie ma pojęcia, jak na nie zareagować:D Swoją drogą, to cała powyższa dyskusja jest - za przeproszeniem - z dupy wyjęta:O Ktoś pisze coś sensownego, za chwilę romantyk rzuca jakieś hasło z sobie tylko wiadomego filmu ... potem znowu obnaża jakieś swoje emocje i egzaltacje :P Może koleś coś bierze?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jesteś ciekawska
jatka maksymalna prawdziwa-- bierze Cię pod.......cho..włos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatka maksymalna prawdziwa
Pod nic mnie nie bierze, niestety:/ Ja lubię, jak facet ma jajca, a nie wydmuszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×