Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pierdzi-mąka

Jaki Prezent dla babci?

Polecane posty

Gość gość
Rzeczywiscie takie zapachy moim zdaniem są swietnym rozwiązaniem i też wydaje mi sie ze spokojnie moga sprawić radośc najbliższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojej babci kupuję co roku jakiś zestaw witamin w aptece powitalny czy coś tego typu... właściwie to nie mam nigdy pomysłu na to co jej kupić .... w tym roku myślę też o jakimś ciepłym kocu albo szlafroku, jeszcze sama nie wiem Szukasz inspiracji modowych i informacji o hitach tego sezonu? Wejdź na tego bloga http://zakupolandia.blox.pl/2014/12/Najwieksze-trendy-sezonu-nie-musza-kosztowac.html i oglądaj setki inspiracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że pakiety do spa robią się bardzo popularne. Ja też o tym myślę, mam na oku coś takiego: http://www.dosloncespa.pl/pl/pakiety/pakiet_witalny_dla_seniora/. O tyle dobrze, że do spa moi dziadkowie mieliby vardzoi blisko, wiec na luzie moglibysmy ich tam zawiezc, a potem odebrac. No i sporo zabiegów jak na taką cene. Taki relaksacyjny weeekend myślę, ze bardzo by im sie przydal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadana
Ludzie, jakie witaminy, jakie książki? Super Prezenty mają pakiety spa - dajcie im coś takiego, no chyba że dziadkowie są bardzo starzy, wtedy wiadomo, że może to nie być stosowane, ale jeśli nadal są pełni życia, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze zdecydowanie produkty pachnącej szafy moga faktycznie byc fajnym pomysłem na prezent. Wiec na pewno warto sie jest na nie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakusiak
To zależy jaka jest Twoja babcia. Moja była bardzo zadowolona kiedy po prostu dostała cały pakiet z Prezent Marzeń. Kosztowało to śmieszne grosze, a jednak wrażenie robi ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romka321
Babcie uwielbiają kwiaty. Nie zawsze jednak mieszkamy w tym samym mieście co babcia, dlatego też warto mieć sprawdzoną kwiaciarnie, z której wyślemy kwiaty. Ja mam dobre doświadczenia z tą http://www.kwiatowaprzesylka.pl/poczta/33-radom . Kwiatowa Przesyłka jest w miarę tania i dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makusiak
Jakieś spa? Baseny? Wiele zależy od formy samej babci, ale ogólnie takie prezenty na Prezent Marzeń kosztują śmieszne grosze, przy czym wrażenie robią ogromne. Kwestia potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia toniks
Moja babcia dostała ostatnim razem ode mnie pakiecik z Prezent Marzeń - to była wizyta w spa. Była mega szczęśliwa, ale oczywiście jest w takim wieku i takiej kondycji, że jeszcze ją taki prezent zadowalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zakup biżuterii z bursztynem, wiesz najlepiej czy babcia lubi dużą czy małą biżuterię, z kamieniem nie ma co przesadzać, może mała zawieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaZet
Moja babcia miała ostatnio 65 urodziny i złożyliśmy się całą rodziną i kupiliśmy jej najprostszego w obsłudze laptopa. Teraz trudno odciągnąć ją od monitora, a jej ulubionym portalem jest http://e-senior.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salineta
Ja mojej babci kupuję zawsze książki, bo babcia lubi czytać. Szczególnie w czasie jesienno-zimowym, kiedy sporo czasu jednak spędza się w domu. Ostatnio na imieniny dostała nową książkę Clary Sanchez "Widok z nieba". Przyznaję, że sama ją też przeczytałam i jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petkon
Nasza babcia dostała wizytę w spa, taki weekend z dziadkiem, pakiet z Prezent Marzeń. To na pewno nie jest prezent dla każdej babci, bo wiele zależy od jej formy zdrowotnej, ale sam pomysł uważam za bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappygirl
a to wszystko zależy co babcia lubi :) ja znalazłam bardzo fajny zestaw garnków tutaj https://jakiprezent.pl/prezenty/seniorka takie białe w czerwone truskawki - fajnie to wygląda :) A jak babcia nie lubi gotować to może jakąś fajną książkę, albo pled? Moja by pewnie się z takiego prezentu ucieszyła bo dużo czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petroszko
Naszą babcię wysłaliśmy po prostu do spa - ale ona lubi takie klimaty. Weekend z Prezent Marzeń kosztował nas kilka stówek, a jednak dostała prezent, którego sama by nie kupiła. O to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamboteks
Jeśli babcia jest sprawa to rzeczywiście jakieś spa, masaże - relax. Trudno jest mi sobie wyobrazić inny prezent w takiej roli. Bo co, kolejne bacine prezenty? Coś takiego raczej całkowicie mija się z celem. Jak myślciie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem naprawdę trafionym prezentem dla starszej Pani będą jakieś akcesoria do domu. Myślę tutaj o rzeczach tkaninowych takich jak obrusy, prześcieradła, czy poszewki. Na stronie www.krainaobrusow.pl znajdziecie mnóstwo propozycji w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denisk4
Przejrzałam ten sklep Pioro, śliczne rzeczy mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasprow
Prezenty związane z relaksem - pakiety na Prezent Marzeń kupujecie za śmieszne grosze, a to właśnie takie powinny budzić zainteresowanie. Wiadomo, że wszystko zależy od wieku babci, ale która nie ucieszy się z relaksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakiś piękny szal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×