Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Kasienka moj mial prze pierwsze 3 miechy, wiec rozumiem Cie doskonale... Nie wiem czy uzywasz jakiegos wspomagacza, ale jak nie to sproboj z espumisanem lub czyms w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienkaa próbowałaś jakiś kropli na kolki. Gdzies wyczytałam o jakims dobrym niemieckim preparacie, który ma skład podobny do angileskiego Infacol albo Dentinox tez coś robi na kolki (widziałam w aptece). Powodzenia i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
Witam dziewczyny dawno mnie tu nie bylo i co niektore z was moga nawet nie wiedziec kim jestem hehe ;) No ale jakos tak nie mam czasu a jak juz go mam to jestem padnieta i uciekam do lozeczka;)) Czytalam wasze wypowiedzi na temat wozka to i ja sie pochwale co juz kupilam dla mojego synka ;)) http://allegro.pl/implast-bolder-sd-2011-ecoline-torba-spiwor-gratis-i1578573550.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kolkin mam Fenicol,Colief,Infacol i Espumisan.Ostatnio pocztą przyszły mi czopki Vibrucol i wczoraj dziecko wojowało od 19 do 21.30 a jak poszedł spać 22.20 to wstał dopiero 3.20 jeść,zjadł i nie zdąrzrzyłam go przewinąć bo usnął.teraz poszedł spać 19.45 i zobaczymy do której mi pośpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja tam Cię pamiętam :) i fajny wózek, taka gondola z prawdziwego zdarzzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej U nas nic ciekawego,czekamy i czekamy:) kasienka to masz przeboje z małym,no ale niestety czasami tak bywa.oby było coraz lepiej:) Gosia fajny wózek. Kurde co z tymi dziewczynami,nikt sie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja śledzę wasze wpisy regularnie, teraz jestem na etapie kupna wózka, więc jestem strasznie zainteresowana wszystkimi informacjami na ten temat. My chyba się zdecydujemyna graco symbio lub silver cross surf, w poniedziałek wybieramy się na zakupy to sobie je dokładnie obejrzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
Ja powiem Wam ze dlugo szukalam wozka i nie moglam sie zdecydowac mialam kupic wozek ''matii'' ale w ostatniej chwili zdecydowalam sie wlasnie na bolder wydaje mi sie ze jest zgrabny a przedewszystkim mial wszystko to co potrzebne dla mnie wazny byl fotelik a kupowac wszystko osobno nie usmiechalo mi sie !!! Ja jestem zadowolona jak narazie wozek jest w PL ale w czerwcu jade zabrac sobie go!!!! Jak sie dziewczyny czujecie ??? Mnie ostatnito lapaly skurcze ale tylko 1 dzien wczoraj bylam na usg synek rosnie i zdrowo sie rozwija z tym ze jest bardzo nisko ulozony no i najwazniejsze jest juz glowka do dolu bo ostatno balam sie ze maly sie nie przekreci i bedzie mnie czekac cesarka ;/ Moj lobuz zakrywa buzie caly czas nie lubi zdjec hihi a paluszki mu tak bardzo smakuja ze caly czas trzyma je w buzi ;D Jak to u was jest kochane z ruchami bo ja czuje bardzo slabe kopniaki ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
