Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie schudnę więcej

Waże 54 kg przy wzroście 160 i to jest idealnie!

Polecane posty

Gość Nie schudnę więcej

Dziewczyny! Nie dajcie sobie wmówić, że wasza idealna waga to zawsze: wasz wzrost odjąć 111. Trochę krągłości dodaje tylko uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co to jest jak to jest
a ja waze 47 wzrost 163 jestem za chuda, znaczy brak piersi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.a.k.
a od kiedy Twoje ciało albo Twój gust jest wyznacznikiem ? a wpadłaś na to, Mózgu, że są różne typy sylwetki [gruszko, jabłko, klepsydra] i różne typy budowy - drobna, średnia, mocna i każda w innej wadze wygląda lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcella black
ja też warze ok 53- 54 kg przy wzroście 160 i ciągle sie czuje gruba...... moja wymarzona waga to 49-50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko to była moja waga z przed ciąży tylko ze ja mam 162cm i czułam sie w niej doskonale ale wszyscy mówili że za chuda jestes wiec nie wiem o jakich krągłościach piszesz ale wiadomo wzrost i waga nie równa liczy sie tez figura marzę o takiej po ciązy pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcella black
a ja wpieprzam słodycze i dlatego nie moge schudnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziewczyny! Nie dajcie sobie wmówić, że wasza idealna waga to zawsze: wasz wzrost odjąć 111." uu, gdybym dała sobie to wmówić, to ważyłabym 63 kg.. A tak ważę 55 przy wzroście 172.. Zastanawiam się nad zrzuceniem jeszcze paru kilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mając 54 kg czułabym się jak prosię gotowe do zawiezienia na ubój :O Wzrost ten sam. Podaj wymiary - udo, biodra, biust, talia.. Ja czuję się dobrze ze swoją obecną wagą 46kg. No może kg czy 2 mogłoby mi przybyć.. Ale broń Boże nie tyle,żebym przekroczyła 50.,. po prostu czułabym się źle. Wiadomo, każdy jest inny. I tu nie chodzi o wagę!!!!! To chodzi o wymiary! Można ważyć dużo więcej niż ktoś inny,a wyglądać szczuplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutynaaa
Weridiana1986 a możesz podać swoje wymiary?? Mam też 160 ale ważę 48 a chciałabym tyle co Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ostatnio miałam 44.5 kg. Ale do tego bym już wracać nie chciała. To zdecydowanie za mało.. biustu praktycznie żadnego.. Teraz mam średnio 46.5 kg - czasami ciut mniej, czasami ciut wiecej. A chciałabym te 48 kg ;) Więc zrobimy małą wymianę.. Ty podasz swoje wymiary, a ja swoje ;) Więc tak: biodra 83 cm udo 48 talia 60 pas 76 biust 81 :O mały wiem :P A mając 44.5 w biodrach miałam 79-80 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś dobrze zwrócił uwagę-nie każda budowa kośćca i sylwetka wygląda dobrze z daną wagą. Ja mam 165cm i ważę 50-51 kg, podejrzewam, że z dodatkowymi 3-4 kilogramami czułabym się delikatnie mówiąc niekomfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutynaaa
Weridiana1986 powiedz mi jeszcze gdzie mierzyłaś biodra i pas? zaraz się zmierzę i podam :) biodra w tyłku tak w najszerszym miejscu? a pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi i tak brakuje jakbym odjeła 111;p ale mam normalną figure, nie za chuda nie za gruba..wszystko zależy od tego jak ciężkie są kości też..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mowię :) Udo mierzymy w najszerszym miejscu - tuż pod pośladkami. Biodra - nie wbrew pozorom na kościach biodrowych tylko w pupie - w jej najszerszym miejscu. Talia - najwęższe miejsce na brzuchu. Pas najszersze miejsce - pod pępkiem :) Cm pod biustem mierzymy na wydechu. W biuście - tego tłumaczyć nie trzeba raczej :) I jeszcze łydki są dość istotne,bo widziałam dość szczupłą dziewczynę ale łydki miała potężne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie 170cm 57kg wymiary: biodra 93 udo 55 talia 67 pas 86 biust 82 strasznie mały ale co zrobić.. co myślicie o takich wymiarach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutynaaa
