Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pierdzi-mąka

Jaki Prezent dla babci?

Polecane posty

Gość babulinka33
babcie są kochane i zasługują na to co najlepsze, powinien jej się spodobać łańcuszek z grawerowanym wisiorkiem w kształcie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura873
Z pewnością babcia ucieszy się z obrazu malowanego na płótnie z Janem Pawłem II. Tutaj http://www.sacredpainting.eu można taki obraz zamówić. Sporo kosztuje, ale jest tego wart. Babcia na pewno będzie zachwycona taką niespodzianką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiankk
Hmmm... na pewno coś związanego z wygodą, relaksem i emocjami. Akurat to co piszecie o Prezent Marzeń i pakiecie do spa jest pomysłem właściwym, przy czym wszystko zależy od tego, czy macie stosowny budżet. Macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana66
Ktoś tam pisał o broszce z bursztynem- uważam, że dobry pomysł. Babcie już się w życiu napracowały więc prezenty typu garnki, akcesoria kuchenne moim zdaniem odpadają. W takim wieku szczególnie należy się trochę luksusu, dlatego perfumy, kosmetyki, biżuteria to świetny pomysł. Srebro z bursztynem to bardzo ładne połączenie, a do tego bursztyn ma właściwości zdrowotne. Np takie coś- piękne moim zdaniem- http://abkstyl.shop.pl/pl/p/Srebrna-broszka-z-bursztynem-Roza/209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też w takim wnętrzu zadbać o piękny zapach. JA tez sie już o to postarałam i kupiłam patyczki od Pachnącej szafy.Piekne pachnie i na bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaboteks
Hmm... może jakieś masaże? Akurat z tym Prezent Marzeń to bardzo dobrze sugerujecie. Nie ma co ukrywać, że dopasowanie takich prezentów powinno mieć logikę - zapytajcie najpierw babcię czy faktycznie na coś takiego pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_ruda
Pamiętnik Pokoleń - Kochana Babciu 40 pytań , które przywrócą Babci wspomnienia i pozwolą cofnąć się do tych wspaniałych chwil. W momencie kiedy go uzupełni pozostanie jako wspaniały prezent dla pokoleń www.pamietnikpokolen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia brysk
SPA to dobry pomysł - o ile babcia jest sprawa. Ewentualnie jakaś wycieczka, albo uroczysta kolacja z dziadkiem. Takie prezenty z pewnością zrobią wrażenie, ale każdy senior może oczekiwać czegoś innego ;-) Prezent Marzeń to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzyłam na tą broszkę z bursztynem co wyżej ktoś pokazał, ale bardziej mi się z apartu podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElisRaj
Na pewno babci by się spodobało jeżeli byłby to nie tylko ładny prezent ale i przydatny. Może coś ze szkła, np: jakąś zdobioną ładnie paterę lub koszyk na owoce. Proponuję zajrzeć na stronę sklepu internetowego Dajar. Mają tam setki bardzo wysokiej jakości artykułów dla domu. Na pewno coś fajnego na prezent tam znajdziecie np: http://sklep.dajar.pl/patera-na-nozce-natascha-satin-rose-35-5-cm-walther-glas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowska
W sumie dużo zależy od tego czym babcia się interesuje, moja lubi czytać książki, także jak co roku kupiłam jej kolejny tytuł do kolekcji oraz tonik wzmacniająco-tonizującym Doppelherz z http://www.aptekaprima24.pl/na-prezent-zestawy/dla-seniora . Wydaje mi się, że najlepsze są praktyczne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaaa_wawa
SPA to niezły pomysł, choć nie wiem czy dla mojej babci (jest już starszą osobą). w tym roku kupiłam babci ramkę ze zdjęciem na fotado.pl, na którym jest z moją córeczką, mam nadzieję że się jej spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebotek
W Prezent Marzeń masz tanie masaże, ewentualnie jakieś weekendowe wypady do spa. Nie sądzisz, że coś takiego powinno być najsensowniejszym prezentem? Nie drogim, a atrakcyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam w Polomarkecie super naczynie-podgrzewacz. Myślę, że super pomysł, bo jak znam zycie to babcie zdążą już przygotować obiad na długo zanim się je odwiedzi i potem często już nie jest takie ciepłe jak być powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od sytuacji zdrowotnej takiej osoby. Nie ma co ukrywać, że fajne prezenty kosztują - jeśli babcia dobrze trzyma się pod względem zdrowotnym, to macie choćby na Prezent marzeń masaże po kilkadziesiąt złotych. Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avemia
Zbliża się dzień babci, więc też muszę pomyśleć nad jakimś prezentem :) Jak zawsze, na pewno dostanie ode mnie swoje ulubione Wedlowskie Ptasie Mleczko. A co do tego, nie wiem jeszcze. może jakąś broszkę? Uwielbia je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam Babci i Dziadkowi czekoladki M.Pelczar Chocolatier, mają tam w sklepie fajne zestawy dla babci i dziadka, np. dla dziadka zestaw narzędzi a dla babci filiżanki z czekolady. Fajną też alternetywą jest wiadomość czekoladowa, też sprzedają ją na M.Pelczar Chocolatier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerdesz
Świetne pakiety masz na Prezent Marzeń. W sumie to załatwienia za śmieszne grosze. Jedyne co masz do zrobienia, to dobór odpowiedniego pakietu. Dla babci wystarczy jakiś wypoczynek, relaks, czy spa. Bo czego może ona oczekiwać więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekdal
Hmmm... coś związanego z relaksem. Macie świetne pakiety Prezent Marzeń - można dopasować świetne rozwiązania niewielkim kosztem, ale musicie najpierw znaleźć coś odpowiedniego dla siebie - o to tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kempers
To zależy od tego jaka babcia i jaki budżet. Jeśli babcia jest sprawna to macie choćby pakiety z Prezent marzeń i coś takiego zrobi wrażenie, mam na myśli spa. Bo czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasmina
Babcia miała od nas po prostu wizytę w spa, zrobili jej masaż, czuje się doskonale. Nie ma co ukrywać, że takimi prezentami robi się przyjemność. Prezent Marzeń miał takie pakiety za kilkadziesiąt złotych. I to daje efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klapousia
Albo coś bardziej w kierunku health niż beauty :P Babcinka na pewno doceni troskę wnucząt o zdrowie - przecież chce zatańczyć na ich weselu :) i zawsze powtarza, bynajmniej moja, że ona prócz zdrowia nic nie potrzebuje już w życiu. W mojej lecznicy (poznań, certus) są takie pakiety badań - kompleksowe, w 1 dzień i babcia wiedziała wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×