Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Pomaranczko dlaczego brakuje Ci odwagi aby napisac pod swoim nickiem?? Jesli siedzisz na innym forum zapewne tez wypytujesz dziewczyn i piszesz o tym jak sie czujesz wiec nie rozumiem dlaczego masz problem do mnie ;) Skoro twierdzisz ze cala paczka pampersow jest za duzo to moze powiesz ile ty bierzesz?? Tak mpoj szpital tego wymaga ale z tego co dowiedzialam sie dzis bo spotkalam ktora rodzila prawie 2 lata temu nie bylo takich wymagan. Ja juz po zakupach ale nie bardzo jestem zadowolona bo chcialam kupic spioszki ale nigdzie nie dostalam dla new born a 0-3 sa bardzo duze:( Kupilam juz wanienke z FP ale to nie jest ta o ktora mi chodzilo nio ale tutaj tych co w PL nie ma. Grays77 Ty mnie nie strasz ze wymioty to zwiastun porodu;) Ja mam jeszcze troszke czasu nio ale moja mama mowi ze jak pojde w jej slady to moge urodzic za 2 tyg ona cala 3 dzieci rodzila wczesniej tzn po 37 tyg a wiec nie wczesniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka moja corcia je po 10 min co 2-3 godz i to jest jak najbardziej prawidlowo, nie martw sie w konccu dzidzia nauczy sie efektywnie jesc, i niie dokarmiaj butla przystawiaj dziecko tak czesto jak ono sie tego domaga, a jak masz jakies watpliwosci to zadzwon sobie do poradni laktacyjnej oni tam ci odpowiedza na wszystkie pytania a nawet ktos przyjdzie do ciebie do domu i pokaze ci jak dobrze karmic piersia- najwazniejsze nie poddawac sie i niedokarmiac butla bo pozniej dzidzia nie bedzie chciala pic z cyca. http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79400,8516245,Kiedy_niemowle_trzeba_dokarmiac.html http://babyonline.pl/niemowle_noworodek_artykul,3792.html kasztanko poczytaj o karmieniu naprawde nie stresuj sie tym kazde dziecko jest inne i nie ma reguly na to ile ma jesc i jak dlugo- dziecko naturalnie ssie tyle ile jest mu potrzeba w danym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - ja rodze u siebie w Exeter. Gosia - wiesz, ja tez nie mialam cala ciaze zadnych mdlosci ani nic, a ostatni tydzien dzien w dzien niedobrze mi bylo, a dzis dodatkowo jeszcze biegunka, a nie jadlam nic dziwnego ani nic w tym rodzaju. A teraz mam takie pulsowanie w brzuchu, heh. mamunia27 - troche ci zazdroszcze, przynajmniej juz wiesz, kiedy idziesz, a my? my musimy jeszcze czekac zanim dostaniemy swoje malenstwo do raczek. A ja teraz znowu 3 dni wolnego, i jeszcze 3 dni do pracy, piatek, sobota i nastepny poniedzialek i to wszystko. A wczoraj marudzilam mezowi, co ja bede robic w domu, wszystko posprzatane, wynudze sie na smierc. Lezec bardzo nie moge bo krzyz boli, chodzic nie moge bo brzuch ciagnie, heh i badz tu czlowieku madry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia z tym chodzeniem to nie tylko Ty masz problem ;) Brzuszki mamy jzu duze i ciezko nam jest ja dzis nie moglam przejsc primarka a co dopiero zeby isc przez cale centrum do H&M hihi. Zazdrosze Wam mamusie ze jestescie juz po macie to wszystko za soba a piekne maluszki przy sobie ;) Ajjjj Anitia my to sobie jeszcze poczekamy ;) A wlasnie kochana Ty termin 26.08 masz z USG czy OM ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten sam termin z usg i OM na 26stego, wiec nie mam podwojnych terminow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro mam wizyte z polozna, przychodzi do mnie i bedziemy ustalac birth plan i zobaczymy co mi powie. Jak sie dalej okaze ze mam taki duzy brzuch to bede nalegac na dodatkowe usg. No i ciekawe czy powie ze maly jest w kanale rodnym, ostatnim razem tamta polozna powiedziala ze juz powinien byc przy nastepnej wizycie, no wiec dam znac jutro co powie mi polozna. A dzis tak goraco. Myslalam ze nie wysiedze