Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaintrygowana kobiecością

Chciałabym spróbować seksu z kobietą a jestem w "normalnym" związku

Polecane posty

Gość blondynka 12345678
dobra bo zaczynam byc wilgotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka 12345678
tutaj nic napisz na maila. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka___
szkoda malutka, szkoda 28 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka 12345678
szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka___
kiedyś może się odezwę blondyneczko słodka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witches !!!! Denerwuje mnie to loby homoseksualistów. Czy naprawdę mam się z nimi obchodzić jak z jakiem? Kto to nakręca że ludzie nie mogą korzystać z przyjemności obcowania z kimś, kto jest im bliski, w jego towarzystwie czują się na tyle dobrze że idą do łóżka, by postawić kropkę nad "i" ? To "wolny" kraj. Niech wiedźmy i w duupu brajcy się zorganizują i stworzą na tyle silną partię by zwykłym ludziom, nawet takim co biorą do ręki, by się choć trochę rozochocić, było lepiej. :) Jak jest tak wielu, dlaczego się nie zorganizujecie a tylko parady obrzucane kamieniami. :O To przecież demokracja :D większość ma rację. Jak banany da się wyprostować według unijnych rozporządzeń, to i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smutna M
witajcie... mam nietypową sprawę...szukam kobiety... jestem kobietą. niebrzydką podobno, szczupłą, bardzo zadbaną, jeszcze dość młodą (28 lat). zawsze chciałam spróbować... a teraz mam dodatkową "motywację".. jestem w bardzo skomplikowanym związku z mężczyzną, którego kocham nad życie... on bardzo nalega na trójkąt... ale wystarczyłoby mu nawet jakbym pieściła się z kobietą przy Nim... on obiecał, że nawet by jej nie dotknął. czy któraś zgodziłaby się na coś takiego?.... jestem z Warszawy... jeśli to czytasz, chciałabyś tak spróbować... (w każdej chwili możesz zmienić zdanie, powiedzieć "jednak nie" i wyjść) zostaw tu maila. napiszę do Ciebie. to dla mnie ważne, nawet nie ze względu na doświadczenie erotyczne. owszem, jestem ciekawa, ale mogłabym się bez tego obejść. wiem jednak, że będę miała większą szansę zatrzymać mojego Mężczyznę, jeśli znajdzie się kobieta skłonna mi pomóc. najpierw możemy pomailować, spotkać się żeby zobaczyć się na żywo, pogadać. zawsze możesz zmienić zdanie. możesz się wycofać nawet w trakcie spotkania,bez podawania powodu. jestem drobną, szczupłą ciemną blondynką z długimi włosami, jasną karnacją i wysportowaną sylwetką. potrafię sprawić przyjemność, z natury jestem uległa i łagodna. wolałabym, żeby "chętna" kobieta była w związku, bo.... mój Ukochany, nie dość, że jest ogromnie atrakcyjny, to... jak sam mówi, "nie jest monogamiczny"......... co łamie mi serce... ale żadna kobieta jeszcze nigdy nie zgodziła się pieścić się z kobietą przy nim... a ja chcę Mu dać więcej niż którakolwiek inna... proszę, jeśli jesteś po prostu ciekawa jak by to było z kobietą i nie przeszkadza Ci, że ktoś będzie się przyglądał - nawet Cię nie dotknie - odezwij się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHTÓNK !!
Blondyneczka z cyferkami, które, pewnie chciałaby żeby odzwierciedlały jej aj kju jest grubą świnią, raz panną dymaną w akademiku przez kolegów, innym razem mężatką. nie umie się zdecydować :classic_cool: Często szczela z paltza pod Wasze wpisy, sama jednak nie daje tej radości na priv, po prostu dziołszysko ma problem z wysławianiem się zarówno pisemnie jak i ustnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ,,,...,./
tez jestem w "normalnym" zwiazku ale bardzo bym chcialabym sprobowac jest ktos z dolnego sl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna meravigliosa
przeczytaj wcześniejsze posty, wydaje mi się że z twoich terenów było kilka dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfdsfdsfds
Odwazna, też mam 21 lat i jestem z Warszawy. Jak wyglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smutna M
ja się też przypominam - też z Warszawy - krótki opis w poprzednim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawa31
Już od dawna myślę o seksie z kobieta. Uwielbim mężczyzn, jestem mężatką ale marzy mi się taka przyjaciółka z która od czasu do czasu mogłabym sprawić sobie małe conieco. Jak jest tu jakąś dziewczyna z Warszawy i ma ochotę to zapraszam. Jestem ładną brunetka o nieco zaokrąglonych, ponoć apetycznych ksztaltach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę spróbować..
ja też chcę spróbować seksu z kobietą, mam 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beskidka
Jestem 36 letnią meżatką Poznam koleżanke najchętniej z Podbeskidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niegrzeczna89Krk
Kraków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna'
19-tka, Racibórz/Rybnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jest tu jakaś Pani zainteresowana 21-latką z okolic bielska? ;) Która również pragnie spróbować swych pierwszych pieszczot z kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona20ck
Hej ja jestem ze swietokrzyskiego i i pisze sie na takie znajomoscii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaC
Jestem 20 latką z Warszawy. Troszkę nieśmiałą ale chętnie bym spróbowała czegoś z drugą kobietą... W podobnym wieku... Widzę, że wątek trochę zastygł... Odważna nadal jesteś poszukująca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiała panna
a ja 22 z okolic Wrocka.....jestem pono zboczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi73
Do ja też chcę spróbować Ja mam 40, też chcę spróbować. Odezwij się na maila myszka_73@o2.pl może razem coś wykombinujemy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaC
Dojżewam do tego coraz bardziej... kolejni faceci utwierdzają mnie w przekonaniu, że chyba tylko kobieta może mi dać to czego chce... klaudia.curt@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blondi 73
a skad jesteś 40 letnia kobieto?? ja jestem tą powyżej, do której pisałaś posta, niestety dopiero teraz go przeczytałam. ja jestem z Dolnego Śląska, z okolic Wroclawia,mam 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam z kobietą...
zapraszam na mój blog (bez spacji) http://my bisexual.blogspot. com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również poszukuję kobiety do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSTYDLIWA 00000
lżej mi się zrobiło że nie jestem odosobniona w tym temacie jestem mężatką od 20 lat a od dawna myślę o kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wstydliwej, skąd jesteś może spróbujemy???ja też jestem mężatka z ponad 20 letnim stażem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa0000
jestem z wielkopolski a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×