Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ola-kola

Posikaliście się kiedyś? Jak tak to opowiedzcie

Polecane posty

Gość gość
Raz na wycieczce.. ale wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś jak byłam mała tzn jak miałam jakieś 13 lat i spędzałam wakacje u babci to przytrafiło mi się jak na dworze biegałam do ostatniej chwili i jak już nie mogłam wytrzymać to dopiero biegłam do domu, a że babcia mieszka w wieżowcu na 12 piętrze to póki biegłam to było ok ale jak stanęłam w windzie to nie wytrzymałam i się zsikałam w spodnie. Ale nikt nie widział tego, nie wyobrażam sobie zrobić to przy ludziach jak np tutaj http://www.smiesznefilmy.net/zsikala-sie-w-spodnie nie wiem co było powodem że ta dziewczyna się posikała ale jak już czuła że leci i że nie wytrzyma to mogła przynajmniej zejść ze sceny albo usiąść coś zamielić... a nie stać i się głupio uśmiechać, nie czaje. pozdrawiam Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jak czytam co niektóre komentarze to się za każdym razem posikam ze smiechu Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba te opowiadanie nie są zmyślone, bo nikt z przedszkolnym poziomem języka polskiego by tego nie wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posikana lala
No ja nie ale moja kumpela byłyśmy w parku K-umpela J-a K chodźmy już nie wytrzymam (krzyrzowała nogi) J mamy być tu do 14 tym bardziej nie mam kluczy bo moja babcia wruci o 14-05 w domu! K no ok :-! J może poszukamy krzakòw K ok Szukałyśmy szukałyśmy i szukałyśmy ale wszędzie było mnóstwo dzieci przy każdym krzaku! K zaraz sie zsikam J to może pujdzmy za gurke tam jest drzewo K ok Zanim doszłyśmy ona wszystko puściła Ubiur ja żółta bluzka niebieske spodnie żółte trampki Kumpela błękitna bluzka białe spodnie i niebiskie sandałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posikana lala
Nie moja tylko mojego koloegi To było w szkole J-a K-olega D-wonek jest przerwa bagle widze że Edek(tak miał na imie) Idzie do łazienki nagle staje przed drzwiami i muwie J nigdzie nie wejdziesz zaraz dzwonek D ddddddddrrrrrrrrrrr K wpuść mnie zaraz się zleje J o sisi K przestań J idziemy na lekcje Wrzuciłam go do klasy Na lekcji sie zprubował zpytać się pani czyy miże wiecue co jja go za penisa a on popuścił (wiem bo troche jego pouciskałam) K co robisz J (nic nie odpowiedziałam tylko mocniej scisnełam jego penisa) D ddddddrrrrrrrr Biegł do toitoia Ja dobiegłam do drzwi i powiedziałam J wejdziesz jeśli będde cie torturować K ok( piwiedział to przerażony) Ja weszłam i powiedziałam J kładź się a ja na tobie usią de Jak usiadłam na nim to on na to K złaź Złapałam go za penisa a jego penis stwordniał a on zaczoł sikać KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys w szkole mojemu koledze chcialo sie sikac a toalety byly zajete w sumie tylko jedna bo druga remontowali a on moj kolega tak mu sie chcialo sikac a wszyscy go dreczyli o tak sisisi siusiusiu o wodaspad siku siku a on nie mogl wytrzymac az posuneli sie za daleko jemu tak sie chcialo sikac ze sciagneli mu spodnie a on odrazu sie sisiisiiiiiii i cale majtki i spodnie mokre wszyscy sie z niego smiali a potem mama przyjechala po niego do szkoly to bylo troch smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdy mialam 7 lat chcialo mi sie sikac, poszlam ale pisaki zrzucilam to pomyslalam ze je pozbieram