Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

powiem tak.. bardzo chciałam mieć CC bo już to oczekiwanie w bólach stało się w pewnym momencie nie do zniesienia i po cichu błóagałam albo mi zrobią cc albo niech mnie ktoś wreszcie dobije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny chcialam odrazu napisac jak wrocilam ze szpitala ale niestety nie udalo mi sie wejsc na kafe byl problem z serwerem tez tak mialyscie??? Ewus a wiec tak mialam usg ale trwalo ono 3 sekundy babka sprawdzila tylko czy dziecko sie rusza. Gdy maz ja zapytal o ta roznice miedzy brzuszkiem a glowka nie wiedziala co odpowiedziec i powiedziala tylko ''NORMAL'' gdy zapytalam jej czy moze mi dzis zrobic ponownie pomiar z wielkim oburzeniem odpowiedziala mi ze NIE bo taki pomiar robi sie co 2 tyg:/ Po USG wrocilam na Pande tam podlaczyli mnie pod KTG maly 15 razy dal o sobie znac az brzusio mi sie ruszal;) Maz nawet nagral na telefon hehe ;) No ale kiedy powiedzialam o moich napuchnietych nogach po wstaniu z lozka po przespanej nocy Midwife powiedziala z usmiechem na twarzy ze tak juz maja kobiety w ciazy i to jest''NORMAL'' a wiec nie mam sie co martwic opuchnietymi nogami rano ?? No to gdzie tu teraz lezy prawda na polskich strona czy u angielskiej midwife. Moj brzusio w przeciagu 2 dni urosl az 1 cm czy to mozliwe?? Hmmm chyba one tak mierza ale mniejsza o to :) Teraz mam do was pytanko co do wod plodowych a wiec w PL mialam AFI-11 a dzis AFI-6 NA poprzednim USG czyli tydzien temu nie wpisala ich wogole a dzis w kartce z tamtego tygodnia znalazly sie i byly niby AFI-4 czyli co te wody ze mnie sacza sie i jest ich mniej czy tak mi to dokladnie sprawdzila?? Bo juz z tego nic nie rozumiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a masz torbe spakowana?? hihi rozumie twoj strach ale zazdroszcze Ci ze na dniach mozesz juz zostac mama i tulic swoje malenstwo;) Co do cc to mam pytanko jak byscie chcialy miec to robione pod narkoza czy tylko znieczulenie miejscowe??? Bo ja rozmyslalam nad tym ale chyba wolalabym sobie spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no torba juz spakowana(((-:a ja cesarki raczej bym nie chciala,bo sie bije naciec i wogole gorzej sie goi czasami nawet sie paprze itd.no ale jak potrzebna to tzreba ciac(-;ja biore epiduralik,bo moge-chyba,ze wytrzymam bez((((-:w co watpie.Opisze jak urodze jak bylo,troche mnie ciekawi ten rodzaj bolu i w ogole to cale przezycie,no zobaczymy jak to bedzie.A Ty Gosia jak tam,masz ciagle te skurcze???mowilas o nich poloznej i co ona na to???i napisz mi prosze jakie to skurcze,jak je czujesz?bo ja wlasnie tez mam skurcze takie pozadniejsze od dzisiaj ale najbardziej na dolnych plecach no i caly brzusio(-:i znow tak ciagni do dolu ze trzeba brzuszek podtrzymywac to lzej wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bede miala cc i mysle KASIEŃKAA ze po Twoim porodzie przy nastepnym dziecku mozesz smialo o nia poprosic, ja rowniez tak jak Ty mialam dlugi porod zakonczony kleszczami i powiedzialam ze nie chce przezywac tego raz jeszcze i wolalabym cc a polozna no to ze w porzadku i bez slowa wpisala w karte cc :) az w szoku bylam bo niby nie robia cc na zyczenie... Gosiu ja bede miala znieczulenie miejscowe (spinal) ja wole jednak uczestniczyc w narodzinach mojego dziecka niz to przespac, no i przy narkozie M rowniez nie moze byc obecny... Biedna jestes ze trafiasz na taka opieke i wychodzisz z gabinetu z nie wiedza, ja na moja sluzbe zdrowia nie nazekam mi zawsze wszystko tlumacza odpowiadaja na wszystkie pytania a o opuchniete konczyny polozna pyta na kazdej wizycie :) Jedno co mnie tylko dziwi ze nie waza ale to moize i lepiej :) Julka super ze bedziesz jednak mogla miec epidural :) ale uwierz mi ze jesli chodzi o papranie sie ran to o wiele gorzej goja sie