Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANIUCHA 29

TESKNIE ZA KOCHANKEIM

Polecane posty

Gość dfdfdfdfdf
załuzmy, ze jestes nieszczesliwa, ozenilas siei jestes głupia. to aby sie nie osmieszac i byc dziwka zaproponuj mezowi wolne maluzenstwo, a nie lizac jakiemus mezczyxnie huja z obraczka na reku. szmaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
df jak dorośniesz to wracaj tu a teraz zmykaj moze kiedyś uda Ci sie przypomiec dlaczego ludzie robią pewne rzeczy bo sam/sama bedziesz w podobnej sytuacji jak cie to nie interesuje to po co tu włazisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
aniucha 29 nie jestes? to kim jestes? zdradzasz osobe, ktora cie kocha, ufa. Odejdz i rob co zechcesz... oszukujesz go. najlepsze jest to gdy zdrada wyjdzie na jaw maz pojdzie z inna, a ty zostaniesz z kochankiem i bedziesz plakala :d tak jest. nie myslicie i nie uimiecie docenic to co kacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
no popatrz zyje w nieswiadomosci ze jestem glupia kurwa fajnie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
dfdfdfdf ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
jestes taka tepa 29... wiem juz dlaczego zdradzasz. ale nie martw sie sa madrzejsze i tez zdradzaja. popatrz z drugiej strony, gdyby maz chodzil na boki i ty bys sie dowiedziala? co bys zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
df!!!!!!!!!1 ty potrafisz wybrac mniejsze zło ?? zawsze coś sie dzieje w związku , różnie bywa , ktos ponosi strate ktos cierpi , ale z różnych powodów jest jak jest , nie oceniaj nikogo bo jeszcze nie wiesz co ciebie spotka w życiu >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczom nie wierzę
Nie czytałam całego tematu bo mi sie po prostu nie chciało:D Jestem kochanką i co? Mam głęboko wiecie gdzie waszą opinię. Czemu to facet może mieć kochankę i nikt się nie czepia bo wg jakichś niezrozumiałych i nie wiem przez kogo wymyślonych reguł jest ok a jak kobieta ma to już jest kurwą. Ogarnijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
mam 22 lata, rozumiem twoja sytuacje, ale chyba jestes dorosla osoba i odpowiadasz za to co robisz. Kazdy ma sumienie. zdaje sobie sprawe, ze raz jest lepiej, raz gorzej - brakuje milosci, motylow - tego uczucia. ale trzebaporozmawiac z mezem o tym, porozumiec sie, porozmawiac o potrzebach, a nie loda robic ;X w glowe sie nie miesci. ja tez zdradzilem raz dziewczyne, ale wiedzialem ze nie chce z nia juz byc, nastepnego dnia zerwalem. nigdy nie robie krzy osobie ktorom kocham, albo ktorami ufa. zawsze jestem szczery i jesli sie na cos decydujewiem jakie beda konsekwencje i bez oszukiwania mowie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
oczom nie wierze jestem tego samego zdania moze czuje sie czasem jak kurwa bo faktycznie przyzekalam wiernosc ale wyszlo inaczej nie moja wina ludzie robia bledy i nie cofne czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczom nie wierzę ja nie mam kochanka , ale podpisze sie pod tym co napisałaś facetowi wolno a kobieta jest ze innej gliny i k...wa. tylko ze zdrada była od czasów pierwszego człowieka i bedzie nadal . tzw instynkt samozachowawczy tylko szkoda ,że własnie tak to musi być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
dfdfdfdf zycze ci abys mial tak piekne zycie ale pamietaj kiedys co napisales o mnie ze jestem kurwa mam nadzieje ze sam tego bledu na starosc nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
df jak bedziesz miec 32-42-52 to pogadamy teraz zmiataj na uczelnie albo na imprezke pozyjesz zobaczysz jakiejest życie i dlaczego cos sie dzieje ... i nie wyzywaj nikogo bo mozesz tez kiedyś dostać epitetem w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
