Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia Mała:)

Zakochane na zabój w swoim mężczyznie:):) Kto ze mna?/

Polecane posty

Gość salamka
podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamka
kocham jego spermę i kupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klpokpo
a potem jak facet odchodzi, to taka kobieta jest pusta jak dzwon, bo poza facetem niczym innym sie w zyciu nie interesowala/zajmowala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamka
bo jestesmy puste i głupie :)) tylko milosc sie dla nas liczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klpopko ma racje. ja kocham mojego mezczyzne baardzo on mnie tez ale nie spedzamy ze soba kazdej sekundy, zwariowqalabym. lubie jak jest zajety czyns innym ja tez am rozne swoje zajecia. jest dla mnie najwazniejsza osoba na ziemi ale nie jest moim calym swiatem, nie uzalezniamy wlasnego szczescia od siebie, to by bylo toksyczne. ale tak czy siak jestem szczesliwa w zwiazku. on ma wszytsko to co powinien miec idealny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamka
Ale spadać proszę ode mnie! i nie podszywać się! Mam kurwa prawo być zakochana w moim facecie, a pustaki, które nie odczuły tego nigdy, na punkcie których nikt nie zwariował, egoistki niech zajmą się swoim marnym życiem, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamka
spierdalac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
masakra, porzygam się......ble siedzisz i gapisz sie na niego, to się szybko wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop, ja mojego autentycznie uwielbiam :) ale my jesteśmy pracoholiki, więc ślęczenie naprzeciwko siebie i patrzenie sobie głęboko w oczy musimy odłożyć chyba na Radosne Czasy Emerytalne- będziem jeździć po świecie fotografując się obok innych zabytków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judytkaa
ciekawa jestem ile z was pozostanie do konca w takich szczesliwych zwiazkach. tez jeszcze nie tak dawno moglabym sie podpisac pod slowami autorki, no ale coz pamietajcie ze czas szybko plynie a ukochany czlowiek moze sie zmienic kiedys nie do poznania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamaskowany_Muchacho
Ja mojego kocham. Zlapalam Pana Boga za nogi. Moze mnie jeszcze pokarze za to ze o tym rozpowiadam ale tak czuje. Idealem nie jest, ale tak sie ciesze ze jest moj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×