Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie schudnę więcej

Waże 54 kg przy wzroście 160 i to jest idealnie!

Polecane posty

Skwituję mówiąc, że pewnie sexowna z Ciebie babka. Mam w pracy taką chudą laskę co bez przerwy mówi, że jest tłusta i każe się macać po otyłym przedramieniu. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimol
Boratka Wiesz nie bardzo rozumiem twoją wypowiedź jeżeli tyczy się mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimol
Jeszcze ktoś się wypowie, oczywiście później napiszę ile ważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgusiaS
a ja przy wroscie 163 waze 53kg i mam kragłosci, tzn biust, pupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimol
Proszę o jeszcze jakieś opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiary wskazują, że nie jesteś suchą chudziną tylko normalną kobietą. I pewnie nie myślisz każdego ranka jakby tu jeszcze schudnąć. I to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimol
Dokładnie tak jest jak piszesz biorąc jeszcze pod uwagę mój wzrost. Tylko denerwuję mnie jak dziewczyny potrafią po wadze zdołować inną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgusiaS
Kimol to ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie podstawowe jak ty
sie czujesz z takimi wymiarami.jesli dobrze to niewazne co mysla inni liczysz sie ty i twoje odczucia i nie daj sie wpedzic w kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo chcą zobaczyć magiczną liczbę na tej wadze i myślą, że od tego coś się zmieni. Wychudzone laski ważą się każdego dnia i dążą do jakiegoś ideału. Waga często myli bo tak naprawdę liczy się wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inni Cię nie wprowadzają w kompleksy tylko Ty sama :) jeśli jesteś świadoma swojego piękna to nie dasz się. Uważasz,ze te wymiary są ładne, seksowne? To tego się trzymaj i nie kieruj się opiniami innych ludzi. To wszystko siedzi w Twoje psychice i od niej najwięcej zależy naprawdę. Bo jak inaczej wytłumaczysz mi to,że kiedys mając 52 kg czułam się świetnie w swoim ciele, a kilka miesiecy wstecz mając 44.5 kg czułam sie za grubo :O to tylko nasza skrzywiona psychika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimol
A więc ważę między 66 a 68 kg, i jestem po dwóch ciążach. I jak bym ważyła mniej a tak było to cały czas słyszałam że wyglądam jak szkielet-or.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od budowy :) ja akurat przy wzroście 162 ważę 48 kg, ale ważyłąm i ponad pięćdziesiąt i wcale grubo nie wyglądałam, praktycznie tych 2-3 kg różnicy nie widać nawet :D może czuć po ubraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat widzę różnicę jak przytyję czy schudnę 3 kg :) spodnie są mi ciaśniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak :D ale osoby postronne raczej tego nie zauważą :) ew. można kupować spodnie na gumce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to widać :) serio. Mam zdjęcia jak miałam 44.5kg i mam z teraz jak mam 47. I widać różnicę. Serio. W biodrach mi 3-4 cm przybyło :) Jak schudłam 3kg to koleżanka, która mnie miesiac nie widziała, od razu to zauważyła. Więc to pewnie zależy od tego gdzie nam się tłuszczyk lubi odkładać :) a tam i dobrze,że widać u mnie, bo mi wiecznie mówili ostatnio,że mam przytyć. To teraz niech się odczepią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się nie przejmuje...
...ważę 55 kg przy 161cm wzrostu biodra:94 talia-69 biust-91 w życiu nie chciałabym być chudzielcem jakimś...ani być wyższa :) Pozdrawiam wszystkie zadowolone i nie katujące się dietami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekaDekameron
ja mam 159 cm wzrostu, wzrost niewiele różni się od Twojego, ważę 47,5 kg i jestem drobna szczupłą dziewczyną:) I śmieszą mnie te teksty, że kobieta musi ważyć TYLE I TYLE. Każdy inaczej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się nie przejmuje...
nik nie pisze ze musi :) każdy ma tak jak ma, ważne , że jest zadowolony.... Jak poczyta się wulgarne komentarze na temat tego, że 50 kg to potwory to żal tylko tych ludzi. Gdyby waga człowieka była jego największym utrapieniem....ech ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 160 cm wzrostu i waze 57 kg, nie uwazam sie za grubasa bo nim nie jestem ale za chodzielca tez nie. Moim zdaniem jestem normalnej budowy ciała. Moze troszke mam wiecej brzuszka :P jak myslicie czy powinnam co nieco zrzucic przy takim wzroscie i wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia f
LENA ja przy takiej wadze wygladalam okropnie.Bylam mowiac prosto GRUBA.Ale to zalezy od twoich wymiarow.Kazdy jest inny.Podaj to to bedzie mozna cokolwiek powiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja waze 50 kggg
Ja przy tym wzroście ważę 50 kg. Chciałabym achudnąć do 47-48 kg i by było najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 47
i czuje sie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkkaaa
Dziewczyny ja waże 49,6 -50.4 przy wzroscie 160cm . chciałam schudnac do 48kg ale nie moge poprostu ;/ ;( caly czas jak juz sie uciesze i jest 49.4 to za dwa dni 50.4 masakra a moje wymiary to uda 48 biust 80 strasznie maly talia 64 biodra 86 łydki 33 pas 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestan przeciez masz
normalne wymiary fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile masz pod biustem? bo sama liczba w biuście nic nam nie mowi :) musisz powiedziec jaka masz roznice w biuscie i pod biustem - pod biustem mierzone ciasno na wydechu. A w biuscie to wiadomo :) bo roznica bedzie jesli bedziesz miala w biuscie 80 ale pod np 65, a co innego jak w biuscie 80,a pod 75 :) I nie szalej, masz normalne wymiary przecież :) szczupła jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×