A Więc tak: biodra 88 :/ udo 48 talia 62 pas 78 biust 81 pod biustem 68 łydka 31 Piszesz że biust masz mały ja nie narzekam :) a też mam 81 a ile masz pod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mejbiś
naucz się liczyć, idiotko :O nie dość, że decha to do tego pustak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też 68 pod biustem ;) A łydka 30 Czyli ogólnie mamy bardzo podobne wymiary tylko biodra nas różnią.. Ale te 88 to uważasz,że to dużo? Przesłałabym Ci moje zdjęcie ale na maila.. a mogłabym zobaczyć Twoje? Tzn tyłek.. :) bo ja właśnie myślałam ostatnio nad tym czy 88 to dużo.. bo mając 1.5kg więcej mam w biodrach więcej o 3 cm. Czyli gdybym przytyła jeszcze 3 kg to miałam 89 w biodrach i ważyłabym 49 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się zgadzasz to wyślij zdjęcie na omen_e@o2.pl Założyłam po to,żeby takie głupoty wysyłać. Normalnie mam innego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutynaaa
poszło :) a i wyślij mi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślę Ci jutro ok. :) teraz chłopak jest u mnie i nie będę sobie zdjęć robić i wysyłać ;) Jutro na pewno odpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-obieta
ja nie muszę podawać wymiarów bo lubię swoje ciało takim jakim jest a przecież o to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ko-bieta > No i bardzo dobrze :) bo mało jest ludzi zadowolonych ze swojego wyglądu. Ja ogólnie cieszę się,ze wyglądam tak jak wyglądam choć chciałabym mieć trochę większe piersi ;) ale tak ma wiele dziewczyn więc to chyba nic nadzwyczajnego :) reszta mi odpowiada.. a biust urośnie jak przytyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 163 cm i niecałe 48 kg, i już nie wiem co dalej :-( Ja bym obsesyjnie chudła, a mój chłopak ostatnio mnie przytula i 'tu kości, tam kości, KIEDYŚ TAK NIE BYŁO". no masakra po prostu.... I teraz nie wiem czy chudnąć jeszcze bardziej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełnia....Ty lepiej zacznij tyc, a nie chudnac. Dziewczyny, oszalałyscie?????????? Macie dobra wage, ja tez mam 160 cm i waze 56 i nie narzekam, pokochajcie siebie zamiast sie odchudzac dla aceta, jelsi tak robicie to wasza kleska. Musicie byc wiecej warte dla samych siebie, a nie dla kogos. @-3 kg mozna schudnac owszem, ale bez przesady. Tyle wystarczy zeby lepiej sie poczuc w swojej skorze, a jelsi wy zaakceptujecie siebie takimi jakimi jestescie to i inni to zaakceptuja, uwierzcie mi. Wiecej wiary w siebie a nie odchudzanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pełni
a jakie są Twoje wymiary?waga i wymiary to dwie rozne rzeczy.mozna wazyc malo a miec duzo w biodrach.i na odwrot mozna wazyc duzo ale mierzyc malo bo ludzie ktorzy maja bardziej rozwinieta mase miesniowa waza zawsze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat masy mięśniowej brak :-p Wymiary tak plus/minus biodra 88 talia 62 biust 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni_ta
no pewni że najważniejsze jest że same dobrze się ze sobą czujemy ;) powinnyśmy odchudzać się dla siebie a nie dla kogoś, dla faceta... powinnyśmy być zadowolone ze swojego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pełni
To przecież w sam raz jak na Twój wzrost, nie odchudzaj się.. ! :) Fajna zgrabna jesteś. Też miałam manię odchudzania. To,że weszłam na ten topic oznacza,że nie całkiem się z tego wyleczyłam ale staram się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×