Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ostatni_romantyk

Sympatyczna KOBIETO - porozmawiaj ze mna!!!

Polecane posty

To samo pytanie zadaje sobie od kilku lat ! AgnieszkaSa prezenty gwiazdkowe kupiłam dla wszystkich tylko mój prezent,który sama sobie zamówiłam wsiąkł gdzieś w drodze i prawdopodobnie juz go nie otrzymam, ogólnie jakiś ten koniec roku do bani ,a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropko ja powoli mysle o sylwestrze....z kolezankami wpdalysmy na pomysl spedzenia go w Krakowie!!! Dla mnie to cudowna perspektywa.Piękne , magiczne miasto i taka wyjatkowa noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,kolezanki z wydzialu:) bedzie spokojnie:) glowna impreza to chyba bedzie w pociagu:) wkoncu to 12 godzin!!!!!!!!!!!!! O swietach nie mysle zbyt wiele....to juz za tydzien? uoho jakos szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś (jakiś czas temu ) jechałam z koleżankami do Zakopanego, też prawie 11 godzin impreza tak się rozkręciła,że bagaże byśmy pogubiły,echhh. to były czasy :) dobrze,że na kwaterę trafiłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EkspertPhilips
Witam, Przyglądając się dyskusjom dotyczącym przedświątecznych zakupów, po raz kolejny potwierdza się, że wybór prezentu dla mężczyzny jest bardzo trudnym wyzwaniem. Mężczyźni lubią prezenty praktyczne dlatego pomysł zakupu golarki elektrycznej jest dobrym rozwiązaniem. Po pierwsze, golarka elektryczna zapewnia wygodę codziennego golenia, minimalizując ryzyko podrażnień, zwłaszcza modele z ruchomymi głowicami golącymi. Po drugie, dzięki ciekawemu designowi, jest prezentem równie praktycznym co eleganckim. Jeżeli chciałabyś zapytać o jakieś konkretne modele, np. z serii Senso Touch 2D marki Philips. To chętnie pomogę. Pisz na ekspert@philips.com. _________________________________________________ Ekspert Philips, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję serdecznie, ja juz własnie kupiłam golarką Philipsa , pozostaje mi tylko czekać ,aż obdarowany ja przetestuje, wierzę,że jest dobra ! Ale byc moze w przyszłości chętnie skorzystam z rady i wiedzy eksprta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek Krzywousty
taki z ciebie romantyk jak koziej piz dy trąba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostatni_romantyl
zaraz zaraz bo mi sie cos pomieszalo . jak sie wczesniej nazywalyscie Maga i Kropeczka ???? Kropeczko powiedz mi tak szczerze ile Ty masz lat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×