Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnNoName

kadry i place

Polecane posty

Gość nnNoName

mam pytanie o to czy po samym kursie kadry i place mozna w dzisiejszych czasach dostac jakas dobra prace? czy w ogole taka osoba jak ja, ktora skonczyla studia ale raczej bilogiczne i pracuje w obsludze klienta moze zostac zatrudniona na takim stanowisku po takim kursie?? chcialabym zminic zawod, zrobic cos zeby zmienic prace na lepsz, bardziej rozwojowa i taki wpadl mi pomysl do glowy ale tylko zastanawiam sie czy aby taki kurs to nie beda wyrzucone pieniadze? kto sie zna i pomoze mi odpowiedziec na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie było podobnie
ja tez o tym myslałam i nie wiem/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
inni też nie wiedza :( albo nie chca sie podzielic wiadomosciami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zapisalam na kurs z up w kierunku kadry i place i mam zaczac ten kurs od lutego i tez jestem ciekawa odnosnie czy warto go robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
NO ja chce zaplacic za niego 1500zł wiec chcialabym wiedziec czy warto. ale chyba zapytam na innym forum bo tutaj sie nie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany dziewczyno
przeciez rynek pracy to loteria ! :o Kto ci powie, wrozka chyba🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja slyszalam ze orange
dokladnie konkurencja na ciepla posadke w kadrach jest przeogromna! to jest loteria! W ktore czesto zwyciezcami sa znajomi znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnNoName
jejku ale nie o to chodzi, zeby mi powiedziec dokladnie czy dostane prace ale czy jest szansa, moze ktos byl w takiej sytuacji , skonczyl taki kurs i dostaal prace. albo ktos kto zatrudnia pracownikow moglby sie wypiowiedziec czy by kogos takiego bez doswiadczenia po kursie przyjal do pracy. ot tyle oczekuje a nie zeby mi ktos wrozby stawial i powiedzial czy dostane prace, jeszcze moze myslice ze chce zeby mi podac dokladnie firme w ktorej mnie zatrudnia :P bez przesady, nie jestem jakims bezmyslnym glupolem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×