Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ola-kola

Posikaliście się kiedyś? Jak tak to opowiedzcie

Polecane posty

Gość gość
...po co mi to przypomniałyście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mialam podobnie ale zkonczylo sie bez traumy :-) w 2 klasie bylo tak ze podstawówka ma jeden budynek a swietlica 2 ok 5 km z tąd przed wyjsciem chcialam juz isc na siku bo przerwa byla . Ale pami juz nas przywolala a ze byla zima to te wszystkie ubrania troche by mi zajely. Po drodze staralam sie nie myslec ale poczeba byla bardzo mocna . W szkole gdy sie rozbieralismy to przy sklonie bo chcialam zmienic bucik tak scisnelam pechcez i siruu sikalam i sikalam a inni sie smiali. Teraz mam 13 lat ale pamietam to dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miałam 11 lat gdy zaatakował mnie pies. tyle tylko, że miałam prawie pusty pęcherz to niewiele tego było. w dodatku była zima i miałam długą kurtkę i nie było widać. zanim pojechałam na pogotowie to zdążyłam szybko się przebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondiiiiSweet
Tak niestety tak gdy uprawialam seks czlowiek jest skonczony jak orgazm blisko a mi zachcialo sie siku kurcze orgazm a ja nie moge wytrzymac wkoncu niewytrzymuje o sikam na lozko ale wstyd i seks nieudany czy wam terz kiedys sie to zdarzylo??? Z wlasnego doswiadczenia ze to ogromny wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dud
ja posikalem sie w markecie stojac do kasy ludzie jak to zobaczyli to zaceli sie ze mnie smiac a dziewczyny wytykaly mnie palcami i na caly glos oddtad dotad si si si a ze wstydu zlalem sie konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak poszłam do 1 gimy to wstydziłam sie chodzić siku. pewnego dnia nie wytrzymałam . naszczęscie zawinełam dres na pasie ii nie było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megu 19
Zesikalam sie 4 razy w zyciu 1 jak mialam 3 latka w przedszkolu chcialo mi sie i nie wytrzymalam 2 raz ze smiechu w pracy KOSZMAR!!! 3 raz kiedy muj maz dotknol mnie w d**e czulam sie tak podniecona i samo polecialo 4 raz posikalam sie bo brat mojej mamy na mnie huknal i popuscilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy w zyciu. Raz kiedy mialam 24 lata I wracalam do domu po pracy 2 raz 3 lata temu na wakacjach bylam na piwie z tata wypilam pol literka a potem wszystko wyladowalo na klatce schodowej, nie donioslam he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na wycieczce klasowej. miałam pokój z innymi 2 dziewczynami. I raz siedziałam na łóżku z nogami wyciągniętymi do przodu. Wtedy mi się chciało bardzo siku tylko łazienka była na korytarzu i była zajęta. No i potem przyszli 2 chłopacy i wszyscy 4 wymienili spojrzenia i jeden chłopak szybko usiadł na moich nogach i je zacisnął. A dziewczyna zaczęła mnie miziać w stopy i mówić gili gili gili... Ja mam straszne łaskotki a już w stopy to w ogóle. A oni o tym wiedzieli. Wołałam że chce mi się siku ale niestety to był błąd bo zaczęli wołać jeszcze siii a jeden chłopak mówił wyobraź sobie wodospad i rzekę... Myślałam że wybuchnę ale cały czas się trzymałam na ale niestety podeszła 2 dziewczyna i zaczęła łaskotać moje stopy i wołała cochie cochie coo. Wtedy było już po mnie i się zsikałam. Ale one i tak łaskotały moje stopy jeszcze chyba przez pół godziny. Niestety nigdy tego nie zapomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień temu się zsikałam. Miałam jechać autokarem do innego miasta. Przed wyjazdem wypiłam dużo płynów i poszłam do publicznej toalety. Tylko że (chyba ze stresu) nie mogłam się tam wysikać. Nic mi nie leciało zupełnie. Po chyba 10 minutach kucania "na