Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Hej hej ale tutaj cisza.Dziewczyny a was gdzie wywiało?? aapacz spokojnie co sie odwlecze to nie uciecze:)doczekasz sie porodu jak każda z nas:)Ja już dni odliczam. Ja mam jutro wizyte u położnej,mam nadzieje ze mały jest głowka w dół. Teraz zmykam spać.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tu cicho)-: odwiedzilam dzisiaj koleżankę w szpitalu, wczoraj urodziła(-: 18 godzinek porodu i próbowali wszystkiego- wanna, poród naturalny, na kolanach, kleszcze, a skończyło się cesarka! Dzidzius śliczny i zdrowy ale Czad to był, nie ma co!!! Nie rozumiem tylko dlaczego ciagle używają tu tych forcepsow! Przecież tak złe mówią o porodach kleszczowych, w innych krajach już zabroniono ich używać, a tu co??? No nie wiem ale jakoś nie podoba mi się to)-;Wiecie coś na ten temat babeczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, że w Polsce też używają, ale mogę sie mylić. A wie któras może jak długo korzysta sie z pasów w wózku spacerowym?Tzn jak długo dziecko sie w nie zapina, bo ja mysłałam ze takie starsze dziecko sie zapina, żeby nie wychodziło, a koleżanka mnie uswiadowmiła, że tylko takie co to jeszcze dobrze nie siedzi, żeby nie wypadło. Faktycznie cisza tu ostatnio. Zakupy jakieś robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka ja swojego wiercipiete przypinalam dlugo wlasnie po to by nie wstawal bo to chwila nieuwagi i moglby byc na ziemi, oczywiscie w spacerowkach generalnie te zapiecia sa inne przynajmniej kiedys byly w sensie nie takie rozbudowane... Wiesz jak sie ma idealne dziecko to moze i faktycznie wystarczy tak jak mowi Twoja kolezanka :) Okej kobitki powiedzcie mi co sadzicie na temat tego wozeczka i czy ktoras wie gdzie go mozna obejrzec :)? http://shop.philandteds.com/index.cfm?tmpl=butikk&a=product_inline&b_id=631813&b_kid=631812 Kobitki jak sadze czesc z Was juz kupila wiekszosc wyprawki, czy jestescie w stanie ocenic ile was kosztowalo lozeczko + wyprawka do niego? bo tak sie zastanawiam czy nie kupic tego typu zestawu w PL: http://allegro.pl/lozeczko-6-kolorow-gp-posciel-17-el-gratis-i1564864088.html Help :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja teraz sobie posiedze..... znowu po ostatnim usg zmienili mi termin z 10 czerwca na 2, a maz musial na tydzien do polski...wiec zaciskam nogi zeby may jeszcze poczekal:-) Czuje ze brzuch coraz czescej sie napina, i mam delikatne skurcze, wiec musze siedziec na tylku, bo jak cos robie to jest gorzej. Dziewczyny a moze ktoras mieszka w Londynie i ma ochote na kawe? zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Julka moja znajoma 2 lata temu też miała kleszczowe,a jeszcze dziecko obracali.Masakra jakaś.W Pl odrazu cesarke umawiają.A tu wszystko będa robić żeby nie ciąć. Moim zdaniem tez asy służą żeby dziecko nie wychodziło,bo tak jak pisze kasztanka to jest chwila nieuwagi jak dziecko może wstać w wózku i wypaść,No chyba że tu w Anglii są jakieś zasady o któych ja nie wiem.Ale fakt raz widzialam jak noworodek ok 3 tygodniowy leżał w spacerówce i był zapiety pasami.ale wyglądalo to strasznie,bo te pasy troche wielkie były i jak dziecko sie przesuneło to one był na twarzy. ankasoton wózek nawet fajny,wygląda na lekki,ale bardzo mały ma koszyk na zakupy.i z tego co widze spacerówka jest kubełkowa a mi sie one nie podobają.Ale w miare fajny. A jeżeli chodzi o łóżeczko to tak:Łożeczko 100f ale turystyczne jeden komplet pościeli dostałam a za drugi zapłaciłam 80 zl(mam z pl)za rożek 25zl,moskitiery nie kupowałam.Kołderki jeszcze nie mam bo i tak narazie nie bede używała.no ten twój komplet wychodzi taniej ale jaki koszt wysyłki,bo pewnie