Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koda

Dziecko z epilepsją.

Polecane posty

Czy są tutaj mamy, których dzieci mają epilepsję? W jakim wieku są Wasze dzieci? W jaki sposób leczycie to schorzenie? Czy znacie przypadki całkowitego wyzdrowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kody
Czy Twoje dziecko jest chore ? Ile ma lat ? Kiedy choroba się ujawniła i jak ? Od razu atakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koda poszukaj w googlach jest takie specjalne forum o epilepsji. Nie pamietam nazwy. Wiem ze epilepsja jest uleczalna. Moj ojciec ma, niestety powypadkow czyli nieuleczalna, ale jak przyjmuje leki to nie ma nawet dwoch lat atakow. a niestety ma te najmocniejsze, drygawki, krzyk, utrata przytomnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko ma 12 miesięcy. Trzy razy zaniepokoiło mnie jego zachowanie. Miał atak, który objawił się napięciem rąk, wykrzywieniem palców, szczękościskiem i utkwionym wzrokiem w jednym punkcie, brak kontaktu z otoczeniem. Po badaniu eeg głowy wynik potwierdzający epilepsję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że nikt z Was nie ma dziecka z epilepsją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kody
Ja ostatnio zaobserwowałam dziwne drgawki przez sen u dziecka. Drgawki a później ziewanie. Trochę mnie to niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim wieku masz dziecko? Może te drgawki to niedojrzały układ nerwowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kody
4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kody
upp Jest tu ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wszelki wypadek powinnaś powiedzieć o tym lekarzowi. My dzisiaj dostaliśmy skierowanie do szpitala na inne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kody
Będę musiała wspomnieć o tym pediatrze. Trochę się martwię tym dziwnym zachowaniem syna podczas snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że wspomnij. Nic nie tracisz a zyskać możesz dużo. Ja na razie jestem przerażona i nie dociera do mnie, że mam dziecko z padaczką. Na razie oswajam się z tą myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kody
My matki zawsze wszystko bardzo przeżywamy.Czy u Was w rodzinie występuje epilepsja ? U nas tak i dlatego też się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×