Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiśenka

Czy trzeba mieć dwoje dzieci?

Polecane posty

Gość gość
Przez przypadek weszłam na to forum to co tu czytam to śmiech na sali odnośnie gadania że trzeba mieflc rodzeństwo ze jedynaki takie samoluby są takie biedne nieszczęśliwe itp itd ludzie co wy za brednie gadacie !!!!! Ją samą jestem jedynakiem i uwaga oprócz swojego nosa widzę nos innych pracuje w zawodzie gdzie opiekuje się chorymi ludźmi w swoim życiu przeszłam bardzo ciężkie chwile i zapewniam że umialam się ogarnąć a nie biadolic bo jestem jedynakiem ... stereotypy głupoty ... takie.madre są te bardzo mamusie co mają 2 a to 2z wpadki nie świadomomej decyzji . Nie sztuką jest narobić dzieci ale ich wychować na kogoś... sama mam dziecko i więcej nie chcę patrząc na biedny los jedynakow chyba świadomie zrobię krzywdę ... tylko to nie życie nikogo i nikogo decyzję ale moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I śmieszne jest gadanie że jak sie.ma.wiecej dzieci na starosc się o zwróci zajmą się rodzicami ... no nie do końca bo właśnie tacy starsi ludzie częściej trafiają do domów pomocy społecznej bo każde z rodzeństwa zwala opiekę na 2strone i znam to z doświadczenia zawodowego przykre ale prawdziwe ... z gadaniem że jedynaki takie są wycofane egoistyczne mocno przesadzone w tych czasach są żłobki przedszkola co rozwija dziecko do życia w grupie od najmłodszych lat i dzielenia się to nie czasy naszych babć a jeszcze wiele kobiet ma takie przekonania i wyniesione z domu myślenie że prawdziwa rodzina to model 1+1 lub więcej .. czasy się zmieniaja ludzie też a głupie pytania kiedy następne mając 1 to zwykle wchodzenie z butami w kogoś sprawy i brak taktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to należy najebać z 10 bo pusty rząd płaci po 500 zł za każde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynaki to psychole i nie przystosowani do wspolpracy w grupie ludzie ,przewaznie maja problemy sami ze soba niestety . Znam kilka takich przypadków , dlatego w polsce jest najwiecej malzenstw z dwojka dzieci a na drugim miejscu z jedynakiem ,jedynaczka a na trzecim z trojka dzieci reszta ma wiecej niz troje dzieci . TAKIE SA STATYSTYKI 2015 ROK . Bezdzietnych jest okolo 6 % spoleczenstwa . W Niemczech , Angli ,Francji najwiecej jest par z trojka dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednakk
W kazdym szanujacym sie kraju jest jakas dotacja na dzieci , informacja dla rozwinietych intelektualnie inaczej .Wiec 500+ w Polsce powinno byc juz wprowadzone przynajmniej z dziesiec lat temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednakk dziś W kazdym szanujacym sie kraju jest jakas dotacja na dzieci , informacja dla rozwinietych intelektualnie inaczej .Wiec 500+ w Polsce powinno byc juz wprowadzone przynajmniej z dziesiec lat temu . xx Przez szanujace sie rozumiesz najbogatsze i to od wielu lat... Porownaj kraje z historią podobną do naszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazasz Polske za bardzo biedny kraj czy cos ? No bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady jedynacy sa spoko tylko czasami trudno jest im komus tzw obcemu zaufac , ufaja mamie i tacie tylko , potrzebuja wiecej czasu aby sie oswoic tak troche w tym prawdy jest ,widze to po moim kuzynie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w naszym jebanym kraju pieprzone katole pisowce jedynaków nie uważają za dzieci, chociaż kaczyński już chyba nie jest w stanie nawet jednego zrobić a szydłowej syn jako ksiądz razem z matką i ojcem modli się tylko za drugie i kolejne dziecko a nie za jedynaków, bez względu na to czy ktoś może mieć czy nie, te jedynaki dla nich po Bożemu to nie ludzie. Co za Bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teź często slyszę kiedy drugie. Ostatnio szwagrowi urodziło się dziecko czywuscie szwagierka zrzedzi ze nie ma pomocy przy dziecku ale teuli mi oboje ostatnio ze powinnam zrobic sobie drugie bo krzywdzd dziecko a nie zauwazyli tego jaka jestem szczesliwa majac 8 katka który staje sie coraz bardziej samodzielny i ciekawy zycia, a ja przy tym mam czas zadbać i pomyslec o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w naszym pieprzonym piswoskim kraju to najlepiej jest jak sie napieprzy ze 6 -10 dzieci i żyje na koszt głupich palcujących podatników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 2017.04.18 , ale ty prosty pustak -czka jestes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co mają dzieci też pracują i płacą podatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×