tani nie będzie. witch widze że ty też czerwcówka.z tego co slyszałam to nie powinno sie sugerowac usg pozniejszymi niż w 12 tyg,Bo właśnie wtedy określa się wiek płodu i termin porodu a potem dzieciaczki różnie rosną.ale ten termin to i tak orientacyjne,bo w tego co widzialam na kafe to dużo kwietniowek rozpakowało się w marcu.także trzeba spokojnie czekac:) Zmykam bo niedlugo ide do położnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia korzystam tu z przesylek busem i mysle ze za 20 f mi to przewioza.. w kazdym razie nie patrzylam tu na ceny poscieli i poszewek ale tez mi sie zdaje ze ten set wyjdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankasoton tylko wez pod uwage że tutaj jest inna rozmiarówka pościeli.Ja dlatego sobie kupiłam w pl drugi komplet bo jeden dostalam od teściowej.A nie chce mieć kilku kołder,dlatego jak sobie kupujesz w pl wkłady to dokup sobie odrazy kilka kompletów pościeli.tak na wszelki wypadek,żeby miec zapasowe.A no i prześcieradelka,no chyba ze nie bedziesz miala tych z gumką to wtedy wielkośc nie ma znaczenia.Sprawdz jakie są tu wielkości,bo jak ja patrzylam to tutaj kupujesz na rodzaj łózka a nie rozmiarami.Także posprawdzaj sobie wszystko,żebyś potem nie pluła sobie w twarz że kupiłas taniej a nic ci nie pasuje. to tanią masz tą firme,mia mama przysłała wanienke dla małego i z powodu wielkości pałaciłam 50f.Masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś kilka dziewczyn ucichło.Grays też coś sie nie odzywa. Różyczka pewnie zajęta maleństwem. Ja mialam dzisiaj wizyte u położnej.Wszystko ok,ale dalej nie ma pewności w jakiej jest pozycji.Jak za 2 tyg nie bedzie pewna to wyśle mnie na scan,Fajnie przynajmniej zobaczymy małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34..........7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan....Luton Różyczka_.....29..........03.04..........synus......... aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol noussa...........27.......05.05..........córcia...Sara. .....Bognor Regis izunia1986.....24.........08/06..........synuś..Nathanie l.......Bradford mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolin..... .....Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena....Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08 agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton JUŻ PO: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm Wklejam tabelke żeby nam nie zagineła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem co zrobić z tym wózkiem, spędza mi sen z powiek. Pewnie za rok i tak bede kupowała parasolke, wiec czym ja sie przejmuje... A wyprawke dopiero zaczynam kupować. Mam jedynie łóżeczko turystyczne i ubranka. A tak to nic poza tym. Chciałabym być z 4 tyg wcześniej gotowa, ale pracując i robiąc remoncik w domu trudno znaleźć czas. A w ogóle jeździcie po carbootach, bo można czasem fajne rzeczy znaleźć, a na pewno mnóstwo ciuchów za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lozeczko i posciel
ankasoton - lozeczko fajne ale posciel ktora oni oferuja jest totalnie beznadziejna, jest to jedna z najtanszych poscieli na allegro wiec ja uwazam ze to zadna rewelacja :( ja sie kiedys skusilam na komplet tej cudnej poscieli i wyladowala w smieciach :( ( a bawelny to ona chyba w ogole w sobie nie ma, jest sztuczna , sztywna i nie przyjemna w dotyku ) a rozek z tej firmy stracil kolory po 2 praniach :( Wiec przemysl ta oferte zebys nie byla rozczarowana tym zakupem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka wiem co czujesz,niby kompletowanie wyprawki to super sprawa,ale jak przyjdzie co do czego to nie można sie zdecydować.A to to nie takie,a kolor nie ten.My naszczęscie mamy już praktycznie wszystko.W przyszłym tyg pojedziemy po wózek,naszczęście mamy już wybrany,tylko zamówić. Spokojnie wszystko sobie kupisz.My teraz cały czas pampersy kupujemy:)jak są jakies promocje to bierzemy,bo niestety jak zaczne maternity to grosze będe grosze dostawała,a pampersy idą jak woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankasoton my kupujemy taki http://cgi.ebay.co.uk/Silver-Cross-3D-Pram-System-Jet-Sport-Black-New-/150588977129?