te kroczowe :( Pierwsze slysze tak na prawde by po cc rana sie nie goila :) Przykladem masz nasza Betke ktora wstala juz na drugi dzien a po 2 tyg juz smiga :) Dziekuje Ci slicznie Beatko za odp, w moim szpitalu rowniez sale sa wieloosobowe ale to nic poprostu moj M bedzie dojezdzal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Julcia jak ja Ci zazdroszczę też już bym chciała żeby mały już po woli się szykował na ten świat choć przeszło miesiąc temu położna też mi powiedziała że jest bardzo nisko bo miałam "" małą akcję przedporodową "" że tak powiem ale nie był jeszcze w kanale rodnym ,chociaż może już po woli tam schodzi bo jak wczoraj miał czkawkę to czułam jakby mi w małej coś pulsowało hehe nie mogę się już doczekać a Ty prawie już na dniach ...te bóle pleców ze skurczami co piszesz to ja miałam już od jakiegoś czasu ale od paru dni mam na razie spokój , rozpiera mnie energia po prostu i nie czuje się jakbym była w ogóle w ciąży a tu mi zostało do końca 26 dni :) Julcia trzymam za Ciebie Kochana kciuki i na pewno dasz sobie radę ;) napisz mi tylko jak to wsio wyglądało jak przebiegał poród bo ja po Tobie też tam się wybieram hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki, jak sie rozwiaze worek to sie posypiemy ze szok. Ja tez juz sie nie moge doczekac.Kolejna wizyte u poloznej mam we wtorek, jak bylam tydzien temu na wizycie, to tamta polozna mi powiedziala ze maly juz jest bardzo nisko, ze juz jest prawie w kanale rodnym i ze na nastepnej wizycie juz powinien byc, no wiec czekam z niecierpliwoscia, zeby sie dowiedziec. A wczoraj w nocy masakra, nie moglam spac, cala obolalo, glownie plecy, i cos mnie dusilo w klatce piersiowej, nie moglam oddychac, pozniej jak wstalam to przy kazdym ruchu rekami bolalo mnie w klatce, nie wiem nawet o ktorej usnelam, budzilam sie milion razy na siusiu i ciagle wszystko bolalo. Na szczescie teraz juz jest znacznie lepiej,tylko teraz to mi sie spac strasznie chce, ale boje sie ze jak pojde spac teraz to nie bede mogla pozniej usnac w nocy.Ech ale jeszcze 5 tygodni do mojego terminu, dokladnie 5 tygodni od dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty@
hej dziewczyny ... tak sobie czytam te posty i wspominam jakie to bylo super uczucie miec malenstwo w brzuchu , czuc jego ruchy i kopniaki ;) Na pocztaku po rozpakowaniu strasznie mi brakowalo tego , ze nie czuje malenstwa w brzuchu . Pewnie niektore z was tez beda mialy to uczucie :D Ja po rozpakowaniu prawie 4 tygodnie . Jedyne co wam moge doradzic to odpocznijcie sobie porzadnie bo ja teraz to czasem marze tylko o spaniu ... no ale takie uroki bycia mama :))) Co do tych pieluch i sikania to moj maly tez czesto sie osikal ale wlasnie tak jak jedna z Was napisala trzeba porzadnie wywinac te boki przy nozkach i troszke mocniej dopiac . A mam tez chlopca wiec zawsze jego sisiak musi byc prosto :) Pozdrawiam was dziewczyny i zycze szybkich porodow :)) Milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka wczoraj znow cos bylo nie tak i nie moglam dodac wypowiedzi.Pytalam o skurcze to wszytsko jest ''NORMAL'' tak mi na kazde pytanie odpowiadaja a wiec ja juz kochana zostawiam wszytsko w rekach boga. Skurcze wczoraj mnie zlapaly takie ze nie moglam sie ubrac hmmm nie wiem jak mam je opisac sa bardzo bolesne jak np. siedze to musze nogi rozkraczyc i trzymac sie oparcia sofy czuje tak jakby mnie rozrywalo w srodku. Brzusio przy tym robi sie twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Gosiu to mi wygląda bardziej już na bóle parte a często je masz ?? bo jak coś to jedź do szpitala , ja takie bóle miałam jak dziewczynki moje rodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy czesto hmmm tak co 2 dzien napewno a np. przez godzinke mam z 8 takich skurczy pozniej chwila spokoju i znow o samo ;( Pytalam w szpitalu to mowili \zze to normalne a wiec ja juz nie mam sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ale jak mówiłaś o tych skurczach to nie badali Cię czy czasem już nie masz już rozwarcia moim zdaniem powinni Cię przebadać bo to jest troszkę za wcześnie a to wygląda na bóle parte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita nie oni wogole mnie olewaja. Za tydzien mam miec spotkanie z poloznikiem a wiec juz nie ustapie i maja mi zrobic dokladny pomiar brzuszka i glowki dzocka sprawdzic lozysko i maja mnie zbadac ginekologicznie inaczej im nie wyjde !! Bo tu dziewczyny daly mi stronke o tym ze opuchniete stopy po wstaniu z lozka rano moga byc zatruciem ciazowym a dla nich jest to normalne kazda kobieta ciezarna tak ma :/ Wczoraj doczytalam gdzies ze norma wod plodowych jest od 5-20 a ja na poprzednim USG mialam 4 czyli za malo poza norma a oni i tak mi mowia ze wszystko jest w normie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś TY Kochana nie pojechała szybciej no chyba że Ci to minie w co wątpię , czytałam tu twoje wpisy i rzeczywiście nie za ciekawie jest z Tobą i tak się dziwie że w domu jeszcze spokojnie siedzisz ja na twoim miejscu zebrałabym się jeśli te bóle Ci nie miną jeszcze dziś i nie czekaj tylko jedź to sprawdzić , będziesz spokojniejsza o siebie i maleństwo przede wszystkim bo żebyś później nie żałowała masz jeszcze trochę czasu do porodu więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko ale co ja mam zrobic skoro ja jade do szpitala pytam ich o to wszystko mowie ze btak i tak jest a w odpowiedzi slysze ''NORMAL'' wiec oni i tak mi nic nie zrobia 2 tyg temy przyszla do mnie Pani doktor ale tylko pogadala powiedziala ze ona nie wie dlaczego nie czuje ruchow ze beda mi robic scan co tydzien do konca ciazy i to wszystko a juz myslalam ze mnie zbada ale nie !! Ja dzwonilam juz do Polskiego gina bo z nimi to ja nic nie zalatwie ale Polski gin bedzie dopiero 6-7 chyba sierpien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na twoim miejscu pojechałabym już na oddział i powiedziała że mam skurcze parte małego nie czujesz i życzysz sobie badanie i tyle i muszą Cię zbadać ja też miałam małą akcję przeszło miesiąc temu i powiedziałam o tym położnej to ona się spytała dlaczego nie przyjechałam i na drugi raz jak mi się to przydarzy to nie tu do niej tylko na górę na oddział na porodówkę więc nie zastanawiaj się tylko jedź tym bardziej że oni tego właśnie nie sprawdzają czy masz już rozwarcie i czy wszystko w porządku , mam nadzieje że jednak pojedziesz i się przebadasz i sprawdzisz bo z tym nie ma żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdze na pande tam tylko mnie pod ktg podlacza i tyle a to jest przy porodowce :/ Ostatnio moj maz dzwonil do nich ze tak sie dzieje ze mam skurcze co 12 min to kazala wziasc mi paracetamol bo to jeszcze za wczesnie. Maz dzwonil bo ja nawet gadac nie moglam przy tym bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na to nie patrzała, nie dzwoniła tylko pojechała !!! Ty nosisz życie pod swoim sercem a jak coś się stanie co wtedy ?? zgonią to na Ciebie że nie dopilnowałaś, zaniedbałaś ciąże u Ciebie jak zauważyłam za dużo jest minusów niż plusów co chodzi o ciąże powinnaś być szczęśliwa, cieszyć się tym że jesteś w ciąży a nie non stop się zamartwiać że coś nie tak jest nie wiem Kochana zrobisz jak uważasz ale lepiej sprawdź to zanim nie jest jeszcze za późno masz jeszcze miesiąc czasu a dla maleństwa to bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita ja wiem ja sie martwie i naprawde chcialabym wiedziec wszystko ale co ja zrobie ?? Zapytalam wszczoraj czy zrobi mi ponownie pomiary na usg a ona z wielkim oburzeniem odpowiedziala mi ze nie bo pomiary robi sie co 2 tygodnie to co ja mam ja wyzwac tam czy co