Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IIIntroligatorka

3 tydzien ciąży..bede miec dzidziusia :)

Polecane posty

Gość IIIntroligatorka

Teraz tylko Pan doktor..i oczekiwanie na dzidzie.. Zrobiłam sobie 2 razy test płytkowy i za kazdym razem od razu 2 czerwone kreseczki wiec to chyba pewne.. Boje sie troche,ciąży porodu i bycia mama,ale ten strach tłumi radość.. Piszcie dziewczyny jak było z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 tydzien ciązy
ja zrobiłąm 5 testów bo nie mogłam uwierzyc :)lekarz powiedział, że jestem rekordzistką ;p pewnie zaniedługo zaczniesz miec strasznie wrażliwe sutki - ja tek miałam..stawały nawet jak stanik ubierałam i nie mogłam ich nawet dotknąć..no a pozniej pojawiły sie niemiłe objawy typu: grzybica, zaparcie, nudnosci ;/ mam nadziej, ze jak łozysko przejmie rolę hormonów to bede sie juz lepiej czuc :) pozdrawiam wejdz sobie na ta stronkę - fajnie jest wszystko opisane http://www.brzuszek.net/3_tydzien_ciazy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Mi 88
gratulacje mam pytanie do ciebie jesteś w 26 tygodniu a ja sie gubię jeżeli dzisiaj mam 26 tydzień i 1 dzień to jak to liczyć ze to już 27 czy jeszcze 26 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 miesiecznego synka
my bardzo chcielismy miec dzidziusia, wiec kiedy tylko spoznial mi sie okres, bardzo sie cieszylismy. zrobilismy test i ........... jedna kreska. bylo mi strasznie smutno, bo mam znajomych, ktorzy starali sie o dziecko nawet 1,5 roku. Okres jednak dalej sie nie pojawial, wiec poszlam do lekarza, z nadzieja, ze powie, ze jestem w ciazy. Lekarka uznala, ze to jeszcze za wczesnie , zeby potwierdzic, ale , ze jej zdaniem to poczatek ciazy. za pae dni zrobilismy jeszcze jeden test, a tu dwieeeeeeee czerwoneeeeeeeeeee krechy ;-) i w wielkiej radosci minelo 9 miesiecy. piekny czas, wyjatkowy, kiedy nosi sie dziecko pod sercem, kiedy Cie kopie, wierci sie czy ma czkawke ;-) porod byl krotki, ale skurcze co minute trzymaly mnie az przez godzine, wiec na maksa bolalo, ale nigdy nie zapomne jak zobaczylam nasze dziecko, male, bezbronne, zwiniete prawie w kulke jak wyszlo z brzuszka, plakalismy z radosci jak bobry. narodziny naszego syna, to najpiekniejszy dzien w naszym zytciu. Teraz maly ma juz ponad 4 miesiace, rosnie jak na drozdzach, rwie sie do siadania i smieje sie od ucha do ucha. Kocham Cie synku ponad zycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
ja tez zrobiłam 5 testów nie moglam uwieżyć a teraz jestem na dniach i czekam na malucha ,a obawy ma każda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję:)
tak ,jezeli Twoja ciąża trwa juz 26 tygodni i 1 dzien tzn ze jestes w 27 tyg ciąży:) na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×