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item230fcd6fe9#ht_1441wt_1139 ale w takim kolorze http://cgi.ebay.co.uk/silver-cross-3d-pistachio-/320690603516?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item4aaaa645fc#ht_500wt_1156 Juz przed ciążą podobal mi sie ten wozek.Fajny jest ,mały lekki,bez gondoli,ktora wydaje mi się zbędna.Na zime mały bedzie juz siedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ja już zaczęłam kupować dla maleństwa, a na wózek choć wcześniej zdecydowałam się na pegperego, to jednak ten wózek moge przez internet tylko bo w sklepach go nie ma:(a wysyłka 35 dni mi mówia:( Byłam w toysrusie i ten wózek graco symbio czarno srebrny mają teraz w promocji, nie wiem jeszcze jak długo ale z 600 f na 400 go teraz sprzedają w komplecie i gondolka, spacerówka , fotelik, ja jednak wolę gondolke mieć chociaż przez pół roku, z każdym dzieckiem miałam i byłam zadowolona, tym bardziej jak na zimę a wiosną chć ta specerówka jest w komplecie i to tak lżejsza jakąś z małymi kółkami kupię. Jednak ta przekładana rączka z graco symbio wygrywa, bo dziecko mogę ustawić w różne kierunki do jazdy a pamiętam jakie to było wazne kiedy wietrzycho zawiewało a ja ciągle musiałąm zaglądac co sie w wózku dzieckie bo małe przedem do jazdy a tu 2 sekundy i rączka przełożona:) mam teraz we wtorek wizyte z położną a wystawi mi skierowanie na morfologię a potem w piatek usg szyjki ale mąż poprosi ginekologa by potwierdził płec, bo tylko od pupci naszego synka widzielismy a to mało wiarygodne. W toysrusie mają tez przecene tych zestawów butelki, z podgrzewaczem, sterylizatorem i czyszczarki do butelek z tomee tipee ze 129 f na 59 ale laktator kupię z aventa ręczny tak jak polecała ewelina. wiec będe ściągła pokarm i mieszała z modyfikowanym mleczkiem. Mdłości minęły mi już zupełnie, wcianam po 2 l lodów ale na szczeście wszystkie infekcje mnie omijają i pierwszy raz moje dzieci wcale zimną nie chorowały, nawet katarku od zeszłego sierpnia nie złapały. i własciwie wszystko chyba będę w toysrusie kupowac, byłam w mothercare i tak ceny szok , wszystko co kupię gdzie indziej tam2 czy nawet 3 razy drożej, nic tam nie kupię, leżaczków 2 sztuki kupie by nie nosić jak małe u góry będę miała, i te same leżaczki co są w toysrusie za 54 tam za 89, a koszyk który chce kupić kosztuje z kołyska w toysrus 60 f a w mothercare uwaga112!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja juz koncze powoli kompletowac rzeczy dla dzidziusia, zostal mi wózek, fotelik, przescieradelka, posciel i kosmetyki :) reszta juz jest w domu :) za pare dni jade na tydzien do polski i tam mam zamiar rozgladnac sie za wozkami bo tutaj szczerze to zaden nie przypadl mi do gustu, chociaz dzisiaj jeden w mother care ale nie do konca. w polsce kupie sobie tez kosmetyki bambino bo uwielbiam ich zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytgfgjjjj
