Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Dzieki Julka co do tej bielizny to mozna ja tylko na tej stronie zakupic? pytam tyle ale musze sie wziac za siebie bo wygladam okropnie.. no wlasnie czuje nierownosci i to duze co do tych rozstepow.. a ta szczotka masowac mozna tez brzuch? i tylko szczotka nic na nia nie nakladac? albo na skore najpierw? a dzieczyny ktore wyrabialy juz paszport jak to jest bo tesciowa mi cos mowila ze trzeba pesel z Polski ja myslslam ze sam akt urodzenia wystarczy no i nasze paszporty..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy Beatko(-:szczotka masowac na sucho(badzie troszke bolalo,musisz zaczac delikatnie)brzuszek lepiej zaczac masowac jak sie macica obkurczy,no i po cesarce trzeba uwazac!!!Po masowaniu na sucho,dobrze wziac cieply prysznic zeby otworzyc pory skorne i pobudzic curkulacje krwi,a potem w jeszcze wilgotna ,rozgrzana skore wsmarowac Bio Oil.Jesli czujesz duze nierownosci to mozna w miedzyczasie uzyc(na sucho)drewnianego waleczka ale to jest bardziej do rozbicia cellulitu(no ja np.rozstepow nie mam ale cellulit mam straszny,miejmy nadzieje,ze po porodzie zniknie z mala pomoca,bo to cellulit wodny ,z nie tluszczowy). A ja jakos zle sie czuje psychicznie,mam jakies wachania nastroju)-: a pozatym juz zadnych objawow.Dzidzia sie rusza i wszystko jest chyba ok,tylko mi cos taaaak smutno... a Wy jak tam dziewczyny???macie jakies objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Beatko,te majty ja akurat kupilam przez internet(tam tez masz tabele rozmiarow,bo wazne jest aby wybrac dobry rozmiar,w zaleznosci ile sie przytylo w czasie ciazy) . Moze mozna je kupic bezposrednio w Marks&Spencer ale tego nie wiem,bo nie sprawdzalam.Wiem natomiast,ze rozmiar jest bardzo wazny,bo niektore kobitki z 18 chca byc od razu 8 albo 10 i potem pisza,ze gatki nie dobre,efektow nie ma(((-:Jak ktos przytyl duzo w czasie ciazy to trzeba stopniowo,bo jak wiem z doswiadczenia nie problem schudnac tylko co potem z ta obwisla skora?????Dlatego wszystko trzeba z glowa,bo potem skora wisi i laski przychodza i co teraz????schudlam 15 kg i skora wisi????a no co ?skalpel,jedyne wyjscie,bo jak sie tak szybko chudnie bez glowy to skora nie maszyna nie nadazy sie wciagac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , no ja jak Ty Julcia mam kiepski nastrój pewnie dlatego ,że teraz sama zostałam mój wyjechał na 5 dni z pracy i będę przez tydzień prawie sama :( wczoraj wrócił po 1 w nocy i ooo dziś z samego rana wyjechał :( mam tylko nadzieję ,że małemu się nie zachce przyjść na świat wcześniej bo nie wiem co zrobię ... a co do tech babek to masz rację chcą szybko schudnąć a później mają pretensję tylko do kogo ?? jak nie myślą to tak mają a później cudu im trzeba lub skalpela jak pisałaś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka bol porodowy jest- ja mialam wywolywany porod i trwal ok 7godz, chcialam znieczulenie dostalam domiesniowo jeden bo na epidural bylo za wczesnie jak ten przestal dzialac wciagalam gaz a jak juz moglam miec epi to sie guzdrali z wbijaniem igly w plecy a potem z zakladaniem kroplowki ze ostatecznie urodzilam bez, ogolnie dalo sie przezyc - ale jesli mialabym dluzej rodzic to bym nie dala rady :P ale to prawda ze jak tylko dali mi moja kruszynke zapomnialam o calym bolu nie bylo zle co do paszportu to jak wyrabiasz pierwszy paszport tutaj w ambasadzie to nie potrzebujesz peselu, dopiero jakbys chciala w polsce to musisz go wyrobic dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wlasnie ogladam sobie filmi z porodu tzn juz po jak myja dzicko zawijaja itp. i wiecie co zastanawiam sie jak ja sobie dam rade :/ Tzn wiem ze dam ale jak slysze w tym filmie placz takiego dzidziusia odrazu po porodzie to sama sie poplakalam i mysle ze nie poradze sobie bo zaczne plakac razem z nim ;D Jejku ale to jest piekne;)) I tak sobie mysle ze juz na dniach ja bede miec swoja kruszynke a nie z filmu ajjjj mi juz chyba sie zaczyna stresik ;p Bo i humorek cos ostatnio nie bardzo raz plakac m,i sie chce raz smiac juz hormony buzuja ;d Tez tak macie ?? Albo mialyscie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i tak sobie mysle nie wazny ten bol !! Tylko najgorsza ten czas kiedy se czeka na to malenstwo wydaje sie ze to prawie juz ale jednak kilka godzinek trzeba czekac na to swoje szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Gosia, ja tez teraz jestem taka rozbeczana, ze tak powiem, rycze z byle powodu, a jak maz chce mnie pocieszyc i pyta czemu placze, to ja na to, bo mi sie chce plakac. To on sie smieje ze mnie i mowi zebym sobie poplakala w takim razie :)no to ja chwile poplacze a za chwile mi lepiej, i za jakis czas powtorka z rozrywki. Jesli chodzi o paszport to nie trzeba peselu, birth certifikat wystarczy, bo pierwszy paszport daja tylko na rok, i wtedy jak sie wyrabia ten drugi, to do niego trzeba juz formalnosci w polsce zalatwiac, typu pesel