Małysza" poddałam się i wyszłam z pełnym pęcherzem, bo musiałam iść do autokaru. Po jakiejś godzinie jazdy zaczęło być bardzo źle. Prosiłam kierowcę o postój ale nie chciał się zgodzić. Okropnie mi się chciało sikać, cały czas trzymałam się za cipkę. W którymś momencie samo trochę poleciało ale z trudem powstrzymałam się. Za jakiś czas na wyboju znowu. I tak jeszcze ze trzy razy. Jak autokar zatrzymał się na postój to już miałam częściowo opróżniony pęcherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysikałam się kiedyś na klatce schodowej. Wracałam do domu, chciało mi się siku jak nigdy i zbliżając się do bloku zaczęłam popuszczać w majtki. Całe szczęście, że miałam spódnicę, bo nawet nie zdążyłam zdjąć majtek, tylko wbiegłam na klatkę i je odchyliłam na bok. Kucnęłam nad taką kratką w podłodze i przez jakieś 2 minuty nie mogłam powstrzymać strumienia. Dobrze, że nikt nie przechodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Kiedyś ja miałam chyba 9 lat i byliśmy z rodziną na wakacjach nad morzem to byłam z bratem w wodzie. I jak zawsze się wygłupiał to rozsmieszył mnie czymś i ze śmiechu posikałam się do morza 2.Z mamą jak jechałam kiedyś windą to z czegoś się uśmiałyśmy i posikałam się. Oczywiście nikt o tym nie wiedział :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam mała to przedszkolanka nie pozwoliła mi iść do łazienki i się zsikałam, potem matka mnie za to zlała po tyłku, do tej pory nie rozumiem czemu :O A tak to po pierwszym razie jak miałam 17 lat pare razy zanim ogarnęłam, że mój chłopak na zawsze mi coś zniszczył :O Dopóki miałam błonę dziewiczą to mogłam wstrzymywać mocz ile chciałam, po przerwaniu jej MUSZE siku inaczej leję i nie mogę tego zatrzymać :O Pare razy się tak zsikałam, na szczęście u siebie w pokoju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylismy ze znajomymi w gorach i wieczorem na krupowkach kupiłem balon z helem. Wzialem dyzy wdech i poszedlem cos zapytac w sklepie. Znajomej w tym momencie polecialo... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam nastolatką to rodzice nie chcieli mnie wypuszczać z koleżankami i większość czasu spędzałam w domu. Jak miałam 15 lat, przez miesiąc zajmowała się mną ciocia (bo rodzice wyjechali) i ona zgadzała się żebym się spotykała z innymi itd :p Zauważyłam wtedy, że jak na mieście nie mam dostępu do toalety to bywa ciężko. Raz się zsiusiałam w drodze powrotnej do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:15 - ale co, nie było żadnego kibla w całym miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja trzy razy - ze śmiechu -z niewytrzymania , przyszłam ze szkoły rodziców nie było w domu nie miałam klucza a mnie tak się chciało że poszło w portki - i jak sąsiadka mnie uderzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłyśmy w parku i piłyśmy colę. Mogłam iść w krzaki ale wtedy nigdy nie sikałam w krzakach i myślałam, że wytrzymam do domu. W autobusie było już strasznie ciężko wytrzymać. Koleżanki się ze mnie podśmiewały. I jak wysiadłyśmy to jedna dla jaj powiedziała "pśśśśśś!" i wtedy nie wytrzymałam. Miałam dżinsową spódnicę i kucnęłam po prostu na chodniku. One "ej, przestań" a ja z płaczem, że nie mogę. Sikałam tak przez majtki chyba minutę. Mijało mnie ze trzech przechodniów. Strasznie mi głupio jak o tym myślę :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to jest uczucie kiedy mimo wstrzymywania siki zaczynają same lecieć? Nigdy mi się to nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok więc mam 16 lat i z znaj poszły my na miasto złapał mnie na sikanie poszły my do baru biła cole i bardzo mi się chciało jak wracały my i