Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koda

Śródmiąższowe zapalenie płuc u rocznego dziecka.

Polecane posty

Witam. Mój syn od dwóch tygodni mi kaszel. Dzisiaj byliśmy u lekarza i ten zalecił prześwietlenie klatki piersiowej. Wynik badania: zapalenie śródmiąższowe płuc. Syn dostał antybiotyk klacid. Koleżanka mnie nastraszyła, że na jednym takim zapaleniu na pewno się nie skończy i bardzo się dziwiła, ze nie dostaliśmy skierowania do szpitala. A jak u Was przebiegało takie zapalenie i czy dziecko było hospitalizowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też to miała jak miała roczek... tylko nas zabrało pogotowie po tym jak młoda dostała drgawki gorączkowe... i też dopiero po rtg wyszło, że to zapalenie płuc, bo osłuchowo nic nie było słychać... w szpitalu byliśmy 10 dni, ale tak szcerze to podobne leczenie mogła mieć w domu... dodatkowo złapała tam rotawirusy, więc może dobrze że jesteście w domu... i nigdy więcej się nie powtórzyło... na szczeście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas poza kaszlem kompletnie nic się nie działo. Mały bez kataru, temperatury, pogodny, apetyt dopisywał. Nawet dzisiaj, kiedy go pediatra badała, nie było żadnych szmerów. Jestem bardzo zdziwiona i przerażona, że zapalenie płuc może być bezobjawowe. -baderka- a u Was już się nie powtórzyło to zapalenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powtórzyło... ale i mojej nic nie dolegało jak Twojemu synkowi... poza lekkim kaszelkiem. a że to było moje pierwsze dziecko to pamiętam, że nawet z czymś takim biegałam do lekarza... i wtedy też byłam u rodzinnego, dwa dni przed tymi drgawkami i nic nie stwierdził... to było najgorsze przeżycie w moim życiu... i dodam jeszcze, że była ta pełnia lata, gorąco a nie sezon chorobowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie Twoja córka brała leki, antybiotyk? Już sama nie wiem czy to dobrze, że zostaliśmy w domu??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co Twój... myślę, że nie ma potrzeby byście byli w szpitalu... tam można złapać coś gorszego... nas przywiozło pogotowie i dlatego zostałyśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda po tym ataku drgawek straciła przytomność... stąd to pogowtowie i szpital...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadam tylko jedno pytanie
ktoś u was pali w domu przy dziecku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu... ja mam bzika na tym punkcie i nigdy bym na coś takiego nie pozwoliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas była sytuacja, że czasami zostawialiśmy małego pod opiekę kuzynce, a ona w ogóle pali. Czasami, jak wróciliśmy do domu, było czuć papierosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koda - ja dopiero jestem w ciąży, nie wiem jak przebiega zapalnie płuc, ale chciałam Ci powiedzieć, że serdecznie Ci współczuję i przesyłam życzenia zdrowia dla maluszka. Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już się kontakt urwał, bo ją porządnie o to op....Obraziła się na amen. Czy palenie może mieć związek i wpływ na takie zapalenie płuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka2010- dziękuję za dobre słowo i życzę również Tobie i Twojemu dziecku wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×