Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ola-kola

Posikaliście się kiedyś? Jak tak to opowiedzcie

Polecane posty

Gość gość
No ja się posikałam przedchwilą bo chciało mi się bardzo chciało i przeczytałam post na tej stronie jakiejś szmaty na stronie 3 co pisało że jak komuś chce się sikać to niech to przeczyta chamstwo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam obecnie 12 lat i się posikałam dużo razy bo mam mały pęcherz ale opowiem te które najlepiej pamiętam raz jak miałam 8 lat i byłam w szkole to na lekcji mi się chciało więc powiedziałam pani że mi się chce ale pani nie chciała mnie wypuścić do toalety a jak koledzy usłyszeli a pani wyszła to zaczęło mi mówić śiiiii jóż ci leci woda strumień toaleta zajęta i już się trzymałam za c*pke żeby coś zrobić ale jeden mnie lekko walną w brzuch i poleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyścka
W gimnazjum moje wredne koleżanki na wyciecze nie wpuściły mnie do toalety i nie wytrzymałam do kolejnego przystanku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się posikałam dzisiaj mam 10 lat to było tak jechaliśmy z mamą do ciotki miałam spudnicę i rajstopy i się posikałam w autobusie ale nikt nie zauważył ale mama zauważyła i mi założyła Pieluchę bo nic innego nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina72
Kika razy jak byłam dzieckiem. Ale ponieważ zawsze była straszna awantura zakończona laniem, wiec pamiętam do dzisiaj. Raz matka się gdzieś spieszyła i poganiała mnie żebym szybciej wyszła, i nie zdążyłam iść do toalety przed wyjściem. A potem wiadomo. Drugi raz, to u dentysty, chyba ze strachu . Potem dentystka nas wyprosiła z gabinetu, i w domu dostałam straszne prańsko. Trzeci raz jak jechałyśmy pociągiem w góry, i był straszny tłok, a w naszym wagonie toaleta nie czynna. Matka się bała że zaraz stracimy miejsce, bo towarzystwo było szemrane, i nie chciała mnie puścić samej do innego wagonu. Jak już się zdecydowała, to już było za późno. W drodze powrotnej na wszelki wypadek już miałam pieluchę założoną :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boże , co ja czytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991 ola 1991
Jak miałam 6 lat to tata mi czegoś nie pozwolił. Juz nie pamietam o co chodziło ale tak sie zdenerwowałam, że płakałam i po chwili zaczęłam oddawać mocz. Niedawno w okresie zimowym zepsuło mi sie ogrzewanie i przez pare dni bylo strasznie zimno, wiec zakładałam do snu bawełniane rajtki pod piżamę. Dwa razy obudziłam sie wtedy posikana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś jak miałam 14 lat wypiłam bardzo dużo picia i nie myślałam że tak szybko będzie mi się chciało sikać. Pędziłam jak najszybciej do domu lecz gdy wiedziałam że nie zdążę dojść skręciłam w ogródek przy jednym z bloku i tam się posikałam. Ale bym przypał bo miałam na sobie jasne spodnie dżinsowe, ciemne rajstopy oraz szare buty sportowe i wszystko było widać. Jak szłam już do domu to minęło mnie mnóstwo ludzi w różnym wieku i patrzyli się na mnie jak na głupią lecz ja unikałam kontaktu wzrokowego. Na szczęście w domu nikogo nie było kto mógł to zobaczyć i szybko się przebrałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sikam na to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Kiedyś jak byłam z ciocią w domu to trzymałam (ps ta ciocia jest okropnie wredna) bo robiłam challange i kiedy już nie mogłam i chciałam wejść do kibla to ciocia wbiła do środka i nie chciała mnie puścić i się posikałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie piszcie coś bo już myślę że to forum jest martwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dxxdxdxdxddxdxddxddxdxdxdxdxdxddddxddd d xxxdxdxdxxdx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michalina72, napisz, jak wyglądało u ciebie lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakąś godzine temu posikałem się i zesralem w majtki przed samymi drzwiami do domu byłem na małej imprezce nalykalem się browarków jakas kielbaske z grilla wracając dodomu czulem burczenie w brzuchu zaczelo mnie przec ale mowie sobie doniosę w końcu mam blisko dwie ulice i mój dom .Cisnie mniena wentyl okronie kupa również się domaga wyjścia a ja twardo doniosę jeszcze tylko 200 m każdy krok sprawial mi tyle prblemow czulem za następny zrobie i się zeszczam i zsram ide dalej już wiidze furtke od mojej posesji wsadzam lape do kieszeni nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee niemam kluczy przypomniałem sobie ze wychodząc od kumpla wyciagalem je z kieszeni miałem je pzrelozyc zespodni do bluzy dresowej ciśnie mnie coraz mocniej niewroce bo niedam rady już kroku zrobić zdenerwowałem się rozgladam prubuje przez plot przejsc okno na tarasie otwarte wiec mysle ze się uda zeskakując z plotu przewrocilem podnosząc się stało się najgorsze tak mocno mne cislo ze po prostu zesralem się w majtki sikajac przy tym po chwili czulem jakspodnei w kroku sa cale mokre wokół butow robi się jeziorkosraczke miałem bo gowno zeslizgiwalo mi się po nogach tragedia coz wysralem i zeszczalem się do końca za tel dzwonie do kupla czy niema u niego moch kluczy on ze nie mysle gdzie mogą być wkuzony na maxa siegam po fajki do lewj kieszeni bluzy dresowej a tam ku mojemu w****ieniu klucze caly komplet .Wlazlem do domu znacząc cala droge z podworka do lazie ki mokrym slac=dem tu i uwdzie kawałki gowna wyleciały rozbieranko prysznic.Po wszystkim wycieram się i tel kumpel dzwoni dawaj do mnie szykuje się dalszy ciag imprezy chłopaki wpadli morze browarow przywieźli .Mysle trzeba isc ale teraz taki glupi niebede wiec jakby co zaloze sobie profilaktycznie pampersa rajtuzy co by w razie pzrepelnienia nic niewyllecialo wskoczę w dres jednoczęściowy bo szykuje się chlanie do rana .Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szedłam ze szkoly i w szkole bylo ok nie chcialo mi sie ale w polowie drogi poczulam ze jednak i gdy juz bylem na moim osiedlu to powoli zaczely lecieć krople (mialam wtedy spódnice i szare rajstopy) gdy zdejmowalam buty to poleciala mi struga mialam szczęście ze toaleta byla obok drzwi ale z tym ze chialo mi sie sikac juz nie weszlam do salonu zamiast do kibla i bylo juz za późno polecialo mi troche i zmoczylo majtki ale czulam sie tak podniecona ze wysikalam reszte w rajtuzy i lecialo mi tak po spodnicy bo byla ciasna i ogolnie zmoczylam wtedy cale swoje ubranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szłam ze szkoły i lekko chcialo mi sie sikac ale do wytrzymania ide i coraz bardziej chce mi sie sikac wiec czesto krzyzowalam nogi mialam wtedy rajstopy i spódnice w pewnym momencie czuje ze troche mi leci zatrzymalam to z trudem ale jednak splynelo lekko po rajtuzach i zaczelam sie bardzo spieszyc do domu bo bylam juz blisko ale zaczelo leciec po nogach i lecialo dosyc powoli ale zmoczylam cale rajtuzy w sumie po tym jak lecialy mi kropelki to juz bylam podniecona wiec chcialam zeby polecialo jeszcze troche ale potem sie nie dalo zatrzymać i wrocilam do domu z mokrymi rajtuzami i butami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napilam sie bardzo duzo coli a potem poszlam do kolezanki bo mam do niej daleko bylam w rajtuzach i zielonej spodniczce i 1/4 drogi zachcialo mi sie sikac jakos sie nie martwilam bo chcialo mi sie lekko ale przegapilam wc wiec zachcialo mi sie mocniej i nagle poleciala mi pierwsza kropelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam nad woda i nie było toalety . Chodziłam z koleżanka i szukałam jakiś krzaków. Ale wszędzie byli ludzie . Chodzilysmy tak z dobra godzinę. Doszliśmy w miejsce gdzie było mniej ludzi. Kolezanka 24 lata ja 26 . Już nie mogłam wytrzymać koleżanka