Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaintrygowana kobiecością

Chciałabym spróbować seksu z kobietą a jestem w "normalnym" związku

Polecane posty

Gość WSTYDLIWA00000
a co do sprubowania to czemu nie Choć niewiem czy starczyło by mi odwagi .Mam bardzo bliską przyjaciułke ktura od dawna mnie pociaga tesz mężatka często robimy sobie babskie wieczory przy winie nazywamy to GORZKIE ŻALE i zawsze braknie mi odwagi by ją pocałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem mężadką która szuka osoby z którą mogła bym pisać a morze coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka87
Hej dziewczyny, Jestem w podobnej sytuacji, mężatka która chciałaby spróbować z jak to jest z dziewczyną. Dajcie znać z kąd jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska666
ja z Wawki jestem , jak jest któras chętna męzatka to pisać :))tez chcę spróbowac , bo nigdy tego nie robilam z kobietą.. mam 34 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka2401
Ja też marze o sexie z kobietą :) mam faceta ale ciągle chodzi mi to po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska666
Laurka skąd jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paversa
jeśli jest jakas kobietka zainteresowana poznaniem z Wawki lub okolic to zapraszam na priv :) direct.pr @ vp . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka2401
jesteś? wysłałam Ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paversa
nic nie doszło ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka2401
jeszcze raz wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dior37
mam za sobą 18lat małżeństwa i bardzo chciała bym spróbować z kobietą ,nie mam żadnego doświadczenia ,może jest jakaś zainteresowana wprowadzeniem mnie w tajniki rozkoszy z kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem od 19 lat mężatką,mam 40 lat i marzę o bliskosci duchowo-cielesnej z kobietą...nie tylko sex,ale cos więcej,porozumienie dusz...bliskosc,czułosc,rozmowy,rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 39 lat i od dluzszego czasu szukam kobiety w podobnym wieku i niestety nic z tego nie wynika.Ponoc jest mnostwo kobiet ktore sa chetne na taka znajomosc...i gdzie one sa????Stracilam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esencjonalna
Cześć, babeczki ! Otóż obecnie leżę już w piżamie w swoim ciepłym łóżeczku i pomyślałam sobie o tym, co często do mnie wraca... Dlatego się tu u Was znalazłam. Wcale nie jest to akurat mój mąż. Mieszkam w Warszawie, mam 22 lata. Chciałabym spełnić swoje fantazje, być może wziąć ciepły prysznic***przytulić się do którejś z Was? W te mrozy stawiam Wam wszystkim pyszną, gorącą herbatę. Życzę Wam pięknego weekendu! M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anitkaaaaa:) a jesteś w zwiazku czy sama?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaaaa
jestem w związku mam kochanego faceta ale ciagle mysle o kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leisha
Czesc dziewczyny. :) Mam 21 lat, jestem lesbijka i probowalam juz wszystkiego co mozna zrobic z druga kobieta i powiem, ze nic lepszego mnie w zyciu nie spotkalo. Chcialabym jedynie sprobowac z kims nieznajomym. Poznac kogos nie na zasadzie "kolezanka kolezanki". Pozdrawiam Was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweelina
ale nas tu dużo...ja tez mam takie ciagatki.pracuje w urzedzie i podoba mi sie kolezanka z pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaaaa
witam wszytkie kobietki. raz byłam z kobietą i to było coś pięknego. jestem w związku ale znów chciałabym to zrobić z kobietą jeżeli jest tu jakaś chętna by się poznać i przeżyć cudowne chwile to zapraszam. piszcie na meila anita1980333@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałąm już kogoś znaleźć ale to praktycznie niemożliwe przez neta. Zawsze ktoś urywa nagle kontakt. A też pragnę spróbować z kobietka. Jak któraś jest z okolic Gdyni i naprawde jest zdecydowana to pisać ;) percy@vp.pl. Mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na tym forum jakaś z lubelskiego ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstydziłybyście się, a czy wam podobałoby się gdyby wasz mężczyzna zdradzał was z mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mnie wzięlo, po ilu s latach małżeństwa rozwinelo się w emnie pragnienie namiętności z kobietą - nie przeraża mnie to, dobija raczej myśl, że prewnie takie pokrewnej duszy nie znajde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma ma taki sam problem. Jest to atrakcyjna dziewczyna po 30. Od kilku lat mężatka. Zdradziła mi że bardzo by chciała poznać kobietę z którą mogła by popróbować wspólnego seksu. Starałem się jej pomóc szukając odpowiedniej laski na czatach ale bezskutecznie. Brak poważnych osób. Kiedyś czytałem wypowiedź pewnej pary że szukali laski do trójkąta i też bezskutecznie. Gadać o tym i fantazjować to potracią wszyscy ale trudno na necie wyszukać takiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiajaninka
Cześć dziewczyny, od jakiegoś czasu myślę o tym, żeby spróbować z dziewczyna, jednak jakoś nie wiedzialam gdzie szukać, raczej kluby odpadają bo mogę tam spotkać znajomych z pracy a tego bym nie chciała. Może tu znajdzie się ktoś kto tak samo chciałby spróbować czegoś nowego? Mam niecałe 23 lata, szukam raczej kogoś w podobnym wieku. Piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiajaninka
Zapomniałam dopisać, jestem z Warszawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 23 lata, narzeczonego (jesteśmy razem od 5 lat i nigdy go nie zdradzilam), mam też niezrealizowane fantazje na temat seksu z kobietą. Chce spróbować jeszcze przed ślubem, bo potem już pewnie się nie zdecyduję na to i będę żałowała. Szukam dziewczyny w podobnym wieku, najchętniej z Trójmiasta lub okolic. Mój mail: mojafantazja@vp.pl Mam nadzieje, że któraś z Was się do mnie odezwie i obie zrealizujemy swoje fantazje :) Jestem studentką wychowania fizycznego wiec nie narzekam na figurę :) Czekam na maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowanatematem
Mam ten sam problem, chciałabym spróbować, ale się boję sama zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem od czego mam zacząć, po prostu mam ochotę spróbować seksu z kobietą. Mieszkam w dortmundzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×