ankasoton dlaczego podoba Ci sie ten wózek smart.. ? ma totalnie sztywn a i gola spacerowke.. myslisz ze dziecku bedzie w czyms takim wygodnie zwłaszcza jak bedzie mialo kilka misiecy i przesiadzie sie z gondoli... ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak nie urok to sraczka:( małego kolki męczą a ja mam zapalenie piersi.Pierś jest spuchnięta,miejsce które boli jest czerwone i mleko nie leci.Gorączka 38,5 i nie wiem co dalej mam robić..masaże,okłady-nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMART podoba mi sie dlatego bo jest smart :) nie wydaje mi sie by jego konstrukcja nie byla przemyslana pod katem wygody. Decyzji jeszcze nie podjelam bo wozka nie widzialam (tyle co w necie). Izunia w zasadzie to fajny wozek tylko brakuje mi tu mozliwosci zamontowania fotelika samochodowego.. eh no nic bede jeszcze szukac... Rozwazam tez caly czas graco symbio ale kurcze w powownaniu z Twoim czy Smartem jest wielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka domowe sposoby, zmieżdzone liście kapusty przykładać i choc boli odciągac pokarm, ciepłe okłady , lekarze nawet zalecają smarowanie piersi spirytusem omijając sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka właśnie te liście kapusty polecają,a do tego jeszcze wyjęte prosto z zamrażarki.I odciągaj ile się da.Jejku bidulka,slyszałam że to strasznie boli:(a jak nie to dzwon do połoznej. ankasoton mi w sumie nie zależało żeby była możliwośc montowania fotelika,kobieta nam pokazywała że mozna włożyć do środka wózka ale nie da sie na stelaż.Ja wyciągam dzisiaj mojego po wózek:)wkońcu niecałe 6 tyg zostało:) Dziewczyny któe juz urodziły,ppowiedzcie mi jak tu jest z goleniem.Slyszałam że oni nie golą ale lepiej nie golic sie całkowicie bo połozna może ochrzanic.Bo podobno lepiej jak są włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj uwierzcie że boli, pierś jest już chora ponad 24 godziny,ale dziś czuję się lepiej,mam tylko 37 stopni i pierś mniej boli.Odciągam pokarm.A czy taki pokarm z gorączką można dawać dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli ma zatwardzenia, od wczoraj od popołudnia kupska nie robił,przez to zapalenie karmiłam go żóltą sma.Dopóki jadł mieszanie to kupy robił w miarę, a teraz jak od 2 dni jest na samej smie to robi raz dziennie :/ dziś zmienię mu mleko, kupię z 2 gotowe kartoniki tylko nie wiem czy Aptamilu,Cow gate,Heinz też jest.. czy kupić z serii te comfort niby dla delikatniejszych brzuszków czy zwykłe..zobaczę co Boots oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresował mnie Heinz, na forach mamy go polecają ze względu na zawartość Bifidus i omega czego np. w cow gate jest śmiesznie mało..(nie wiem czy to prawda, wyczytałam to na innych forach i dzielę się info tutaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńkaa jak najbardziej karm teraz, kiedy ja miałam zapalenie piersi to niektóre wkładały do zamrazalnika ale mnie przy temp az dreszcze powodowało, a organizm osłabiony szybko infekcje mozna złapac dlatego ja do zamrażarnika nie wkładałam ale chociaż na chwilę do lodówki chłodne i na piers, pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ogladalam dzis kilka wozkow, m. in. Oyster, Smart (Phil&Teds) i Bugaboo Bee no i powiem wam, ze Bugaboo Bee jest rewelacyjny ma wszystko co mi potrzebne dodatkowo jest leciusienki - reasumujac wozek na lata :) zreszta zobaczcie same http://www.youtube.com/watch?v=ft5hgpzwpX0 Fakt drogi ale jezeli popatrzylam na np. na Oyster to kupujac wszystkie potrzebne mi elementy musze wydac nie wiele mniej, a wozek jest o wiele ciezszy i wiekszy. No i po jakims roku trzebaby go zmienic na jakas spacerowke czyli kolejny wydatek. Co do Smarta to tu rowniez kupujac wszystkie niezbedne elementy cena robi sie nie wiele nizsza, a wozek jest o wiele bardziej skomplikowany. Tak, ze chyba juz wreszcie sie zdecydowalam :) Poki co Bugaboo Bee ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×