w sumie też. Ok ona mówi idę za krzaki Ty pilnuj jakby ktoś szedł to mow. Ok . Ona kuca I sika A ja nogi skrzyżowane I sikam na stojąco przez majtki od kostiumu razem z nią:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KaDy chyba się posikam jak był małym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zesikałam się lub popuściłam 2 razy: 1)przed pójściem do pracy wypiłam 2 herbaty bo jakoś tak pić mi się chciało. Na przystanku odczułam już lekką potrzebę ale wytrzymałam. W autobusie też. Zaraz po przyjściu do pracy nie dałam rady iść do toalety więc pomyślałam, że wytrzymam. Po jakichś 15 min. czułam że już nie dam rady. Na szczęście ostatni klient już sobie poszedł. No to wstaje i mi poleciał dość duży strumień ale udało mi się wstrzymać. dobieglam jakoś do toalety, ale miałam trochę mokre spodnie w kroku. 2) Byłam wtedy w ciąży. Byłam akurat na zakupach. Tam zachciało mi się siusiu. W drodze do domu jakoś wytrzymałam ale po wyjściu z autobusu potrzeba była.nie do wytrzymania. Doszłam jakoś do bloku. W windzie trochę popuściłam. Pod drzwiami mieszkania kiedy szukałam kluczy poczułam nagle ciepło w kroku i nie umiałam zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 125
Raz to co pamiętam ze starszego dzieciństwa, chyba klasa 6. Wróciliśmy z bratem późno do domu. Nie wiedzieliśmy, że jest już godzina 21 . Zimą szybko robiło się ciemno a zabawa z kolegami nie dawała kontroli nad upływającym czasem. Gdy zachciało mi się sikać powiedziałem do brata, że idziemy do domu. Gdy weszliśmy do mieszkania w drzwiach zastaliśmy zdenerwowanych rodziców. Padło tylko pytanie: o której mieliście być w domu? O 18 a jest 21. Rozbierać się! Gdy zdjąłem kombinezon chciałem iść do łazienki aby się wysikać, ale w tym czasie mama mama podeszła z kablem i zaczęła mnie okładać po rajstopach. Z płaczem zacząłem prosić, aby mama nie biła, że chce mi się siku. Ale bez skutku. Mama dalej lała kablem po tyłku i nogach. Nie wytrzymałem i na rajstopach między nogami pojawiła się mokra plama. Dostałem jeszcze klika sznurów i mama zajęła się młodszym bratem. Ten widząc co się święci podciągnął kombinezon i czekał na swoje lanie. Gdy ja wiłem się z bólu mama kazała bratu ściągnąć kombinezon. Też dostał kilkanaście kabli po rajstopach. Gdy mama skończyła bić brata, wróciła do mnie. Kazała rozebrać się z mokrych rajstop i iść się kąpać. Po chwili do kąpieli dołączył młodszy brat. Gdy zdjął rajstopy i majtki zobaczyłem krwawe pręgi na jego tyłku i nogach. Dopiero uświadomiłem sobie, że u mnie są na pewno takie same. Po kąpieli grzecznie ubraliśmy się w piżamy i poszliśmy spać. Jeszcze przez tydzień w czasie przebierania się czy kąpieli widzieliśmy na swoich tyłkach sine ślady po kabelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie raz potrafiłem się zesikać i to publicznie gdzie zauważyło moje plamy na ubraniach mnóstwo osób i czasami prawie napotkałem na osoby, które chodziły ze mną do szkoły. Kiedyś wracając do domu bardzo chciało mi się sikać, i z każdą minutą było coraz gorzej nagle zesikałem się i byłem wtedy w jasnych spodniach jeansowych które zostały całe zalane w dodatku miałem na sobie rajstopy i co najgorzej plamy były widoczne zarówno z przodu jak i z tyłu przez co jak wracałem napotykałem mnóstwo osób w swoim wieku czy chociażby starszych :/ Inne sytuacje to zsikanie plus zesranie się w zerówce, raz nawet w piątek klasie podstawówki srałem na małysza w szkolnym kiblu, gdzie podczas podcierania się ubrudziłem spodnie i bluzkę od wewnętrznej strony przez co mnóóóstwo godzin lekcyjnych musiałem tak chodzić gdzie na początku było ode mnie śmierdzieć lecz osoby z klasy pomyślały że to od osoby która była trochę patologiczna i nie ubierała się za bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiliaaa
Dnia 21.04.2014 o 18:24, Gość gość napisał:

tych

Ja prawie mam 15 lat a to się działo kiedy miałam 14. Wracałam ze szkoły przez park cały dzień nie robiłam siku i bardzo mi się chciało a kiedy wróciłam do domu to ledwo doszłam do łazienki. 😹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

Tak zdarzyło mi się 2 razy, ale teraz napisze tylko jeden z nich obecnie mam 13 lat.Miałam wtedy 8 lat i nocowałam u koleżanki miałam na sobie spódniczkę i majtki,były z nami jeszcze dwie dziewczyny.jak oglądałyśmy jakiś film animowany to poczułam że muszę siusiu ale wstrzymywałam (co okazało się błędem) bo byłyśmy w połowie filmu.Wtedy nagle zachciało mi się jeszcze bardziej,ale pomyślałam że wytrzymam,bo do końca filmu zostało jakieś 20 min.Z każdą minutą było coraz gorzej! i kiedy film się zkończył to jedna z dziewczyn bez słowa poszła w kierunku toalety i kiedy to zauwarzyłam, pobiegłam z za nia i chciałam ją zatrzymać ale jak ją dogoniłam to akurat zamkneła drzwi od toalety. Wtedy zaczełam jej tłumaczyć że bardzo muszę - Majka (bo tak ma na imie) proszę wpuść mnie do toalety bo się zaraz zsikam a nie mam nic na przebranie - dobra zaraz zuzka(moje imię) tylko zrobię siku. 

Wtedy zaczełam krzyrzować nogi i prosić ją dalej - no proszę maja ja zaraz nie wytrzymam.I chyba robiła to specjalnie bo słyszałam teraz jak sika.wtedy popuściłam kilka kropelek i złapałam się za ci*kę. Już miałam lekko mokre majteczki.Wtedy ona zaczeła mówić psi psi wodospad toaleta itp. oraz puściła wodę z kranu. I wtedy nie wytrzymałam ona wyszła z łazienki żeby zobaczyć jak się moczę i zawołała inne dziewczyny.

