Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Dziewczyny wlasnie pakuje torbe dla malego a w sumie to juz prawie spakowana mam do was pytanko czy wy do szpitala bralyscie oliwke i puderek nio i sudocrem?? A i pytanko do mamusiek jak duzo zluzylyscie pampersow w szpitalu bo moj szpital chce 1 paczke ale mi sie wydaje zaduzo a juz nie mam miejsca w torbie ? Nio i co dawalyscie na 1 ubranie waszych pociech ?? Czy tylko spioszki czapa i rekawiczki niedrapki wystarcza+ 1 pampers??? Dzieki dziewczyny ja mialam robic chrzciny w domku ale jednak zdecydowalismy sie na lokal a wiec teraz szybko musze cos szukac nio i nie wiem co i jak z ksiedzem musze zadzwonic i sie dowiedziec ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i male pytanko kupujecie monitor oddechu?jak tak to jaki?ja mam zamiar ale tyle tego jest nie wiem na co sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja spakowalam mala paczke huggiesow, 4 x spiochy, 4 x body, 2x niedrapki, czapeczki i skarpetki, wzielam tez husteczki nawilzane, dziurawy kocyk, otulacz i spiochy na wyjscie, z tym ze ja tam spedze 2 3 dni... Moj szpital zapewnia kosmetyki mleko i butelki, wiec nic nie pakowalam a o poszewekach na poduszke i moses basket to w ogole pierwsze slysze szok ze wymagaja takich rzeczy !!! Nie pakuj za duzo, w razie czego to Ci M dowiezie, podobno w szpitalach jest bardzo goraco, bynajmniej w moim, wiec ja spakowalam tylko bawelniane ciuszki... Ja to tylko mam dylemat jakie ciuszki newborn czy od 0-3 miesiecy, spakowalam wiec jedne i drugie i w zaleznosci od wielkosci mojego dziecka moj M jeden zestaw zabierze :) Torbe tez mam wypchana na maxa :) zostana tylko do spakowania kosmetyki, szlafrok z ktorego pewnie nie skorzystam, telefon + ladowarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te ciuszki 1 w ktore beda wam ubieraly dziecko to co planujecie dac?? Ja dalam spioszki na dlugi rekaw ale zastanawiam sie czy nie dac bodow na krotki a;le jesli body to musze dac tez jakies spodenki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cala paczka wam tych pampersow poszla w szpitalu ?? Ja spakowalam 10 myslicie ze to za mało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem nastepna???!!!o kurcze)-:troche sie boje!ale dzisiaj glowka napiera w dol,ciagnie ze az boli,tez tak mialyscie???ciekawe kiedy urodze???chcialabym wiedziec,bo to mnie stresuje,ze nie wiem,no ale coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a masz jakies bole?? Ja straszny mam ucisk z prawej stony w pachwinie i brzusio znow zaczyna bolec...;( Cale szczescie ze nie boli mnie kregoslup tak jak rano to mialam;( Moja mama juz o 4 rano slyszala jak jeczalam z bolu :/ Ehhh ja tam jeszcze troszke czasu mam wiec moze to takie bole przygotowawcze:D Nio ale dla malego torba juz spakowana to najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Gosia jakichs konkretnych bolow to nie mam.Niby napina mi sie brzuszek,ciagnie do dolu,czuje ucisk na pecherz i pobolewa mnie spojenie lonowe ale zeby bylo to nie do wytrzymania to nie powiem.bolec boli ale nie tak za bardzo odpukac.No i sama nie wiem czy to dobrze czy nie dobrze.Chcialam jeszcze sie dowiedziec czy pil ktos pod koniec ciazy herbatki laktacyjne czy nie,bo spotkalam sie z roznymi opiniami i juz sama nie wiem.A pozatym juz chyba bym chciala zeby mnie zlapalo bo juz wkurza mnie ta niepewnosc)-:a co tam u Was?i u Ciebie Gosiu?jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tez tak mialyscie ze ciagle pod koniec ciazy czulyscie wasze dzieciatka? Bo moj sie non stop wierci, kreci. Jach chodze to przestaje, ale tylko siade, to albo noga pod zebrami, albo gdzies z boku, albo to uciska mi na pepek a o pecherzu juz nie wspomne. Brzuch to mi nie przestaje sie ruszac. On albo jakis duzy i juz miejsca nie ma, ale naprawde juz ma adhd :) i sie bawi z mamusia. Julka - tez juz bym chciala wiedziec kiedy dokladnie urodze, fajnie by bylo :) u mnie jeszcze 4,5 tygodnia niby, ale zobaczymy bo mam przeczucie ze on jednak wczesniej zechce wyjsc, bo czasami tez mam takie uczucie jakby napieral glowka w dol i wydaje mi sie ze juz jest w kanale rodnym napewno, bo z dnia na dzien nagle brzuch mi poszedl jeszcze nizej. Juz wczesniej mi mowili ze mam juz nisko ale teraz to juz wogole niziutko. No ale zobaczymy. Nie wiem czy wczesniej pisalam, ale wlasnie kumpela urodzila 10 dni przed terminem, wiec wiecie wszystko jest mozliwe ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja chrzciny robie w polsce w domu u meza -naja duzy salon zapraszam tylko najblizszych-dziadkow i rodzenstwo z dziecmi-bedzie okolo 20 osob, zamowilam sobie kucharke z kelnerka-polecona przez bratowa-miala ja u siebie na chrzcinach swoich dzieci- ona wszystko gotuje piecze podaje i sprzata- tak wiec jak w resteuracji :) a jesli chodzi o formalnosci to ja potrzebuje aktu urodzenia dziecka i zaswiadczenia od chrzestnych z parafii o tym ze moga byc chrzestnymi, jesli chodzi o ubranka to ja polecam- body z krotkim rekawkiem tego typu: http://allegro.pl/disney-kubus-puchatek-2szt-body-kolorowe-0-3m-62-i1714161851.html