ale... Zsikalam sie XD To bylo niedawno. Bylam z kolezanka na dworze (18:00 nikt nas nie widzial) mowilysmy na ile procent nam sie chcialo od 0%-10000% mi sie tak chcialo ze powiedzial: -Mi sie chce na 900 000,9% I mi sie tak chcialo ze powiedzialam: -O nie tak mi sie chce ze.... O nie... Zsikalam sie No i jak powiedzialam tak zrobilam mialam prawie ze cale mokre spodnie a to byly moje ulubione XDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez was sie zsikalam X( Normalnie mi sie do kibelka chcialo a akurat czytalam komentarze wasze bo lubie takie tematy XD no i czytam mowie: -nie wytrzymam I sie posikalam (*´∇`*)<--- minka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed chwilą... Robiłam test na ile chce ci sie siku no i bylo napisane zeby myslec o wodospacie i tak pomyslalam i czuje ze mokre spodnie mam siedzialam na pokrywce od kibla i mokra •~• i teraz mam cale mokre spodnie XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wycieczce wszystko wypuściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka123
wracałam z młodszym bratem z kina z trzy godzinnego seansu , kino było oddalone o 2 km od domu sikać mi się chciało naprawdę bardzo dotarłam do domu ale już przed samymi drzwiami zaczęłam delikatnie sikać w gadzie strasznie się przestraszyłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byly urodziny kolezanki. My sie tak smialysmy ok to e a moja i ile za powiedziala mi na ucho: -paula(moje imie) poczekaj chwile -a co sie stalo -zsikalam sie -naprawde?! -tak! XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety mialam kilka wpadek. I opowiem kilka nie tyklko moich opowiem mojje siostry starszej ma 16 lat. kidys niechciała mnie zabrac do kina i poszła sama więc ja sie musiałam odegrac. gdy kiedys spał z ną chłopak w łużku włożyłam mojej siostrze palce do wody i sie posikała przy swoim chhłopaku. xd albo mojej siostry ciotecznej. oglądałyśmy długi film i pod koniec fimu ja - Zuzia sostra - Ola - Ola co ty si tak kręcisz? - a musze do WC - to ić - dobra poczekekam do końca fimu - ok jak chcesz 3 min przed zakończeniem poszłam do łazienki wiedząć że jesj sie chce po filmie puka do łazienki i muwie zajęte - zuzia wyjć prosze nie wytrzymam 0- jeżczehiwila odworzyłam i sie posikała heh albo moja najlepsza Bff sie posikała w autobusie. chciało jej sie sikac i mi to powiedziałą moja bff - Paula - zuzia musze siku nie wytrzymam - etam - co etam zaraz sie sikam i wymysiłśmy sposób na to usiadła na folerze i powiedziałam żeby sikałai to wchłonie ona już zaczynała już popusciła ale nagle wszedł starszy paan i kazał jej odstapić iejsce z grzecznosi ustąpiła i wstając sie posikała reszte opowiem w innym posice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiadam histrorie kiedyś jechałam autobysem siedziałam na miejscu i bardzo chciało mi sie sikmać podeszłąm do pana vczy by mugł sie zatrzymać on powiedział że nie więc usiadłam w pierwszym miejscu i sie kręciłam i kręciłam żeby zwrucici na siebie uwage powiedził żebym sie przesiadła na tył bo go irytuuje i wstając popusciłam kilka kroopel ale wiecie jak juz pujdzie to zatrzymać jest ciężko po 5 min ppdeszłam i powiedziałam jerzcze raz - proszepa zatrzyma sie pan musze do łazienki - wytrzymaj nie moge sie zatrzymać i sie posikałam xd albo z moją koleżanką i moją starszą siostrą siedziałyśmy w pokoju i sprawdzałyśmy która dłużej wytrzyma asz wkońcy chciałyśmy wyjsc i okazało sie że sie zatrzasnełysmy w pokoju i sie posiakałysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam różne historie. 