Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaintrygowana kobiecością

Chciałabym spróbować seksu z kobietą a jestem w "normalnym" związku

Polecane posty

Gość Chcę _spróbować
Jestem zadbaną, zgrabną blondynką, 164 cm i 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alani
I ja o tym mysle juz od dłuższego czasu. Jestem zdecydowanie hetero ale chciałabym spróbować . Mam 34 lata i mieszkam w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alani wiek masz idealny jak dla mnie tylko ta odległość ...ale może ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę _spróbować
Alani napisz coś o sobie. Jak wyglądasz? Jaka byłaby twoja propozycja spotkania? Gdzie? Kiedy? Jak? Mam blisko do Warszawy. I najważniejsze czego oczekujesz? Jak sobie to wyobrażasz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że to nie tylko mój problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężatka szuka ciekawych panów zapraszam na gg 53490523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi narobiłyście apetytu tymi ogłoszeniami.Od razu zalałam się wilgocią.Jestem z Górnego Śląska więc może któraś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałyście się i żadnego kontaktu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna30@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, szukam dziewczyny, która ma taką przygodę już za sobą. Chciałabym dowiedzieć się jak to było. kobieta_kasia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniowski
Moja kobieta też chciała by pokochać sie z kobietą i dokładnie o tym wjem ja bym chciał tylko patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja również chętnie sprobowala bym z kobietą. Ja zgrabna zadbana 25 latka z Poznania. Klaudia_0@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda1990
Dużo tu fantazji i nieśmiałych prób nawiązania kontaktu, chociaż sposób na skosztowanie tego macie na wyciągnięcie ręki. Wystarczy pójść na masaż relaksacyjny z masażystką i to już Wam pokaże, jak reagujecie na kobiecy dotyk; czy to tylko fantazja czy skłonność. Neutralne warunki, a doznanie prawdziwe. Jeśli się okaże, że to pragnienie jest realne, można się zapisać na tzw. masaż tantryczny, czyli masaż całego ciała. To również nie jest seks, ale przy użyciu specjalnych technik, w tym wrażeń sensorycznych: dotyku, nastroju, muzyki, zapachów, słów, często prowadzi do wyzwolenia silnego podniecenia i orgazmu. Odbywa się nago (klientka i masażystka), z użyciem olejków, ocierania się o siebie, ugniatania, stymulacji ciała różnymi materiałami, jedwabiem, płatkami róż, kropelkami wody itp, a trwa 2-3 godziny. Tylko od Was zależy, jak dokładnie chcecie być stymulowane i gdzie przebiega granica, często odczytywane jest to po reakcjach ciała klientki i masażystka się dostosowuje. Niektóre oferty salonów i centrów SPA w największych miastach mają różne opcje tego masażu, nawet możliwość dotykowej interakcji, muskanie ustami, ale ostatecznie to zależy od obydwu stron, jaki finał będzie miał zabieg. Myślę, że taka profesjonalna usługa to ciekawa alternatywa dla nieśmiałych eskperymentów. Przewertowałam już kilka forów i stron internetowych salonów masażu i relacje kobiet po takich przeżyciach są naprawdę rozpalające. Ktoś już próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :-) ja też bym bardzo chciała spróbować z kobietą. Jestem z okolic Łodzi, 22 lata. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym bardzo chciała spróbować seksu w pełnym znaczeniu tego słowa z kobietą. :-) jakby któraś była zainteresowana to napiszcie sms. Pozdrawiam 725293246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą. Mam 40 lat. I marzę żeby zrobić to z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą. Mam 40 lat. I marzę żeby zrobić to z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz do mnie sms-a. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. kubik_daria@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swędzi Cie drągal ? Znowu leżysz sam a kołdra unosi się jak latający dywan. Chciałbys mieć taki orgazm jak nigdy w życiu, zajrzyj na http://e-masturbacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkraków
swędzi cie piczka? pisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thrilltokill
Drogie Panie, na wszelakie niespełnione pragnienia... Towarzyskie portale erotyczne. Wychodzą na przeciw oczekiwaniom, pragnieniom i fantazjom. Tam nie ma wstydu, bo wszyscy są ekshibicjonistami w tej samej mierze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×