w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam dzis wizyte u polzonej.na 8 sierpnia umowila mi masaz szyjki macicy.pytala cy chcem bo tlumaczyla ze boli i nie jest to przyjemne ale moze pomoc, miala ktoras dziewczyny ten masaz??pomogl? bolalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny (-;ale ja juz zmeczona)))-:a przeganiajcie mnie (-;z przyjemnoscia poczekam,bo mam stracha((-;Kasztanko,a gdzie Ci poszly te wody w domku czy w szpitalu???chyba,ze cos przeoczylam.Ja tylko czuje czasami straszne parcie glowki tam na dole,az sie slabo robi,a jeszcze w przyszlym tygodniu chce jechac na male zakupy do Ikea to mi sie tam nie spieszy(((-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko,z Ty na kiedy masz te cc???jesli chodzi o mnie to ja juz tak sie mecze,dziewczyny)))-:noce sa tragiczne,nic fajnego.Dobrze,ze chociaz niunia ok,bo przynajmniej mam cel wyzszy.Wy tez sie tak meczycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia,dzisiaaj dopiero poniedzialek,moze do czwartku sie cos rozkreci i wywolanie przejdzie obok nosa(((-;nie boj zaby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ja już też nie mam siły dziś cały dzień w łóżku spędziłam:( mój kręgosłup odmawia posłuszeństwa okropna rwa kulszowa mnie dopadła a w dodatku skurcz w łydce trzyma mnie od 5rano:( w dodatku skurcze mnie nie opuszczają a tu jeszcze 22 dni do końca o ile nie po terminie urodzę chodź mały już tak mnie ciśnie a o kroczu nie wspomnę:( no i ciekawe jaką tym razem nockę będę miała hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja was tu troszke podczytuje ale nie mam za duzo czasu na pisanie bo maly daje popalic nei chce spac.. dostal jakiejs wysypki ale nie wiem od czego moze byc bo nie stosuje nic nowego a nie mial takiej wczesniej..?? nie chce tez jesc ani cyca ani butli.. placze ciagle ale jak kolysze go na raczkach to przestaje nie wiem czy to moze byc kolka i co jest na nia najlepsze stosujecie cos? a z tymi pampersami mialyscie racje pomoglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniajakubek - wiesz jak ja spie, przytulam poduszke wzdluz od cyckow az po brzuszek, i wiesz co, moze to glupie ale mi pomaga, spie smacznie jak dziecko, oczywiscie w przerwach na robienie siusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej beatka być może kolka? mój je dostał w wieku 3 tygodni-twardy brzuch,zaczerwienione oczka,pierdzenie.Nie chciał jeść,już był tak zmęczony płaczem,że usypiał ale tylko u mnie na brzuchu, i w momencie ataku prostował się jak struna,zaczynał się drzeć i tak codziennie od 17-18 do 23.Stosowałam cuda na kiju-ciepłe okłady na brzuszek,masaże,leżenie na brzuszku,Infacol,Colief,Vibrucol,Fenicol,Espumisan,herbatkę ułatwiającą trawienie,specjalne butelki z rurką do odprowadzania powietrza...Ale Olek musiał to przejść i koniec.Całe szczęście, że kolki miał do ok 6-7 tygodnia życia, ale napewno skońvczyły się przed 8 tygodnien życia.I wtedy też mniej więcej zaczęło nornować się spanie.Aktualnie chodzi spać o 19,budzi się już tylko 1 raz na butlę w nocy-akurat dziś wstał dopiero o 2:20,trochę się pobawił,pogadał i od 3:30 spał do 7:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia a ja wkładam między nogi koc lub kołdrę bo bez tego ani rusz a siusiu to standard ;) czym bliżej ku końcowi to coraz gorzej ale pocieszam się tym że to już parę dni a nie miesięcy i będę miała już maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do spania mam ta specjalna poduche dla ciezarnych i gdyby nie ona to bym ani jednej nocy nie przespala;) Jak bylam w Pl to tesciowa musiala mi dac poduszke miedzy nogi bo byla tragedia;) A jak sie czujecie brzuchatki??