Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ostatni_romantyk

Sympatyczna KOBIETO - porozmawiaj ze mna!!!

Polecane posty

Aj strasznie nie przyjemnie się robi więc chyba zmykam. Brak kultury co niektórym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadeusza ???? OCZYWISCIE ...ale do konca nie jestem w stanie ogladac !!!..........to wapno ,grob zbiorowy , samotnosc....Boga powinno sie inaczej chowac !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten numer z duzym i zamiast małego l jestjuz tak przechodzony, ze az dziw bierze, iż jeszcze ktoś się takim czyms potrafi podjarać no ale co mnie to w sumie obchodzi spadam, zostaje ewentualnie durnowata podszywaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedziec.....tak sobie slucham tego Requiem i podczas Lacrimosy kiedy to on umarl po osmiu napisanych taktach...slucham dalej i mysle sobie ...kurcze to juz nie to...to nie jest napisane reka Boga !!!......az strach pomyslec co by ten facet jeszcze stworzyl jakby zyl 80 lat o ile by sie wczesniej nie wypalil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maga01-- błąd gdyż takie opętańce ja w /w ksywce będą Cię stale atakować.Przeciez romantyk wskazał z kim będzie dyskutował więc o co Ci biega??;) . Durnowaty cieciu piąta klepka co chciałeś im udowodnić?Swoja głupotę i imbecylizm!!!Spieprzaj w pólprzysiadach cioto rąbnięta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla odmiany Aga :)
Witam, fajnie się Was czyta (pomijając schizofreniczne piąte klepki itp.). Czasem mi się wydaje, że jestem jedyna na świecie lubiąca muzykę poważną, jazz, Davea itd... a tu proszę :)... Szkoda, że nie mam czasu pogadać, bo jutro rano do pracy a ja lubię się wyspać, ale pewnie któregoś dnia wstąpię na dłużej jeśli jeszcze będziecie... Pozdrawiam i kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbys byc symbolem sexu lat 90:) oj tak:) wyluzuj,chyba odebrales ten filmik zbyt osobiscie? dlaczego? czyzbys przeczuwal,ze jest kierowany do Ciebie?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla odmiany Aga :)
Oj, lubię :) i Mc ferina i jeszcze paru.... ale spadam spać pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla odmiany Aga :)
🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×