Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pierdzi-mąka

Jaki Prezent dla babci?

Polecane posty

uważam, że babci mógłby się przydać masażer do stóp, albo fajny ekspres do kawy myślę, ze takie prezenty potrafiłyby zadowolić babcię , bo są to praktyczne prezenty , warto przeszukać internet w poszukiwaniu takich cacek np w sklepie magiczna planeta sprzęt tego typu jest w bardzo dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojej babci w tym roku chciałabym sprawić ramkę foto :) cyfrową oczywiście. w magicznejplanecie właśnie jest wybór potężny wszelkich gadżetów tego typu, także tam warto się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more
Masaż to niezły pomysł, ale ja bym postawiła na taki masaż z prawdziwego zdarzenia. Można w tym celu zainwestować w masażystę, albo wysłać babcię na masaż do SPA. Znalazłam na stronie Głęboczka fajny zabieg Muscle Release rozluźniający napięte mięśnie - składa się z peelingu winnego, kąpieli, masażu oraz odświeżającego żelu - ciekawie brzmi jak dla mnie. Myślę, że każda babcia [poczułaby się wyjątkowa, gdyby dostała w prezencie coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda gospocha
Wyjazd na wczasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_kiss_nice
oj ja też mam ciągle problem z tym co kupić babci, ale może jakieś witaminy czy coś podobnego?? Chociaż może fajnym pomysłem byłoby kupienie masażera do stóp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aawnuczka
My babci kupiliśmy na urodziny taki telefon: http://mobile2.pl/pl/p/Telefon-myPhone-1030-Halo-bez-Simlock-2-lata-gwarancji-Polska-dystrybucja-RATY-0/948 Babcia jest zadowolona. On jest bardzo wygodny w obsłudze- ma duże klawisze, duży wyświetlacz i przycisk alarmowy. Według mnie, milej jest dostać taki telefon w prezencie niż jakieś super-syropki z apteki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poszukała czegoś w medialuxie. fajnym pomysłem może być ekspres do kawy - są teraz w promocji ekspresy na kapsułki, a do tego gratis szklanki, fajna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się wydaje, że jednym z najlepszych i najabrdziej praktycznych prezentów, jakie można sprezentować babci to podarować jej telefon dla seniora uważam, że jest to bardzo fajny i użyteczny prezent, te telefony mają duży wyświetlacz, duże klawisze i co ważne mało bajerów http://allegro.pl/senior-phone-telefon-vordon-sos-radio-bez-locka-i2204940071.html no i są w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owwwieczkowa
A tu macie gotową propozycje na prezent dla babci, do kupienia przez internet http://www.aqua-aerobik.pl/karnet/ Takie zajęcią sa świetnym pomysłem na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramka cyfrowa z wgranymi zdjęciami lub ładnie oprawione, wywołane u fotografa zdjęcie rodzinne - w każdym razie w mojej rodzinie tego typu prezenty dla seniorów są najbardziej pożądane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klautel_Jacek
Witam, Według mnie dobrym pomysłem na prezent dla babci jest koc lub prześcieradło elektryczne. Super prezent szczególnie w takie chłodne dni jak dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję album do zdjęć piękne pomysły na prezent można znaleźć e-huntersie.pl za nieduże pieniądze można kupić naprawdę coś fajnego. Na tej stronie wiele sklepów ma kupony rabatowe i promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartenta
Jeśli babcia wciąż cieszy się życiem to postawcie na coś takiego - http://prezentmarzen.com/masaz-relaksacyjny-w-warszawie/ Mieliśmy niewielki budżet, ale to będzie jej odpowiadało. Kocha ruch, zabawę, towarzystwo, a relaks jej się przyda. Łatwego życia to kobieta nie miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia Janowa
ja swojej kupilam kremy yoskine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vonaljegy
Jeśli babcia lubi gotować, to możesz zainwestować w drobiazg do kuchni, np. forky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeppelin3
Taa, o ile babcia jest zakochana we wnukach i w zbieraczach kurzu jednocześnie. Ja głosowałabym jednak za jakimś praktycznym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupiona
To może faktycznie forky do kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka776
A może jakas fajna koszulka w stylu " Jestes najlepszą babcią" http://www.megakoszulki.pl/, ja w ubiegłym roku kupiłam cos w podobnym stylu dziadkowi i się strasznie cieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta4464
Myślę, że dla babci sprawdzi się komplet bardzo wyszukanej biżuterii. Najlepiej własnoręcznie zrobionej. Albo kosmetyk, o ciekawej nucie zapachowej. Mnóstwo inspiracji można znaleźć na www.mergeto.pl/auctions/13/kosmetyki-i-uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapuklapuklap
szlafrok i bambosze :D mozesz jeszcze modlitewnik dołaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja babci zawsze kupuje duzo slodyczy bo je uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terika
moja babcie auwielbia gotować więc na jej 65 urodziny kupiłam razem z bratem zestaw naczyn Philipak do zdrowego gotowania specjalnie dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajny prezent :). Ostatnio babcia była na pokazie i teraz też zastanawiam się nad kupnem tych garnków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się ostatnio złożyliśmy i kupiliśmy naszej babci taką lampę http://www.lampy.pl/Swiatlo-dzienne-w-lampie-TL80.html Ogólnie babcia jest dość aktywna, ale przy łądnej pogodzie - jesienią i zimą ogranicza wyjścia, bo boi się poślizgnąć na mokrym czy śliskim, a że brakuje jej ruchu, słońca, to popada czasem w takiej depresyjne nastroje. lekarz nam doradził zakup takiego sztucznego światła - zobaczymy, czy pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stawiam na kuchnie i przybory kuchenne. Mojej babci najwięcej radości sprawia gotowanie dla rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×