1. Siedziałam z koleżanką w pokoju w jej domu. I powiedziałam że musze iść do WC. Ona na to że też potrzebuje. Ja poszlam pierwsza nie mogłam sie wysikać. ze stresu że ona stoi za drzwaimi i ja jej muwie że nie moge sie wysikać wstaje a ona zaczyna mnie gilkodać i sie posikałam. 2 Mam wszystko w porzątku z zdrowiem i wgl i takkie wpadki zdarzają mi sie częso. a więc Jak np siniło mi sie że sie sikałam to mam całe mokre łużko. a więc moja historia. Nocoałam u mojje koleżanki i jej powiedziałam o moim problemie. ona to zrozumiała i jak sapałam to sie posikałam i sie we 2 obudziłyśmy i niechciało nami sie zmieńac posicieli więc znowun poszłuśmy spać i znowu i tak 3 razy asz wkońcu rano było tak mokro że nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem chłopakiem byłem z tym u lekarza i powiedział że bardzo żadko u niego pojawiali sie jacyś mam 11 lat a to sie pierwszy raz zdarzyło wtedy kiedy miałem 2,5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkdkfjdnc
Tak... kiedyś byłam na zakupach z młodszym bratem i mi się zachciało ale nic nie mówiłam po chwili jemu też się zachciało a ja musiałam już bardzo. Weszliśmy do toalety, powiedziałam że on może pierwszy. Na początku nie chciało mu lecieć więc zaczęłam mu mówić ,, sik sik" i w końcu poleciała a ja wszystko widziałam i nie wytrzymałam:( Oprócz tego kiedyś wracałam do domu i potwornie musiałam a nie mogłam pójść gdzieś w krzaczki bo wszędzie byli ludzie więc trzymałem się po kryjomu za cipkę i jak doszłam do domu to hamulce puściły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siusiu
Kiedyś na spektaklu szkolnym miałem śpiewać piosenkę. Bardzo mi się chciało ale powiedziałem że będę twardy i wytrzymam. Wszedłem na scenę zaczynam śpiewać ale piosenka była o wodospadem i mi się chciało coraz bardziej aż w końcu koniec zchodzę że sceny myślę uf i biegnę do kibla ale w drodze nie wytrzymałem i psiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio w szkole nie wytrzymałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ubiegłym roku na swieta jechałem z mama do ciotki jej siostry na wies autobusem cztery godziny miałem na sobie bawełniane rajtuzy i dres jednoczęściowy zamekod kroku do szyi z kaptorem na to skafander pilem dość sporo napoi po drodze no i zaczelo mnie dusic krecilem się na siedzeniu mama mnie strofowala a mi coraz mocniej się chciało nie tylko siku jakies pol godziny przed celem niewytrzymalemjzu i popuscilem autobus był pelen ludzi a ja się zeszczalem i zsralem ale nic niemowie czulem tylko ze mam mokro az do kolan dres miałem jasnoniebieski spojzalem nic niewidac jak jzu mielismy wysiadać ubrałem kurtke i przchodzilismy do wyjścia i jakas baab do mamyna glos pani synus chyba cos zrobil bo cala pupe ma mokra mama spojzala pomacała mi w kroku widziałem ze mnie za chwile zatłucze wstyd ajk diabli wysiedlismyna pzrystanku wujostwo z kuzynkami jjzu na nas czekali a jak tylko wyszliśmy mama sru mnie dlonia po pupie taki wsyd taki duzy chłopak i w majtki narobil spojzalem w dol spodenie miałem prawie do kolan mokre do wujostwana szczesciedaleko niebylo jakie s500 m wiec przez cala droge sluyszalem tylko ględzenie mamci i niewygodnei mi było czulem