Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Karola myslalam a nawet dzownilam do Polskiej kliniki ale tam gin bedzie dopiero 6-7 sierpien wiec lipa :/ Zobaczymy co powiedza mi na tej konsultacji w szpitalu w nastepny czwartek maja mi niby zrobic wszystkie potzrebne badania mam byc zbadana ginekologicznie wiec narazie troszke jestem spokojniejsza a na ta chwile maly czasem da znak ruszy sie albo wlozy nozke pod zebro wiec to tez duzo mnie uspokaja ;) Zobaczymy tez jakie beda wymiary po jutrzejszym scanie ;) Bo moze bede miec bardziej doswiadczona Pania od USG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema bromby ;ddd jak tam leci ? czy nasza kasztanka pojechala już na porodówkę? opuściłam troszkę wpisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema brombo((((-:ale sie usmialam,takiej to dobrze jak juz rozpakowana to i zarty sie trzymaja(-: Kasienka no tez chcialabym byc na Twoim miejscu(-:no wlasnie ,a gdzie kasztanka???????czyzby juz parla????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka ,Ty tez tak nisko w pachwinach prawie czulas dzidzie przed porodem???no takie dziwne uczucie jak sie rusza to taka gulka chodzi tam(((-;tez tak mata??????(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julaaa dobrze to opisalas wlasnie ja tez tak czesto mam ;) Ale u mnie to do porodu daleko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz na wylocie Gosia(((-;jeszcze tylko okolo 2 tygodnie(no i moze kilka dni,a moze nie)i wiesz co?????gacie pelne ze strachu)-:za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam spotkanie z polozna(ponoc ostatnie przed terminem),a potem ide na szkole rodzenia pogadac z babkami(-:moja mama juz w Polsce siedzi jak na szpilkach i czeka na cynk kiedy ma przyleciec(-;ale jazda,zaczyna sie odliczanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jula usmialam sie z ciebie pelno w gaciach hihi ;) Mi maly pcha nozke pod zebro boli jak cholera ale damy rade wazne ze sie ropycha ;)) Z tym ze nie zasne nawet ni moge siedziec :D:D Ale taki bol moge miec cala noc ;);0;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny podczytuje was tu chociaz nie mam za duzo czasu bo jest roboty maly rozrabiaka mi rosnie:) dodam fotki malego;) a i pytanie do tych juz rozpakowanych:) kurzce moj maly jak sika to wszystko mu bokami wychodzi i przebieram go praktycznie co pol godz bo cale ubranka mokre wszystki pieluszki juz porobowalam prawie od tych najlepszych po te gorsze i nic..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie ;) Julcia no jakoś się trzymam ale już ku końcowi się mam i już w sumie tylko dni odliczam :) i coraz więcej leżę niż robię bo opadłam już na siłach . Termin mam na 17 sierpnia zaraz po Tobie ale coś czuję że chyba wcześniej się pojawi na tym świecie choć z tym to różnie bywa a jak tam u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko masz śliczne MALEŃSTWO aż pozazdrościć , aż łezka w oku mi się zakręciła, gratuluję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, sprawdź czy dobrze wywinelas na wierzch takie są blat Uli małe, są przy każdej nozce od zewnątrz w pieluszce, huggies np tak maja i dużo dziewczyn nie zauważa i mówią ze huggies przeciekaja, ja dzidzi nie mam ale przewijalam(-: sprawdź czy to to wywin na wierzch i odpisz czy pomogło(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki te wasze pociechy to same pieknosci, juz nie moge sie doczekac zeby swoje zobaczyc, a tu jeszcze 5 tygodni. Heh. Ale maz mnie dzis zabiera na Harego Pottera, pewnie znowu maly bedzie szalal w kinie, tam jest zawsze glosno i maly zawsze tak szaleje hehe. CHyba nie lubi za duzego halasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być takie wachlarzyki małe przy nozkach od wewnątrz(-; a jakie masz pieluszki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka pewnie masz racje nigdy tak dokladnie nie zakladam i nie zwaracalam na to uwagi mam piluszki huggies pampers i jeszcze 2 paczki takich zwyklych kazde probowalam ale mozliwe ze dokladnie nie zakladam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki okrąglinki :DDD żarty się mnie trzymają ;ddd Julka miałam takie ciągnięcie,niezbyt przyjemne,zaczęło się około 5 tygodni przed porodem, bardziej to odczuwałam jako hmm...jakby mi pachwiny zdrętwiały.1 raz to uczucie dopadło mnie w asdzie przy kasie,spokojnie stałam,pakowałam zakupy z mężem nagle oczy jak sowa i usiadłam sobie na podłodze przed kasą,mąż zbaraniał,kasjerka patrzy na mnie jak na wariatkę a ja siedzę sobie w najlepsze.Teraz ma rodzić kuzynka męża, jest już po terminie, miała na 19, i jeśli nie rozwali się do przyszłego czwaryku to ma iść do lekarza i może już na wywołanie.