Stanełam w rozkroku i poleciała strużka moczu, byłam cała mokra i do tego nie miałam nic na przebranie i się rozpłakałam.):Wtedy dziewczyny przestały się śmiać i pomogły mi sprzątać moje siki. Niestety przez reszte nocowania miałam pod spódniczką pieluche bo jedna z tych koleżnek ma małego brata i wziełyśmy jego pieluchę 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Mi pewna historia przydarzyła się rok temu w wakacje kiedy wracałam od koleżanki, a nie wysikałam się u niej. Gdy wracałam z każdą minutą chciało mi się coraz bardziej sikać, lecz póki co wstrzymywałam. Po kilku minutach już ledwo wytrzymywałam i postanowiłam się zatrzymywać i wpaść na jakiś pomysł, z racji, że przechodziłam koło jakiegoś osiedla,  a do domu miałam daleko myślałam, że się wysikam. Pomimo dobrych miejsc, za śmietnikami, przy jakimś ogródku gdzie nikt by mnie nie widział blokowałam się i nie potrafiłam się załatwić publicznie a to przez lęk, że zaraz ktoś mnie zobaczy bez majtek. Przez kilka minut chodzenia w tą i z powrotem i myślenia, które miejsce było by najlepsze do załatwienia się nie odważyłam się i moje zwieracze puściły. Przez raptem chwile całe moje spodnie były mokre i widniały na nich plamy od moczu,  pod nimi czułam również, że moje rajstopy i majtki też są wilgotne, a w butach miałam mnóstwo moczu. Nie miałam pojęcia co ze sobą zrobić, bo w domu czekała na mnie mama z obiadem, a już kilka minut miałam być w domu. Dobrze wiedziałam że nie wrócę do domu z osikanymi spodniami bo co by moja mama pomyślała? Że 16 letnia dziewczyna zesikała się w spodnie? Z tym również wiązała się kolejna rzecz, że po drodze napotkałabym różnych ludzi. Wiedziałam, że w krótkim czasie spodnie nie wyschną, więc wpadłam na pewien pomysł. Z racji, że spodnie, które miałam i tak były już dosyć stare i długo noszone, pod nimi miałam rajstopy, które pomimo zmoczenia były jasno czarne i nie było na nich widać plam. Postanowiłam zdjąć spodnie na ławce przy bloku gdzie na szczęście nikt nie był i wyrzuciłam je do kosza i zostawiłam tylko na sobie rajstopy oraz bluzę, którą miałam na sobie oraz była na tyle długa, że nie było widać mi majtek, choć lekkie przechylenie się sprawiło, że było widać mi dupę. Po zrobieniu tego wróciłam normalnie do domu, a mama nie wiedziała nic o żadnych spodniach, bo jak wychodziłam do koleżanki to nie było jej w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Miałam 3 takie sytuację:

1.Wracałam do domu i chciał i mi się sikać. Jakiś kilometr od domu już wiedziałam, że nie dam rady. Skręciłam gdzieś pomiędzy bloki i szukałam miejsca gdzie mogłabym się wysikać, ale nie znalazłam takiego, więc wysiusiałam się w jasnoniebieskie dżinsy, które miałam na sobie. Wracałam do domu w mokrych spodniach. Trochę ludzi mnie widziało, ja się trochę wstydziłam, ale ci miałam zrobić.

2. Znowu jak wracałam do domu chciało mi się sikać. Byłam nie daleko, więc stwierdziłam, że dojdę do toalety. Jak już weszłam do domu to odrazu do toalety pobiegłam. Weszłam do niej i już nie mogłam wytrzymać. Nie mogłam rozpiąć paska od spodni. Poddałam się, usiadłam w dżinsach na toalecie i zaczęłam sikać przez nie. Potem się przebrałam a spodnie dałam do prania

3. Było upalnie. Poszłam z bratem nad wodę. Dużo wody wtedy piłam i po przebraniu się ze stroju kąpielowego zachciało mi się bardzo sikać. Nigdzie nie było toalety, a ja już stałam z nogami skrzyżowanymi i ugięta. W końcu sie zesikałam. Miałam na sobie granatowe dżinsy i białą bluzkę. Kamionka była trochę od domu więc pomyślałam, że lepiej będzie wyglądało jakbym się kąpała w ubraniu niż zesikała w spodnie. Weszłam w tych dżinsach, bluzce I butach do wody i wracałam cała mokra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xdddd

...ka część 1,2

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.12.2016 o 13:12, Gość xxxxxxxpooolaxxxxxx napisał:

 popusiciłam patrzy na podł0ge i widzi plamee i mie sikającą

Nie mogłaś wytrzymać?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 9.04.2019 o 17:48, Gość Natalia napisał:

Przez kilka minut chodzenia w tą i z powrotem i myślenia, które miejsce było by najlepsze do załatwienia się nie odważyłam się i moje zwieracze puściły. Przez raptem chwile całe moje spodnie były mokre i widniały na nich plamy od moczu,  pod nimi czułam również, że moje rajstopy i majtki też są wilgotne, a w butach miałam mnóstwo moczu. Nie miałam pojęcia co ze sobą zrobić, bo w domu czekała na mnie mama z obiadem, a już kilka minut miałam być w domu. Dobrze wiedziałam że nie wrócę do domu z osikanymi spodniami bo co by moja mama pomyślała? Że 16 letnia dziewczyna zesikała się w spodnie? 

Taka duża a się zesikała.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×