jak kupa mi się w rajtuzach rozmasla doszliśmy w końcu do domu wujostwa kuzynki cala droge się nabijaly ze mnie mama do mnie do łazienki rozebarlem się do wanny wycieram siemama stpi ppzrymnie i od zcasu do czasu sru mi klapsa na gola pupe w drzwiach staje ciocia i do mamy mowi masz zaloz mu pampersa zostały dwie paczki po curci jak lezala obloznie chora to mnie calkiem dobilo z pampersem w arjtuzach chodziłem co dzień przez tydzień jak tam byliśmy na powrot do domu ytez miałem je na sobie mamci jeszcze dokupila i jak mam z nai gdzies isc kaze mi je zakladac mowi ze niebedze ze swtydu się palic Pawel dobra koncz ebo za chwile niedojdę do lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja BFF zsikała sie na swojego internetowego chłopaka. Opowiedziała to mi a teraz ja napisze wam. A więc... Ola (tak ma na imie moja BFF) miała problemy z pęcherzem. Nikt o tym nie wiedział oprócz jej rodziny. Nie wiedząc o tym ja z moją koleżanką Patrycja zorganizowałyśmy spotkanie Oli i jej chłopaka Maćka. Gdy ja z Patrycją prowadziłyśmy Ole do spotkania z Mackiem ona nam to powiedziała że ma chory pęcherz i że musi do WC. Gdy skończyła mówć zobaczyła Maćka odrazu do niego pobiegła. już miała na niego skakać lecz poczuła że ma lekko mokro. Gdy już na nim wisiała (ona ją trzymał po tyłkiem) zaczeła sikać już chciała go pusicic i uciec ale ona ją złapał mocniej za tyłek i powiedział sikaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda zuza
Tak byłam z chłopakiem na spacerze. Było durzo udzi i nigdzie nie było WC. Ja ZUZIA mój chłopak Maciek - Zuzia co ci? - mi nic.. nic - OK po 2-3 min -Maciek? -co? -musze do WC -oj tam wytrzymasz - a jesili nie -nie przesadaj masz 13 lat kochany kotku po kolejnych 5 min nacisk był mocny - Maciek ja nie wytrzymam zaraz sie zsikam! - to idz do lasu - wszedzie są ludze wskoczyłam mu na barana i on pobiegł szukac wolnego mejsca żebym mogła sie załatwić -maćek - co wytrzymaj - chyba sie zaraz zsikam - wytrzymaj - spróbuje po 4-6 min już niemogłam, wszędzie byli ludzie - Maciek - wtrzymaj prosze zaraz coś znajde - jak sie zaraz nie załatwie to nie wytrzymam serio złapał mnie za cipke i zaczoł szybciej biec po kolejnych 7 min tak mi sie chciało że nwm poprostu już cały czas mu mówiłam żeby trzymał mocniej - Zuzia tu wszedzie sa ludze - wim -Ja już niemoge asz wreszcie sie posikałam na niego wstrzymałam szybko żeby z niego zejcić ale jak zchodziłam to poczułam taki ucisk i sie do końca na niego zsikałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam niemam z tym problemów nosze pampersy jak ,mnie przydusi w plenerze to po prostu sikam w pieluchę i nic niewidac jedynie w kroku rajtuzy się lekko opuszcza ale co by jak mam jeszcze na sobie spodnie dresowe wiec az tak niewidac Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Jak miałam 14 lat to poszłam z moim chłopakiem na spacer po miasteczku. Przez cały czas musiałam od się załatwić ale nic nie mówiłam bo liczyłam na to ze wytrzymam. I w pewnym momencie taki był nacisk że nie wiem! Usiedliśmy na ławkę i zaczęliśmy się całować. Siedziałam mu przodem na kolanach, obięłam go nogami. Popuściłam dwie krople... szybko zatrzymałam. Kiedy skończyliśmy że jestem słodka i połaskotać mnie trochę nad cewką moczową, ale jeszcze na brzuchu. Siki przeszły do przodu. - Ej Amadi, ja naprawdę muszę! - powiedział mi żebym trzymała na co ja