znaj powiedziała kawał ze śmiechu się posikałam choć zaciska łam cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w pierwszej klasie. Na poczatku religii kazdemu nagle zachcialo sie siku. Siostra puscila pare osob, ale kiedy kolejne zaczely sie zglaszac stanowczo powiedziala, ze nikogo juz wiecej nie pusci. Balam sie powiedziec, ze tak bardzo mi sie chce.. Kiedy zaczelismy sie modlic poczulam jak poprostu leci mi po nogach. nie moglam nawet sie powstrzymac. biedna stalam w tej kałuzy moczu dopoki modlita sie nie skonczyla:D naszczescie stalam calkiem z boku i nikt z dzieci nie zauwazyl. Dopiero mama w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam w gimnazjum to unikałam szkolnej toalety. Raz jak wracałam do domu akurat był korek a mi już rozsadzało pęcherz. Dopóki siedziałam, jakoś wytrzymywałam ale kiedy próbowałam iść od przystanku do domu, to dosłownie z każdą chwilą czułam że jest coraz gorzej. W którymś momencie nie dałam rady i zsiusiałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolettina
ja byłam z 10 znaj ja i 4 laski i 5 chłopakuw my dziewczyny rozkładałysmy sie jedna biegła do wc i muwi spadam na sisi a inne ok ja pacze w kompa inne oglądają romanse i muj chłopak wchodzi i muwi laski idzcie do naszej ekipy a one ok a on zdejmuje wszystko ja też i uprawiamy sex a ja muwie hce siku a on sikaj a ja wiesz? a on co? a ja wstydze sie a on ok biegnij ja biegnie goła a te 4 laski sie ze mnie smieja a ja staje trzymam sie za cipke i muwie czesc siadam na tronie i siedze tak około 40 minut wychodze i dalej uprawiamy sex C.D.N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz obudziłam się na kacu i poczułam takie parcie, że zanim dobiegłam do kibla to się trochę zsikałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam mała to obie z koleżanką musiałyśmy do łazienki. Weszłyśmy, jak to małe dzieci, obie do jednej kabiny. Koleżanka już ledwo wytrzymywała. W strasznym pośpiechu usiadła na ubikację, ale nie mogła sikać. Zaczęła sobie pomagać mówiąc "psipsipsiii" to mi się jeszcze bardziej zachciało. Trochę to trwało a ja już z nogi na nogę. Jak wreszcie zobaczyłam, że sika (tak się usadziła, że wszystko widziałam) to nie dałam rady i zsikałam się. Miałam spódniczkę, rozstawiłam nogi i zasikałam podłogę. :( Uciekłyśmy i obie nikomu nie powiedziałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze siusiam w majtusie
tak bylam w hotelu z 2 kol rozpakowałyśmy sie pijemy colę i hce nam sie sikać jedna idzie do wc a ja z tamtą drugą na dwór i szukamy krzaczków krzycze znalazlam wchodze a i widze pipke kol i muwi ej ja tu sikam spadaj!..... niedlugo 2 częś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolettina
2 część a ona muwi spadaj! a ja wychodzę i idę do lasu tam widze krzaczek ide łapie sie za cipke i wchodze a tamta druga też wchodzi i ja muwie no! a ona ja też muszę! a ja spadaj! i ona kuca przy drzewku ale jej tata szedł do drzewa mu też sie hciało siku i my uciekamy na plażę i ide z trudem do wodorostów a ona czeka i muwi wysikałaś sie?!?! a ja hce kucnąć ale sikam i śśśśśśśśśśś i wychodze i ona włazi i też sika tak samo wychodzimy i idziemy do domu i zmieniamy majtki i dalej idziemy na plaże i opalamy się było gorąco prawie 50 stopni ja skacze do wody a ona sie jeszcze opala i puzniej pije 1 litr wody i muwi że idzie siku kuca i sika śśśśśśśśśśś i wychodzi i idzie i skacze do wody C.D.N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ńeń
mi raz u kolegi chciało się sikać. a on powiedział coś śmiesznego! na szczęście nie posikałem się. od razu kiedy przestał gadać poszedłem do wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×