Życzę jej aby sama się rozsyapała bez indukcji,bo ja myślałam że przez te 4 dni w szpitalu to zakwitnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka mój mały też był na początku usiurany z boku-a używam od początku pampersów.rozmiar 1 zapinałam zbyt lekko,luźno, i zdarzyło się że cycuś mu gdzieś się na bok przesunął i takim sposobem pamp w środku był suchutki,a Olek z boku usiurany aż pod pachę.Potem jak zmieniłam na 2,chyba za wcześnie to były za duże i do pewnego momentu powtarzala się sytuacja z sikaniem na siebie.Teraz ma 3 dobnrze dopasowane, waży już 7 kg, może więcej.ale jak zmieniam rozmiar, to najpierw kupuję małą paczuszkę na próbę jeśli się sprawdza-kupuję dużą zwykle w Bootsie(polecam kartę z Bootsa) dużo dziewczyn które mają chłopców to uczulały mnie właśnie na proste układanie penisa w pampersie, zapinać troszkę ciaśniej ale żeby dziecko oddcychało :P no i przy zmianie rozmiaru pampów próbowanie-jeśli będą za duże,to zawartości będą wszędzie tylko nie w pampersie, i jeszcze jakiś czas używać mniejszego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka przypomina mi mojego Olusia :D tylko mój miał niezłe czupiradło na głowie.teraz wlaśnie leży obok, i wydaje odgłos aguu, i płyta mu się chyba zaciela ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko slicznego Masz synka, prosze przekazac mu buziaczka :) i mam taki sam kocyk tylko w bezu :) To dzisiaj wszystkie mamy wizyte :) ja tez mam polozna i tez pewnie jest to juz ostatnia wizyta a moja mama juz ma kupiony bilet i z utesknieniem i zacisnietymi nogami na nia czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baetko jak znajdziesz chwile to napisz mi jak sie czujesz dzisiaj po cc. Mialas zwykle majtki czy te z siatki po porodzie i czy po cc u ciebie w szpitalu mialas odzielna pojedyncza sale ??? ja dzisiaj musze wypytac o wszystko polozna, ciekawe czy bedzie zorientowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko przesliczny tenj twoj synus kochaniutki slodziutki bobasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny czy któraś z Was miała robiony masaż szyjki? jesli nie to czy któraś sie na niego zdecyduje jesli bedzie taka konieczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny jak tam u was juz po spotkaniu z poolona?? Ja wlasnie sie szykuje na USG ;) Ale mam stracha strasznego :/ Oby wszystko bylo dobrze...:) A dzis to nie daje rady ze skurczami.. Nio ale zapytam w szpitalu co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia trzymam kciuki za ciebie i dzidze-oby bylo wszystko dobrze- daj znac jak wrocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez tak musze zrobic z tymi pampersami bo juz nei chodzi o samo przebieranie ale w nocy jak maly sie osika i spi pozniej jak go wezme to jest caly zimniutki boje sie zeby sie nie rozchorowal..co do cc Biedroneczko wiec teraz czuje sie super jest 2 tygodnie i 3 dni od porodu a ja wszystko robie nic mnie nie boli nio moze troszeczke brzuszek a bardziej kurczace sie miesnie ale to jest bol praktycznie nie oczowalny w nocy czasami przy gwaltownym wstawaniu albo jak na kibelek siadam to mocniej zaboli a to jest naprawde maly bol.. jestem bardzo zadowolona juz sie balam bo oczytalam sie na internecie ze dlugo dochodzi sie do sibie itd w noim przypadku jak mowie 2 tygodnie i kilka dni.. a po porodzie nie mialam majtek ani niczego przez jalies 10 godzin polozne zmienialy mi wklady bo ja sie przez jakis czas nie roszalam pozniej po jakichs 12 godzinach pomogly mi wstac wtedy sie ubralam itd.. i pozniej bylo coraz lepiej a i dodam ze nei jestem na zadnych srodkach przeciewbolwoych.. takze zycze Ci takiej cesarki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia2011 ja mialam masaz szyjki musialam miec bo maly spoznial sie 2 tygodnie..Kasienka mialam cc pozniewaz po 20 godzinach porodu naturalnego malemu zaczelo spadac tetno..Biedroneczko co do sali przez jakies 10 godz moze wiecej lezalam sama pozniej przewiezli mnie na sale gdzie byly kobietki po cc i tam juz bylam do konca.. ale podejrzewam ze w kazdym szpitalu jest inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki(-; no moja dzidzia juz siedzi w kanale rodnym,polozna powiedziala,ze juz jest gotowa do wylotu i czy mam torbe spakowana ale sie przestraszylam)-:to juz moze byc w kazdej chwili,kurde cheba sobie tez pampersy zaloze ze strachu(-:ale jaja!!!!!!!!!!!mamo boje sie!!!!!!!!!!!!(-;a ciekawe co tam u Kasztanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka a Ty też masz mieć CC? kurde dziewczyny ale wam zazdroszczę, a dlaczego? bo nie mam porównania, swój 1 poród wspominam nie za fajnie ze względu na długość i dolegliwości.Może przy 2 dziecku się uda cc z jakiegoś powodu, i będę mogła powiedzieć co lepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×