Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pierdzi-mąka

Jaki Prezent dla babci?

Polecane posty

Gość wnuczkababci
Moja babcia jest już wiekowa i niestety ma już probemy ze zdrowiem - ma nadciśnienie i cukrzycę. Stwierdziłam, ze babcia lubi przecież praktyczne pezenty, więc kupię jej na urodziny nowy ciśnieniomierz, a pod choinkę, dwa miesiace poźniej kupiłam jej nowy glukomentr - bardzo była zadowolona, bo jak sama powiedziała, zawsze sobie żałowała pieniędzy żeby wymienić te aparaty. Zależało mi na tym, zeby to było wszystko intuicyjne, bo wiadomo - starsi ludzie już tak nie ogarniają - pani w sklepie medycznym poradziła mi, ze firma Diagnostic jest bardzo solidna, intuicyjna i niedorga. Babcia bardzo jest zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnuczkababci
Kup jej coś, co się jej przyda. Nie wiem jak ze zrowiem babci, ale ja npp swojej kupiłam ciśnieniomierz Diagnostic - jest bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia dopiero na emeryturze czerpie radość z życia. Dużo podróżuje, często chodzi do teatru, kina. Lubi spotkania z koleżankami. Babcia jest kobietą bardzo dbającą o swój wygląd, o swoją figurę dlatego uznałem, że najlepszym prezentem będzie dla niej pakiet zabiegów spa. Koleżanka poleciła mi http://www.goodtimedayspa.eu/oferta Sama tam często chodzi i jest zachwycona. Kupiłem ten pakiet i jutro mam zamiar babci wręczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia z kolei uwielbia szyć więc kupiłam jej maszynę do szycia ;) stara już średnio dawała radę, ciągnęła materiał i tak dalej więc nowa jak najbardziej jej się przydała. Dostała nowego Łucznika z tych podstawowych modeli http://www.galerialucznik.pl/maszynypodstawowe milene 419 jej kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojej zawsze kupuję perfumy. Bardzo je lubi, więc wiem że to idealny prezent dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
Zastanówcie się, czy te rzeczy naprawdę się przydadzą Waszym babciom. Świeczki czy czekoladki są fajne, ale w jaki sposób babcia będzie mogła je wykorzystać? Zajrzyjcie do http://www.sklepikseniora.pl/prezent-dla-babci-c3721.html bo tam możecie znaleźć świetne inspiracje na prezent dla dziadków. Sama często tam zaglądam i przyznaję, że są tam bardzo ciekawe inspiracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasy sie zmieniaja i czekoladki dla babci czy dziadka już przemineły. Tym bardziej ze calkiem niedrogo mozna sprezentowac cos naprawde fajnego! Ja ostatnio wpadłam na pomysł zafundowania im turnusu weekendowego w Ciechocinku naszym rodzinnym mieście w hotelu Abidar. Najpiekniejszy hotel w okolicy,mega kameralny klimat gdzie można odpocząć i ze SPA w ofercie więc dlatego go wybrałam. Odpoczęli,zregenerowali siły i od razu widać że wstąpiła w nich druga młodość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsilku
Jak moja babcia miała urodziny to kupiłam jej ksiązkę, wiecie jak się cieszyła ? to dla niej taka odskocznia od rzeczywistości. Od zawsze lubiła czytać a ja po prostu nie pozwalałam jej zapominać o książkach. W matrasie często są promocje więc i prezent bez okazji się czasem nadarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłabym czekoladki, kolorową apaszkę i spakowałabym to do ładnej torby papierowej. Do tego bukiecik kwiatów lub wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsze są praktyczne prezenty, takie które na pewno się przydadzą a nie zostaną rzucone w kąt. Moja babcia lubi robótki ręczne dlatego kupiłam jej zestaw drutów i włóczki. Wszystko kupiłam przez internet na e-motek.pl i babcia jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam albumy do wypisywania wspomnień - Opowiedz mi babciu, Opowiedz mi dziadku. Można je kupić na moidziadkowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agutka42
kup jej elektroniczną ramkę i wgraj zdjęcia całej Waszej rodziny, w sferisie coś takiego widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupiłam canvas u DCN Gallery, bo babcia chciała trochę odświeżyc mieszkanie. Kupiłam jej obraz na płótnie, reprodukcję i była bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia ostatnio skarżyła się, że wyczuwa u siebie w dmu żyły wodne, nie wiem czy to prawda czy nie, ale kupiłam jej taki specjalny odpromiennik Creatos. Babcia lubi takie rzeczy, wiec mam nadzieję, że się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może telefon? Ja, kupiłem swojej babci ten, który przystosowany jest do osób starszych (zapoznaj się z ofertą "MAXCOM'a" - mają kilka ciekawych pozycji w swojej ofercie :-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jaka babcia jest bo może być taka że laska z dzwonkiem będzie okej a może lubi coś wyszukanego? Polecam serię Revitacell. Możesz kupić np krem do twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także kupiłem swojej babci telefon (MAXCOM Classic MM141). Myślałem, że nie będzie chcieć z niego korzystać - myliłem się (jest naprawdę prosty w obsłudze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×