itd, lub zaplacic wiecej i wszystko przez ambasade. Poczytaj sobie na stronie ambasady, tam wszystko jest dobrze wytlumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow od rana ma skurcze i ten przerazliwy bol...nie wiem jak te kobiety sa w stanie liczyc co ile maja skurcze ja w trakcie i po praktycznie schodze bol jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki w dwupaku, wielkością torby w szpitalu to wy się nie przejmujcie ;) ja pojechałam z dużą torbą podróżną, a wyszłam z dwoma + fotelik do auta :D więc zupełnie nie ma się czym przejmować.A mnie od 3 dni lekko pobolewa miejsce po wkłuciu epiduralu.. kurde wiem że może nawet tak do pół roku boleć.Może nie tyle co pobolewa, ale jak się dotknę lub wygnę plecy pod pewnym kątem to czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a mnie okropnie brzuch boli, i tam na dole takie dziwne klucia. Co to moze byc? To jeszcze nie zwiastun porodu, bo to chyba raczej za wczesnie na to, ale wczesniej tak nie mialam, i to naprawde boli. Dodatkowo maly sie tlucze wypina i wogole nie pomaga. NIe wiem co gorsze ten bol, czy to klucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny(-: czesc Anitka!-ja mialam takie nieprzyjemne klucia na dole i polozna powiedziala,ze to normalne(glowka napiera na szyjke macicy)i ja mialam to jakis wlasnie miesiac przed terminem(-; termin mam rowno za 6 dni i jusz rzadziej zdarza sie to klucie teraz sa inne niedogodnosci :-P a dziewczynki co tam u Was???ktora sie szykuje do porodu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaka cisza(-;wszystkie pewnie pojechaly rodzic(((-:tylko ja zostalam!!! Ja czuje takie uczucie ciezkosci tam na dole,ze az nie moge szybko pochodzic i drobie malymi kroczkami jak japonska gejsza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jeszcze jetem :) nie pojechałam jeszcze rodzić choć szkoda :( już bym chciała coraz ciężej no jeszcze dwa tygodnie zostały o ile będzie o czasie a nie później !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano masz racje Anitkajakubek(-; ja dzisiaj troszke sprzatam jeszcze w chalupce ale juz ciezko sie schylac-emerytka i to po dobrej 80-tce(-; ale mnie ciagnie tam na dole,napina sie i tak ciagnie...tez tak macie??? a dzisiaj w nocy to pierwszy raz przescieradlo upapralam ta siara z piersi i nawet sie ucieszylam(((-:ale tego mi leci,moze po tej herbatce laktacyjnej,bo popijam sobie raz na dzien narazie,a potem zaczne 3 razy dziennie(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki ja po spotkaniu z polozna i po zakupach :P Brzusio juz powyzej tych lini z wykresu:P Cos napomniala mi ze malu blisko wyjscia :) Pochodzilam po 2 sklepach i tak mnie cos zaczelo bolec w prawym boku ze nie dalam rady i musialam 10 min posiedziec w aucie po tesco przejsc nie moglam bo skurcze mnie lapaly dosc silne :) A poszlam do toalety w tesco to takie hmmm pol kielisza takiego jakby mleka zageszczanego tylko czysta biel. A po powrocie do domku jak poszlam do wc to juz sluz delikatnie podbarwiony krwia taki hmmm jakby brudny roz pomarancz nie wiem jak to opisac:) Wieczorem wczoraj mialam skurcze co 7-8 minut przez godzinke a zaczelo sie od tego ze czulam tam na dole po prawej stronie tak jakby mi ktos pod skora nacinal nozem pozniej dziwne takie jakby lamanie kosci czulam i doszly te skurcze wczesniej jeszcze strasznie mi sie przelewalo w brzusiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chyba mam za duzo bialych krwinek tzn wiecej niz norma ale polozna powiedziala ze wszytsko jest dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to nie wody bardziej obstawialabym na czop ale nie to sluz taki dlugi :/ przy podcieraniu sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Gosia żebyś wiedziała, szczególnie mam wesołą minę kiedy Oluś budzi się o 2-3 w nocy i zachciewa mu się BAWIĆ... wtedy ja wiszę nad nim, z wyglądu przypominam mumię.Często zdarza mi się tak usnąć,podpieram się ręką, a kiedy Oluś jest już wybawiony to zaczyna popłakiwać aby go uśpić.No i tak potrafi się bawić w środku nocu od godziny do nawet dwóch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie jeszcze trochę i wszystkie będziemy trajkotać najpierw o cyckach,kupkach,potem zupkach.Odkąd mam dziecko to odnoszę wrażenie że czas zapierdziela jak szalony,wiecznie coś do zrobienia a to koło małego a to w domu.Czasami na samym początku ciężko z noworodkiem-kolki, płacz,kupska..ale potem już coraz śmieszniej z tym dzieckiem.ja dziś podczas karmienia pokładałam sie ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko ale macierzynstwo i tak wydaje mi sie najlepszym z najlepszych chwil w zyciu;) Chociaz sama go jeszcze nie mam ale wiem ze tak jest i dlatego chcialabym juz mojego Patryczka miec przy sobie;) To musi byc cos najcudowniejszego na swiecie ;) Mimo ze daja dzieciaki w kosc czasem ale to zawsze jest Twoje prosto spod twego serduszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×