AniaMC Mi nie podoba sie w tych wozkach stelaz wszystko jest superr w nich ale stelaz masakra ;P Ale to tylko moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMC ja biore Graco symbio, własnie stelaż podoba mi sie najbardziej i nie ma żadnych napisów na stelażu ani na koszyku a te z Pl je mają i wszystko w tym wózku jest fajne co ma Gosia ale materiały mi sie nie nie podobaja, chociaż jakbym miała go wybrac to chyba ten czarno bezowy z czarnym stelażem, miałam już tyle wózków i graco symbio spełnia wszystko, wiec choć chciałam wczesniej inne to po ogladaniu wielu zdecydowałam sie na ten wiec wezme go w lipcu Mój wariuje nieprzeciętnie, kopie to raz w żebra, raz nie powiem gdzie, bo muszę od razu do toalety tak w pęcherz mi daje, własciwie rusza się cały czas, są tylko czasem przerwy 2 godzinne, uspokaja mnie to bardzoe, doplera ostatnio nie używam bo jak sie rusza cały czas to nie musze sie uspokajać sprawdzaniem tętna Byłam wczoraj u gina i w 36 tyg mam juz ostatnią wizytę z planem cesarki, w sumie juz nie mam żadnych dolegliwości ale leże, progesteron mam brać do 34 tyg Strasznie szybko czas mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki(-: a ja mam zgage i czuje się do d..., cały czas jestem zmęczona i ociezala, brzuch mam napięty szczególnie jak pojem- masakra! I spać nie mogę w nocy, któraś tez tak się czuje??? Czy jakaś deprechę mnie dopadła??? Aż poszłam do kosmetyczki humor sobie poprawić na kilka zabiegów i nic nie dało)-: a tam... W poniedziałek idę na resztę zakupów, zdolowalam się tez tym porodem koleżanki( pisałam wcześniej). Macie tez takie zmienne nastroje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja też miewam górki i dołki. Najgorsze, że jak cos mnie dopadnie to może trzymać przez kilka dni. Mój teraz wyjechał do Polski na weekend, to dopiero mam smutasa... Kasienkaa dobrze, że coś w końcu pomogło i Olek spokojniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :) kurcze czy u Was tez tak pada od wczoraj ( u nas z mala popoludniowa przerwa)? Dziewczynki bylam wczoraj u pl gina no i wypytalam o ruchy-okazuje sie ze dzieciaczek spi ok 20-22 godziny wiec nie ma co sie obawiac jak dluzej sie ruchow nie wyczuwa (oczywiscie mowie tu o ruchach w ciagu doby) tymbardziej, ze dzieciaczek moze byc bardziej aktywny gdy spimy, a wtedy wiadomo - nie zarejestrujemy wszystkich ruchow (zalezy jak kto spi :)) ...aaa i na 80% bede miala dziewczynke :) - poki co nie wypatrzylismy nic miedzy nozkami :))) ale roznie to bywa wiec tylko 80% :P Co do wozka to u mnie poki co dalej bugaboo bee plus na pierwszym miejscu. Chociazby dlatego, ze nie bedzie mi sie chcialo zmieniac wozka za rok, a w nim mam tak jak pisalam wszystko czego oczekuje, tj. lekke wage - calosc wazy 7.7 kg - czyli tyle co przecietna spacerowka, prosta konstrukcje, no i adaptory do Pebble Cosi Maxi. Akurat na tym foteliku mi zalezalo bo ma plaskie dno. Sugeruje Wam zwrocic uwage na te foteliki w zestawach, bo niektore sa niby od 0+ a sa baaaardzo glebokie jak dla siedzacego juz dziecka. Pozatym zaczelismy myslec o imieniu no i musze powiedziec,ze ciezko nam to idzie, bo te co nam sie podobaja to nosza dzieciaczki bliskich znajomych :) eh... a moze pomozecie i rzucicie jakies propozycje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, ja niby generalnie czuje sie dobrze ale jak pojem to tez mi ciezko. W tym tyg mialam 3 noce zarwane bo mi sie dzieciaczek baaardzo slabo ruszal no i wiadomo od razu 100 pytan do i glowa pelna najczarniejszych mysli (stad ten moj wywiad o ktorym pisalam wczesniej). Zmienne nastroje tez miewam potrafie sobie poplakac jak cos se ubzduram.. Tak to juz z nami jest w tym cudownym okresie :) Julka usmiechnij sie, zjedz cos slodkiego :) i staraj sie myslec pozytywnie - wiem ze to trudne ale cholercia