zeby wkoncu odpowiedzialy mi na moje pytania ?? Wczoraj az sie poplakalam na tej pandzie po USG i powiedzialam mezulkowi ze wiecej dzieci w UK nie chce miec bo ja sie tylko stresuje a na moje pytania nikt mi nie odpowiada;( Dzis rozmyslalam nad zmiana szpitala ale nie wiem czy to dobry pomysl bo juz chyba trosze zapozno ;( Ehhh ;/ a u mnie w szpitalu najpierw trzeba zadzwonic czy oni maja miejsce wolne i czas :/ Jedyne co mi powiedziala to ze jak nie czuje ruchow do godziny 5 to mam dzwonic i oni mi ustala na ktora godz mam przyjechac na KTG. Wez sobie nawet to ze jak powiedzialam jej ze po przespanej nocy mam napuchniete nogi i dlonie to ona powiedziala ze to normalne u kobiet w ciazy z usmiechem na twarzy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mam Ci więcej powiedzieć ale powiem Ci że bardzo mnie nie pokoi twój przypadek bo to nie jest normalne skoro masz takie objawy jakie masz a nie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do szpitala to nie wiem czy możesz zmienić ale możesz popytać jeszcze bo widzę ,że ten nie jest odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te skurcze tez takie mialas ?? Czulas je nieraz w odbycie? (wiem ze to nie smacznie zabrzmi) ale jestem ciekawa bo u mnie tak wlasnie nie raz jest kiedys schodzilam po schodach jak mnie zlapalo to nawet kroka nie moglam dac i darlam sie jakby mnie ktos ze skory obrywal ;D Ogolnie malego czuje dzis nawet widzialam jak dupeczke wypiął az brzusio z jednej strony sie wciagnał ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może nie smaczne ;) ale tak to normalne miałam takie skurcze promieniujące teraz nawet też je odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu jakbyś chciała pogadać to mój nr gg 33688614 bo nie zawsze tu jestem a na gg częściej jak coś to zapraszam ;) i służę radą :) bo wiem że teraz dobre słowo podniesie człowieka na duchu , wiem po sobie ;) chodź od paru dni czuję się cudownie :):):) a czemu to nie wiem heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu mi sie wydaje ze zeczywiscie Twoje wyniki itp sa w normie, w innym przypadku na pewno by Cie o tym poinformowano, jezeli ciaza przebiega prawidlo to tak tu sluzba zdrowia wyglada. Jak cos Cie niepokoi to powinnas jechac do szpitala. Zobaczysz jeszcze co Ci za tydz powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok niech bedzie ze im ufam i wyniki sa OK wiec jak mi wytlumaczysz ze mam bialko w moczu a oni mowia ze jest ok I z AFi ze jest takie pomieszane ??????????? Dlaczego nie spojrzala polozna w wyniki i powiedziala ze wszytsko jest normal ??????????? Tak jak powiedzialam za tydzien sie nie dam i maja mnie zbadac dokladnie a reszte pozostawiam w rekach boga bo przeciez glowy im nie utne za to jak oni mnie olewaja ja jzu jestem bezsilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki dziewczyny was teraz te ostatnie tygodnie tez sie tak strasznie dluza?? Dla mnie te 5 tyg to jak wieki szybciej zlecialo to 8 miesiacy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,jak milutko po nieprzespanej nocce)-;Biedroneczko z tego co wiem to sluzowka goi sie szybciej,po cesarce bywa roznie, czego przykladem jest kilka moich klientek,to zalezy tylko i wylacznie od ziarnistoaci naskoeka i odbudowy faud brzusznych(no i potem trzeba czeka minimum 2 latka zeby zajsc w druga ciaze.Wierz mi usuwalam wiele,wiele razy blizny po cesarce moim klientkom laserowo i niektore naciecia byly na serio paskudne)-; dlatego to moje zdanie ale to kazdego indywidualne podejscie i rozumiem ,ze czasami poprostu cesarka jest jedynym rozwiazaniem,moze nawet ja bede miala,kto to wie(-;Do dziewczynek karmiacych!!!!!! czy dajecie swoim bobaskom te kropeliki Infacol przed cycem????jak tak to jak sie sprawdzaja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×