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wlasnie byla polozna, maly jest juz w kanale rodnym, birth plan ulozony, kolejna wizyta za 2 tyg. Maly ma niecale 3 kg, tamtym razem jak mowilam musiala mnie ta inna polozna zle zmierzyc. Sprawdzala serduszko ladnie bilo, potem on sie ruszyl i mu przyspieszylo, ale smieszne to bylo :) byl bardzo podekscytowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitajakubek sluchaj nio dzis mnie 2 razy zlapaly ale takie mocne ze czulam znow w odbycie brzucio boli jak na okres ale to moze dlatego ze wczoraj dowiedzialam sie ze mojego meza babcia miala udar i jest w szpitalu za bardzo sie przejelam ;( Maly moj dzis grzeczny czulam go tylko po sniadaniu tak na samym dole. Zastanawiam sie czy czasem mi sie wody nie saczac bo caly czas mam mokro na majteczkach:/ Ale do czwartu nie daleko a wiec wszystko mi beda musieli sprawdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia to super jest usłyszeć ,że z maleństwem jest wszystko dobrze także nie ma powodu do zmartwienia :) Gosiu a Ty uważaj na siebie ;) ja od dłuższego czasu mam takie uczucie wilgotności także chyba to norma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitkajakubek nio ale ja nie czuje ze mam wilgotno a wiedze na bieliznie ze jest kropa mokra i to bez sluzu ... Ale damy rade hihi do terminu dotrwamy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza?? W sumie brzuchatek to juz malo ;) ale czy mamusie maja takie urtwanie glowy ze nas nie odwiedzaja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam? ja dziś zdałam teorię na prawko :D Gosiu przypomnij mi co miałam Ci wysłać?aaa,filmy hazard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczyna sie kocioł z malym , nie wiem czy zbliża się ten skok rozwojowy cz y jakieś zwiastuny zębów( w wieku 4 miesięcy,czy to możliwe..?) ale jest okropny,wścieka się,płacze,ślini się,ładuje do buzi cokolwiek może dosięgnąć.Raz je,raz mi pluje jedzeniem,wierci się,ma problemy z zasypianiem..ponadto dźwiga główkę do góry,tzn próbuje przyciągać ją do klatki piersiowej,podnosi nogi jakby próbował siadać i jak opada na łóżko to wrzeszczy bo jest wściekły że opada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko to Gratulacje a jak zdawalas po polsku?? Tak ja chcialam hazard mam nadzieje ze mi go wyslesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje zdania teorii. :) A moj dzis znowu szaleje w brzuchu, juz wszystkie narzady wewnetrzne mnie bola :) ale rozrabiaka mi rosnie. Ale wiecie co, wczoraj byl rowny miesiac do mojgo terminu, juz moge zaczac w dnicha odliczac :) no wiec 30 dni zostalo :) hehe to juz nie dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki ;) a mi anitia zostały 3 tygodnie czyli dokładnie 21 dni :D ale mam nadzieję że wcześniej bo mały mój to chyba wariacji jakiejś ostatnio dostał , kurcze wszędzie piszą ,że dziecko w tych ostatnich tygodniach jest mało ruchliwe bo ma za mało miejsca a on jest bardziej pobudzony niż we wcześniejszych miesiącach nie wiem czy to normalne ?? tak jak któraś tu pisała wcześniej adhd może już ma :D no cóż znowu już opadam z sił ostatnio tak świetnie się czułam znowu nie mam siły na nic :( i jeszcze mój tancerz daję do wiwatu od środka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie i brzuchatki:) kasiunia gratulacje:) Podobno 4 miesiąc jest najgorszy jezeli chodzi o skok.co chwile.my juz jestesmy po 2 i odczułam to.maly byl marudny,mial problemy ze snem i caly czas na rekach. gosia sama zobaczysz jak to jest z czasem jak urodzisz.wiecznie cos do roboty.jak nie maly to pranie,prasowanie,gotowanie,sprzatanie.a teraz poki jest pogoda to chodzimy na dwor i poprostu nie mam kiedy wchodzic na forum,a jeszcze czasami jak sie znajdzie czas wolny to mała drzemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×