co nam innego pozostalo :) Stres nie wplywa dobrze na dzieciaczki. Moj lekarz na kazdej wizycie powtarza odpoczywac, nie przejmowac sie i nie denerwowac - wszystko jest okej, a mojemu mowi zeby mnie duuuzo glaskal i przytulal hehehe :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ja bym brała silver crossa,oglądalam je i sa bardzo fajne.dobrze sie prowadzi,jest lekki.A jakos ogólnie za Graco nie przepadam.Tylko nie podobają mi sie wózki z kubełkowym siedzeniem i szkoda mi 400 f na wozek.Bo za jakiś czas bee chciala zmienic na jakaś spacerówke.Ja mam silver crossa 3d.U nas w Bradford jest factory shop i ceny są troche niższe,ja na swoim zaoszczęsciłam 100f. Gosia mój w 30 tyg też był obrócony a potem spowrotem sie obrócil.i chyba nadal jest głowka do góry.W czwartek mam wizyte u położnej i jak dalej nie bedzie mjiala pewności to wyśle mnie na usg.Ale oni nie umawiaja odrazu na cesarke,tylko probują obrócić dziecko:(Juz mi to położna mowila i boje sie jak cholera. ankasoton mój to daje popalić w nocy.Jak sie obudze na siusiu to czasami spać nie moge bo mały szaleje.Ale podobno to normalne.Bo w ciągu dnia chodzimy i bujamy maluszka więc śpi a w nocy imprezuje:) A co do imienia to jest maasakra:)chociaż my dla dziewczynki mieliśmy wybrane Maya,ale jednak jest chłopaczek.chociaż imie Nathaniel wpadło mi jeszcze przed ciąża i jakos utkwiło mi w głowie no i tak zostało:)Bedzie Natuś.:) A mi zostal miesiąc do porodu:)ale sie boje i denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie musiałam wstrzymać karmienie Olka moim mlekiem, bo się strułam wczoraj niewiarygodnie :O jak zawsze jadłam płatki z mlekiem, a jak zaczęło mnie męczyć o 9 rano to leciało ze mnie jak z kaczki i górą i dołem :/ a mleka mojego mu nie daję tylko wylewam bo jestem na lekach na zatrucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za rady a'propos wózka. Co do samopoczucia i obaw to każda przyszła mama ma jakieś "fobie", ja na przykład martwię się wielkością brzucha bo to 29 tydzień będzie się zaczynał, a w porównaniu z koleżankami to brzyszek mały jest, ale taka już chyba moja uroda położna zapewnia że wszystko jest ok. Poza tym może to głupie ale martwiłam się, że nie miałam praktycznie żadnych typowych dolegliwosi - zero nudności, zero zgagi, żadnych zachcianek, bóli pleców, spuchniętych nóg - kompletnie nic, czuję się świetnie nie bywam zmęczona no i mąż mówi że humorów też nie mam, więc gdyby nie brzusio i ruchy mojej dziewczynki to można by powiedzieć, że nie wiem co to ciąża. Co do imienia to my naszą dzidzię nazwiemy Lena- wiem że imię już robi się bardzo oklepane, ale my wybraliśmy je już dawno temu, jak jeszczenie było tak popularne, poza tym to myślałam jeszcze o Hani, Emilce, Martynie i Marysi. Co do chłopca to bardzo podoba mi się Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak teraz mi się przypomniało, że jakiś czas temu, jak troszeczkę się nachodziłam i naschylałam to czułam ból pleców, jak to się jednak szybko o nieprzyjemnym zapomina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dziewczyno ty sie ciesz:)ja niestety wiem co to są wymioty na początku ciązy,chociaż i tak bardzo zle nie mialam.Teraz to mnie meczy to wstawanie na siusiu w nocy.masakra jakaś. A imie Lena -ładne,ale tak jak piszesz bardzo popularne ostatnimi czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże!!!!!
