Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie schudnę więcej

Waże 54 kg przy wzroście 160 i to jest idealnie!

Polecane posty

Gość chocolate 1
gdybys tak jeszcze idealny rozum miala to bylo by o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asus007
54 kg tak..ale po porodzie.w innym wypadku za nic w swiecie bym tyle nie chciala.mam 48 i tak jest ok. nawet bym mogla miec ze 2 cm mniej w biodrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam 160
i ważę 48 i wcale nie jestem chuda a gdybym ważyła 6 więcej to czułabym się gruba więc nie wiem jak to się ma do tego twojego "idealnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JA TEZ MAM 160
a jakie masz wymiary przy tym wzroscie i wadze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra teoria...
wzrost minus 100 hahahahah ten kto to wymyślił miał kłopoty z przemianą materii ;) przy wzroście 172 gdybym ważyła 72 kilo chyba bym się na łożku z chłopem nie zmiesciła :D teraz ważę 64 i wygladam dla siebie normalnie, a dla niektórych za chudo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak ja bym wazyla
60 kg - bo mam 160cm, to tez moj facet by sie w lozku nie zmiescil ze mna chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszzzkurnaaaaaa
no a mi nikt nigdy nie powiedział że jestem szczupła -> 58kg przy 174cm. Mam okrągłą budowę ciała i pyzatą twarz. Kg to nie wszystko. Jedna będzie chudzielcem a inna przy tej samej wadze i wzroście normalnej budowy, wszystko zależy od sylwetki. Nie ma co patrzeć na kg tylko na to jak prezentujemy się w lustrze :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laja
też 160 cm wzrostu i 54 kg, ale strasznie chciałabym zrzucić przynajmniej 4 kg, ale z moim uwielbieniem do słodyczy i fast foodów to będzie piekielnie trudne.. sama nie wiem co sądzić o swojej figurze, bo nie czuje się komfortowo z własnym ciałem, a znajomi i rodzina uważają, że wyglądam ok. moje wymiary to 89x64x93, udo 52 co sądzicie? dobrze by było schudnąć, z pominięciem cycków, bo je kocham! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345054321
Do tej wyżej mnie ;) No niestety nie mozemy wybierać z czego chcemy schudnąć. Masz fajne chude uda. Ja przy tych wymiarach miałabym z 54 cm pewnie. Chyba,że mierzysz źle. Jak dla mnie to ciut za dużo w biodrach przede wszystkim. U mnie dopuszczalne max 89 przy 160 cm wzrostu :) wiecej bym nie chciala. Nawet tyle to juz niemalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahhahahhah
54kg? :O w zyciu chyba jedynie po porodzie i nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mi nikt nigdy nie powiedział że jestem szczupła -> 58kg przy 174cm mam podobnie podobnie:) mam 172 cm, ważę 58-60 kg i nie usłyszałam, że jestem chuda mając 65 kg ciągle słyszałam, że jestem kawał baby i tak się zresztą czułam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger21
A ja jestem gruba i świetnie się z tym czuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger21
i od kiedy przestałam się odchudzać, życie jest piękniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik 11
Ja mam 164 cm i waze 54 kg. Chcialabym wazyc 53kg, wtedy czulam sie lepiej. Ale to zalezy tez od wieku. Ja jestem juz po 30-tce wiec mysle ze i tak niewiele waze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśśśśśśśśśśśśśśśśśs
ja warzę 44, wzrost 166cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinisha
ja mam wzrostu 165, waga: 58 i uważam, że to bardzo dobra waga przy moim wzroście. Wszystko na swoim miejscu, czuję się szczupło, mam kształty kobiety i o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie schudnę więcej
To ja założyłam ten temat : ) I cieszę się, że cieszy się popularnością : ) Dziewczyny, teraz ważę 51 kg i jeszcze chcę schudnąć. Niestety dziewczyny, to nie jest takie łatwe, jak ktoś ma zakodowane w głowie, że chce ważyć jeszcze mniej, to tak łatwo nie poprzestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30stce a nastolatka
to tez troche roznica :) ja uazam,ze lepiej wygladaja takie kobiety jak nie sa chude jak patyki :) a 58 kg przy 165cm.. wydaje mi sie ze to za duzo. Ale moze po prostu masz umiesnione cialo, duze piersi i nie widac zebys tyle wazyla. Bo ja jak mialam 58kg (ale mam 160cm) to wygladalam fatalnie. A przynajmniej tak sie czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupa
Chudniecie wciaga i to cholernie. Wiec nalezy z tym uwazac. Ja sie malo co w anoreksje nie wpedzilam.Do dzis mam taki odruch ze zawsze musze patrzec w lustro czy nie mam za duzego tylka (a waze 47kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dziewczyny za bardzo przejmują się wagą, liczą kilogramy, po co ? chodzi o to by czuć sie dobrze w swoim ciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×