oraz pajacyki takie: http://allegro.pl/pajac-pizamka-pajacyk-pinokio-balbinka-r-86-n3-i1728578622.html wiecej ubranek wam nie potrzeba bo sie nie przydadza a te sa najwygodniejsze najszybciej sie je ubiera, w szpitalach jest naprawde goraca i szlafrok nie bardzo wam sie przyda chyba ze taki cieniutki co by go narzucic na sebie, a co do pampersow to uwazam ze 10 sztuk to za malo- ja bylam 4 dni i zuzylam ponad 1 paczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula ja dzis mam przyplyw energi czuje sie swietnie to chyba przez to piekne slonko za oknem ;) I rowniez tak jak Ty i Anitka chcialabym znac dokladnie dzien i godzine mojego porodu wczoraj przy pakowaniu torby sie poplakalam ;) Poczulam taki strach ale nie przed porodem tylko jak to bedzie czy bede umiala zajac sie malym itp.;) A co do herbatek ja narazie pije 1 dziennie z kopru wloskiego a laktacyjne zaczne pic po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja pampersow zuzylam ok 1,5 paczki.jak maly zaczal robic smokle to co chwile,co zmienilam pampersa to znowu.najpierw wzielam 10 a potem moj mi przywiozl paczke,ale w sumie jej calej nie zuzylam. moj maly w szpitalu lezal w samym pampersie przykryty kocykiem,tak polozne kazaly.na con go ubralam w pajacyk.takze duzo ubranek nie bierzcie bo nie ma sensu,w czapeczki tez nie ubieralam. no pogoda supr,my pol dnia na dworze:)oby tak dalej,bo laot w tym roku troche do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie czapeczki w szpitalu sa zupelnie nie potrzebne chyba ze dzidzia nie utrzymuje temperatury ciala a tak to jest zbedna - ja nawet rekawiczek niedrapek nie uzywalam bo Kaolinka nie miala dlugich paznokietkow :) jesli chcecie wiedziec czy waszym pociechom nie jest za zimno lub za cieplo sprawdzcie palcami kark dziecka lub brzuszek powinien byc cieply nie goracy wtedy dzidzi jest w sam raz:) a raczki zawsze beda chlodniejsze-chyba ze dziecku jest goraco to robia sie cieple to samo ze stopkami- mozna ewentualnie skarpeteczki ubrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki(-;a ja mam pytanko do naszych rozpakowanych...czy podajecie waszym dzidziom witaminke D3???jak tak to od kiedy i w jakich dawkach ,a jak n ie to dlaczego???dziekuje(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja kupilam witaminke D ale tez nie wiem co i jak musze poczytac na ulotce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ale dzieci po 37 tyg mają już długie paznokietki i niedrapki raczej są nieodzowne, co do czapeczek to chyba zalezy od szpitala, ja biorę, włożę do rożka body z krótkim i do tego pajacyk cały rozpinany, czapeczka i niedrapki, i oczywiscie kocyk z dziurkami:) Ewcia Twoja mała grzeczniusia, spi, musi dociągnąć te dwa miesiące które jej brakuje gdyby urodziła sie w terminie. pamietam ze raczej juz tyg gdzeczniusie nie sa, bo zaczynają widziec na odległośc wiecej niż 50 cm,wiec interesuję je wszystkie wiszace i raczej mało spią, ale to tez zalezy od tego jaki jest rytm dnia Julia ja nie bede podawać wit D, podawałam w Polsce i było to zupełnie niepotrzebne, mały się pocił strasznie, i ja podawałam jeszcze wigantol który juz jest wycofany, wiec problemy brzuszkowe tez były, w Polsce wydaje mi sie jest mniej słońca niż tutaj a tez lekarze różnie do tego podchodzą. Nie będę podawać bo będę podawała mleko modyfikowane, tam jest wid D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje kasztanka :D ja jak pakowałam torbę do szpitala to wzięłam tyle ciuszków Olkowi jakby jechał conajmniej na miesiąc na kolonie :/ a pampersów miałam całą paczkę nr 1, i w 1 noc jak zaczęła schodzić z niego smółka to zmieniłam mu 7 ,chyba co 15 minut zakładałam nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może u Ciebie Gosia:) bo tu gdzie mieszkam jest więcej:)naprawdę w ciagu roku na palcach moge policzyć dni pochmurne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe mamuśki w wolnej chwili wrzućcie uaktualnioną tabelkę ;D i może na końcu z dopiskiem poród SN/CC przynajmniej nie będzie trzeb a przewijać po kilkanaście wypowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe u mnie prawie caly czas pada i pochmurno jest ;) Moj maly ma taka czkawke ze hoho ;D od czego to zalezy dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corcia urodzila sie miesiac wczesniej :) dzisiaj jest wlasnie termin mojego porodu :P:) wg usg :) ale Karolinka juz 4 tygodnie na swiecie jest :) i jest najcudowniejsza na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wit D nie podaje chodze na spacerki i córeczka wiec dostarczam jej ja naturalnie - a pogoda jest ladna i sloneczna :) ale polozna kazala mi brac ta zestaw wit,dla kobiet karmiacych bo w nich jest ta witaminka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tutaj nie przepisuja witaminki D ? ja zakupilam jedno opakowanie na wszelki wypadek a witamine K podaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na witaminke K zgodze sie aby odrazu w szpitalu podali w zaszczyku bo podobno jest lepsza niz w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×