z firmy hauck odpuść sobie zupełnie wózek bo badziew nieprzecietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ale ten wozek co Ty proponujesz kosztuje tez sporo, na necie widze 300-400 funtow, rozumiem ze udalo Ci sie go nabyc taniej. W kazdym razie ten, co mi sie poki co najbardziej podoba ma m.in. cala raczke co jest dodatkowym atutem bo bedzie go mozna zdecydowanie latwiej prowadzic jedna reka. Kolejna sprawa jest to za rok znow czeka Cie wydatek bo juz planujesz zakup spacerowki, czyli suma sumarum kwotowo wyjdzie to nas podobnie :) bo ja nie zamierzam go zmieniac na inny - chyba ze sie rozwali :) Tak czy siak kazda dopasowuje wozek do swoich potrzeb. U mnie priorytetem jest waga wozka - musi byc lekki ( za bardzo sie nameczylam z pierwszym dzieckiem majac wlasnie dosc ciezki wozek) no i reszta o ktorej pisalam wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia i AniaMC dzieki za podpowiedzi jednak podalyscie imiona (ktore mi sie podobaja) ale sa wlasnie juz nadane dzieciaczkom z najblizszego otoczenia... eh, juz nawet zaczelam zwracac uwage na napisy w TV :P moze mi cos w oko wpadnie :P Podoba mi sie tez Ola, moze nawet Olivia :) ale nadal szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytałam recenzje wózków hauck, różne są ale w rzeczywistości to go nie widziałam, chyba rzeczywiście zostanę przy Graco symbio albo silver cross

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tak jak juz ktoś napisal odpuśc sobie wózki tej firmy. Ja też myslalam o nim ale jak pojechalismy do sklepu oglądnać badziewie totalne.W jdnym tylko nie pamiętam dokladnie modelu oparcie przy spacerówke było z tektury.Masakrra jakaś.wogole wykonadzie dziadoskie.no nie wiem może tobie wpadnie w oko,dla mnie odpadł odrazu. ankasoton ja za swoj wozek zaplacilam 250f.A z ta spacerowka to zobacze czy bede kupowac,zobaczymy jak sie ten sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankasoton a jezeli chodzi o imie to idz do sklpeu z pamiątkami,lub akcesoriami dla dzieci.I poszukaj kubków,bidonów lub innych pierdolek z imionami:)myśmy też tak patrzyli:)ale ja sie uparłam na Nathaniela i zadne inne nie wchodzi w gre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Dziewczynki a czy myslalyscie moze o wozkach z mamasandpapas? Ja wlasnie sie zastanawiam nad kompletem Sola- ale decyzja jeszcze nie zostala podjeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
izunia1986 Sliczne jest imie Nathaniel- Natan ja przy 1 ciazy chcialam tak nazwac teraz w sumie tez ale niestety wczesniej mojemu mezulkowi sie podobalo a teraz wybral PATRYK i zdania nie chce zmienic a ja w sumie na poczatku mowilam ze jak bedzie dziewczynka to ja wybieram jak chlopAK to wybiera maz no i niestety musze juz mu przystac na tym Patryku ;( Dzie3wczynki a jak chcecie rodzic czy ktoras chce rodzic w basenie i jesli tak to do kiedy trzeba poloznej o tym powiedziec ??? Bo ja juz 2 razy mowilam poloznej ze chce rodzic w wodzie z tym ze polozna powiedzilaa ze to przy robieniu planu musze jej przypomniec a wczoraj jak bylam w kosciele znajoma mowila mi ze juz zapozno ze niby jej tak powiedzieli ze w 6 miesiacu jak o tym mowi to juz zapozno jest !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Witam W ramach zaliczenia zajeć, muszę przeprowadzić badanie. Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety. Ankieta jest anonimowa. Badanie trwa ok 5 minut. Ankieta znajduje się pod adresem: http://badania.webd.pl/swps/ Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×