oczom nie wierze - tak oczywiscie nie jest. nie wiem moze u was na wsi jest takie przekonanie, ale normalny czlowiek tak nie uwaza i sadzi ze jest to nie wporzadku by the way, wiem jak jest w zwiazku, dlatego trzeba wybrac mniejsze zlo - rozmawiac, rozmawiac, rozmawiac. nie chcialbym miec, spac, patrzec na moja kobiete z rana ktora obciaga innemu za moimi plecami. wolalbym sie rozstac, rozwiesc mimo dzieci.. to jest wlasnie lepsze zlo, oszukujesz druga osobe. autorka jednak jest egoistka, bo wie ze maz bedzie, a z innym chodzi na boki aby sie dowartosciowac. myslisz tylko o sobie, zeby zaspokoic wlasne potrzeby, dlatego jestes zerem... i nie pisz, ze roznie bywa, trzeba byc uczciwym wobez meza, to jest mniejsze zlo. bedzie mogl zostawic przeszlosc, kurve z przeszlosci i ukladac sobie zycie z osoba godna jego, zyc, zakochac sie na nowa z osoba ktora na niego zasluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
dfdfdf sam kiedys zdradziles wiec sam niejestes swiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An nie stresuje sie to mimo wszystko małolat bez doswiadczenia wiec co może wiedziec o zyciu i tym jak to jest kiedy jest sie w związku jakimś tam ..... :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simona555
czytałam pobieżnie niektóre wypowiedzi- NIGDY NIE MÓW NIGDY- ja też mam kochanka, wcześniej zanim to nastąpiło też tak myślałam o takich kobietach... ale życie weryfikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
erotyczna11 w zyciu bywa roznie, ale nie mozna tak krzywdzic druga osobe ktora nas kocha. :P ja doskonale rozumiem, skok w bok bez emocji jeden(i tak potepiam!), ale te kurwy wyzej one sie zakochaly, a tak nie mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
df jak kiedyś poczujesz co znaczy kochac dwie osoby ( pn) to zobaczymy co wybierzesz , ciekawa jestem czy tak prosto bedzie ci wybrac mniejsze zło i jak to jest wiedziec które jest mniejsze , i kogo to bardziej zrani może nie jestes dzieckiem rozwiedzionych rodziców to tez nie zabieraj głosu tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
dfdfdf przyznam ci racje troche zabolalo masz racje ale pisze ci jeszcze raz wyszlo jak wyszlo spedzilam z nim troche czasu mam wiec jakies tam "uczucie" tesknoty za nim mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
zdradzilem, ale od razu z ta osoba nie bylem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
dfdfdf nie pisz do mnie kurwa!!!!!!!!! a do zakochania sie to jeszcze daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
dfdfdf a co zrobisz jak zdradzisz jak bedziesz mezem tez od razu odejdziesz tak od sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś kochał na prawde to starałbyś sie to naprawic albo nie zrobił byś tego nie jesteś w stałym zalegalizowanym zwiazku i twoja zdrada jest inna mimo ze zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i własciwie po co zabierasz tu głos idź na topik dla 22latków po zdradzie bo jeszcze ich wiele przed toba skoro juz raz to zrobiłes moge sie założuyć ze bedzie jeszcze kolejny raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
:P ann besztam tak bo wiem jakby mnie to zabolalo jakby moja zona tak robila jak ty. wolalbym sie rozwiesc mimo wszystko. Robisz jak uwazasz, jak twoje sumienie ci pozwala - twoja sprawa. wiem, ze nie mam prawa cie oceniac, ale jestem sfrustrowany;p i mi klawiatura cos sie piepszy. pozdrawiam serdecznie i przepraszam za wizwiska mam nadzieje, ze chociaz wplynalem 0,0004% na twoja decyzje o powiedzeniu mezowi, ze zdradzilas.:Phey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orion in space
ja tam nic do was nie mam, ale sam gdy byłem z kims na serio lub zakochałem sie, to nie zdradzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mamy podwinięty ogonek na koniec jakże kulturalny i chciałby wpływowy ( marzyciel o lepszym jutrze ) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×