ze nie dam rady. Chwycił mnie za c**kę i wstał. Chwycił mnie na rękę i zaczęliśmy biec. Stanęłam bo byłam zdyszana jak pies, on nadal trzymał i mówił : - Powoli Tina, powoli. - Nagle popuscilam wszystko w majtki, cała byłam mokra, tak jak jego ręka ! Wziął mnie na barana i powiedział ze nawet jak sikam to jestem cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj na grzybach z mężem mam 35 lat . Zimno mokro i zachciało mi się siku. Każdy krok coraz bardziej i to zimno w lesie mokre buty. Ale zbieram dalej . Bylo tak zimno że popuscilam kilka kropel , za chwilę znow kilka ale zbieram dalej myślę nic się nie dzieje nie widać. A później było mi już tak zimno że nie czulam że popuszczam bo w kroku też zrobiło się zimno . Wracamy po godzinie do auta a ja patrze moje spodnie mokre gdzieś tak 10 cm w dół. Naprawdę tego nie czulam. To jakaś choroba czy po prostu z tego zimna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś siedziałam akurat w klasie na lekcji gdy nagle poczułam delikatne parcie na pęcherz. Nie przejęłam się tym zbytnio lekko zaciskając mięśnie by nie popuścić. Szybko jednak parcie wzmogło a ja byłam zmuszona zacisnąć nogi. Po kilku minutach musiałam je już skrzyżować i z całej siły zacisnąć. Czułam, że pozostało mi nie wiele czasu. Chwilę później zaczęłam kręcić się na krześle. Bałam się zapytać czy mogę iść do łazienki, bo zwyczajnie się wstydziłam. Nagle popuściłam kropelkę zmuszona by zacisnąć dłoń w kroczu. Podniosłam rękę czując, że zaraz nie wytrzymam. Nadal kręcąc się na krześle zapytałam czy mogę iść. Na szczęście nauczycielka się zgodziła. Prędko poderwałam się na równe nogi niemal biegiem wychodząc z klasy. Wpadłam do łazienki dzięki Bogu znajdującej się naprzeciwko. Szybko zamknęłam się w jednej z kabin i czując że zaraz się zsikam ściągnęłam spodnie naraz z majtkami. Na majtkach wykwitła spora plama, ale na szczęście na spodniach nie było nic widać. Usiadłam czym prędzej na sedesie i zaczęłam sikać. Czułam ogromną ulgę czując strużki potu wypływają ze mnie by w końcu wylądować z głośnym pluskiem w kibelku. Westchnęłam z ulgą czując jednak, że to nie koniec i szykuje się grubsza sprawa. Z całych sił parłam czując wychodzącą z pupy kupę następnie wpadającą do sedesu i nagle… się obudziłam. Okazało się, że nie wyszłam z sali i zsikałam się oraz zesrałam na oczach całej klasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siusiaczka
Ja mam pojemny pęcherz i kiedyś chciałam sprawdzić czy uda mi się wytrzymać cały dzień szkoły. Wstałam rano, zjadłam śniadanie, siusiu i do szkoły. Oto mój dzień: -lekcja 1: Matematyka. Lekcja była dosyć prosta i przyjemna, nie poczułam żadnego parcia. - lekcja 2 i 3: polski. Nudy. Po 3ciej lekcji trochę mi się zachciało. -lekcja 4: historia. Jeszcze większe nudy. Pęcherz zaczął napierac mocniej, ale to nic takiego. -lekcja 5 i 6: wf. Musiałam dużo pić, przez co chciało mi się coraz bardziej. Po lekcji poczułam mocne parcie. -lekcja 7: Angielski. Mieliśmy kartkówkę, a ja ledwo mogłam się skupić przez potrzebę. Dostałam słabą dwóję:( -lekcja 8: fizyka. Mój pęcherz napieral bardzo mocno. Musiałam krzyżowac nogi żeby wytrzymać. -lekcja 9: dodatkowy angielski. Mój pęcherz Jęczał. Ledwo wytrzymałam do końca. Wytrzymałam, ale zaraz po wyjściu ze szkoły zwieracze puściły. I tak jestem z siebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×