Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ola-kola

Posikaliście się kiedyś? Jak tak to opowiedzcie

Polecane posty

KTO CHCE SIKU AM TO PRZECZYTAC !!! 

wodospad fala morze prysznic toaleta zajęta psi psi psi psi woda fale może fal kropla wosi siku psi psi psi wodospad woda leco strumień słyszysz go psi psi psi wodospad fale morze rozlużnij swe ciało już sikasz jest co dobrze ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się posikalam częściowo w leginsy a częściowo w plecak. Tak chciałam brzuch bolał więc musiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłam na mieście to nie było gdzie i coraz bardziej mocne parcie i popuszczalam co chwilę i w końcu nie wytrzymałam i się posikalam w granatowe legginsy xdd. Albo 2 byłam w lesie i wszędzie byli ludzie a przy ludziach nigdy mi nie leci i nie wytrzymałam usiadłam na bagażniku rowerowym i posikalam sieb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło się to rok temu w wakacje. Miałam nogę w gipsie i nie moglam chodzic bez wózka. Siedziałam na kanapie i oglądałam kreskówki. Siostra przygotowała mi różne napoje i cos do jedzenia. Wypilam 2 puszki coli  I butelkę wody popijając słodycze. Po czasie poczułam parcie na pęcherz a inaczej zachciało mi się siusiu. Rodzicow nie bylo w domu bo wyjechali a siostra byla ze znajomymi. Olałam to ze musialam siku i oglądałam dalej. Po godzinie trzymałam się w kroczu i zaciskałam strasznie mocno 🍑 zeby nie wyleciało. Czekałam na siostre, ktora zaniosla by mnie do toalety. Poczułam jak mi kapią kropelki po czym ścisnełam ręką mocniej. Cisło mnie siku coraz bardziej i bardziej. Wchodzi siostra i ja odrazu czy zapeowadzi mnie do toalety. Mówiłam to z rękami w kroczu. Zasmiała się. Błagałam ją i mówiłam ze nie wytrzymam ani chwili. Powiedziala ze ok i poszla po wózek. Wróciła z butelką wody... Zawory puściły. Moje leginsy stały się odrazu mokre i kanapa tez. Zatrzymałam troche sików bo kanapa rodziców ale wciąż parło. Ledwo wstałam z moją nogą i poleciało więcej. Tego się nie dało zatrzymać. Próbowałam by nie narobić szkód ale to było silniejsze ode mnie. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sie zsikałam a więc wam to opowiem 

Chcialam mega siku kiedy bylam na dworze z koleżanką i musialam prędko sikac i koleżanka też i ona pierwsza poszla i sie zesikalamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jescze opowiem wam jak kiedyś moja koleżanka sie zsikala

Byl wf i chciala pić a więc wypiła cala butelkę wody i kiedy wracaliśmy z wf to jej sie bardzo zachciało sikac i potem byla fizyka i ona sie spytala

-mogę isc do toalety

-nie 

-prosze bo zaraz sie zsikam 

-nie byla przerwa 

I potem mieliśmy matme a na przerwie była duza kolejka 

-proszę pani mogę isc do toalety blagam bo zaraz sie zsikam

-dobrze idz

I ona poszla i byly jakieś bad girle i widziały jak ona chciala isc sikac to zamknęły lazienkie (była jedna) i ona

-proszę wpuszcie mnie

-nie zejszczaj się 

-blagam 

-nie

-BŁAGAM 

-no to zaraz 

I one puścily dźwięk sikania i wyszły z tego kibla i zaczęły ja łaskotać 

-NIE RÓBCIE TEGO

I potem sie zesikala ze całe spodnie były mokre

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było to w szkole podstawowej w czwartej klasie. Chciało mi siku bardzo. Była kolejka do toalety i nie zdążyłem i miałem mokre majtki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jechalem winda do domu nie umialem wytrzymac  i scikalem sie w pampersa i mialem wszystko mokre rajtuzy i spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałam 18 to pamietam że grałam  z moją bff i kto dłużej wytrzyma i gdy grałam tak mi się chciało jak i jej że zaczęłam lać robiąc kałuże a bff widząc to zrobiła to samo 

I obie tak stałyśmy lejąc w majtki i patrzeć jak pisia staje się mokra jednocześnie czując rozkosz 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak bylam w stajni jeszcze to strasznie chcialam isc siku a of rana nie byłam w łazience a była 16.siodlalam konia i poczułam takie mocne parcie w 🍑 ze kilka kropelek poleciało.wsiadlam na konia i do wiedzialam sue ze jedziemy w teren,przejęłam sie mocno tym bo nie umiałam wytrzymać i prawie sie posikałam. Musieliśmy jechać klusem, mega sie balam ze sie posikam. Koń jechał klusem i mnie strasznie wybijał zd trochę popuściłam 3 kropelki. Zaczęliśmy jechać galopem i dowiedziałam sie ze skaczem przeszkodę crossowa ok. 50 cm. Zaczelam juz skakać i zrobilam zbyt duży polsiad ze popuściłam już z kilka kropelek i prawie spadlam. Jechalam pierwsza wiec nje było możliwości aby włożyć sobie reke między 🍑 bo kazdy mnie widział. Znow zaczęliśmy skakać i najgorsze bylo ze rk miało już 65 cm około. Zaczelam skakać i zrobilam duży polsiad i obsikalam cale siodlo ze az się lało po koniu az do ziemi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×