Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ostatni_romantyk

Sympatyczna KOBIETO - porozmawiaj ze mna!!!

Polecane posty

Ta Kati ,dziewczyno dobrze Tobie radziła.A ty lgniesz to tego podejrzanego typka jak ociemniała ćma do swiatła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku przestrodze dla naiwnych kobitek wyczytane na kafeterii "Jestem naprawdę zła ... Za namową znajomej założyłam pół roku temu pare kont w serwisach randkowych...i co ? nic. 1.facet ,student,dał mi tylko jedno zdjęcie,fajnie się gadało przez gg itp, po 2 tygodniach doszło do spotkania, zupełnie inny niż na zdjęciu, zapewno Photoshopem dorobił sobie zdjęcia =żalosne, charakter inny niż w necie ,opisywał się jako rozmowny pełen pasji...okazało się,że jest nieudacznikiem, który się użala nad sobą,nic nie mówił,tylko przyglądał mi się non stop, po dwóch godzinach ,pożegnaliśmy się...wieczorem sms- chciałem Cie pocałować na ulicy,ale się wstydziłem :| nie umiem dać komuś kosza więc nękał mnie przez miesiąc,zmieniłam nr telefonu... 2.chłopak, szybko się spotkaliśmy,bez gadania na gg,wiedziałam ,że szuka kogoś na dłużej,spotkanie ? w głupim miejsciu ,pod stacją metra, dostałam róże,on mi się spodobał,mimo,że 2 lata młodszy,poszliśmy nad Wisłę, miły letni wieczór, siedzimy ,trzymamy się za ręce,a on: nakierowuje moją na swoje krocze OOO szybko to przerwałam i pojechałam do domu załamana 3.spotkanie , również młodszy,miłe 3 godziny,ale przez ten cały czas czułem się jak koło u wozu , chłopak z bogatej rodziny,zarozumiały,ale strasznie mnie ten ''chłód'' pociągał, po spotkaniu cisza... wysłałam smsa o treści '' '' on tylko dziekuje za miły spacer może się spotkamy ,ok ale potem kompletny brak zainteresowania, to ja musiałam dzwonić ,smsy dla niego są dla konkretnych rzeczy,w końcu dodał , że to kobieta musi się starać o faceta ... 4.przypadek z ostniego miesiąca,podobny jak 1, na sympatii wstawił zdjęcie nie swoje ,ale kogoś zupełnie innego ! próbując mnie przekonać,że to on ,ale ''troche!'' przytył :/ po 30 minutach napisałam smsa do kolegi żeby zadzwonił ,odebrałam,powedziałam ,że musze do pracy wracać , po paru dnaich przestał mnie nękać..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla odmiany Aga :)
Dobry wieczór :) Właśnie wróciłam ze spotkania wigilijnego, było bardzo sympatycznie (wino wyśmienite :) )... Jakoś tu pusto dziś :( Jak się nad tym zastanowić to nawet lepiej :) bo to oznacza, że dogadują się na nieco prywatniejszym gruncie... Pozdrawiam wszystkich serdecznie :) Jak jeszcze się pojawicie to pozwolę sobie wstąpić, któregoś pięknego dnia :) P.s. Diana Krall jest the best dzisiejszego wieczoru, a dla poprawy nastroju http://www.youtube.com/watch?v=uY-HU2Xh7PE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwana Biała Kropka
co załatwił Cię ten ostatni_podrywacz na amen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białą kropka
Witam wszystkich :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla odmiany Aga :)
albo jednak nie pozwolę sobie wstąpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla odmiany Aga :)
jeśli o mnie chodzi, to nie szczególnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wciąż...
Romantyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik78
Jestem symaptyczna... tak mówią, głupia nie jestem, to wiem sama :) wiek odpowiedni... więc jestem i mam ochote porozawiać... może być nawet o miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik78
Jestem symaptyczna... tak mówią, głupia nie jestem, to wiem sama :) wiek odpowiedni... więc jestem i mam ochote porozawiać... może być nawet o miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarencia
Mja mor!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×