Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Gość Beatka@
Hej dziewczyny gratuluje nowym mamusiom ja teraz zadko do was zagladam Bo Moj Fabian daje popalic nie Wien czy to ta kolka go meczy Bo plakusia nie chce jesc ale na raczkach sie uspokaja co do tych pasow uciskowych musze tez zakupic ostatnio jak byla u nas polozna to pytalam jej czy juz moge nosic I powiedziala ze jesli nie odczowam juz bolu to moge mam tez okropne rozstepy I nie wiem co uzywac zeby pomoglo moze macie cos sprawdzonego? Ok mykam spac puki Moj rozrabiaka spi.wytrwalosci dla oczekujacych na porod;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka@
Dodam jeszcze ze pisze z telefonu dlatego jestem pomaranczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sprawdzilam pomiary mojej dzidzi i hmmm zastanawiam sie czy nie jest duzo roznica ? a wiec HC- 330 co daje 38tydz AC-320 co daje 36t2d FL-68 co daje 35tydz Pomiary robione w 35.6 dni wszystko niby ok ale hmm ta glowka to duza chyba cio ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie zamartwiaj się na zapas bo zobaczysz ,że wszytko będzie oki i urodzisz ślicznego bobaska ;) mówię Ci :) a jak się czujesz w ogóle ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko ja sie nie zamartwiam wogole ;) Tylko tak sobie mysle czy taka glowka duza to moze urodze wczesniej hehe ;D Teraz lepiej ale wczesniej tak jak misalam bol brzucha plecow i taki uscisk tzn parcie takie w dol :) I nie moge za bardzo chodzic ;D bo wtedy czuje bardziej to parcie brzusio nadal twardy :P A u Ciebie jak tam samopoczucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu tak szczerze to okropnie :( ostatnio miałam taki przypływ energii a teraz tragedia ,jak mnie ostatnio kuzynka mojego M zobaczyła to stwierdziła ,że mam twarz tak strasznie spuchniętą i tak jest moja twarz strasznie wygląda a rano jak KARGUL wyglądam taki nos mam ogromny, nie mam już siły teraz to tylko już czekam aż urodzę ooo :D a ciekawe jak Julcia hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze julcia z tej ikei odrazu na porodowke pojechala hihi ;) Ja twarzy nie mam opuchnietej ale lewa noga to jak balon ;D i palce u rak strasznie napuchniete teraz to juz obraczki nie sciagne... Nio i tez juz jestem bardzo ociazala taka kulka sie czuje hihi :P Chcialabym urodzic w przeciagu 2 tygodni.... To czekanie teraz to mnie wykonczy czuje juz taka tesknote za moim maluszkiem jzu chcialabym go tulic do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już nie długo Gosiu ale zobaczysz ,że jeszcze zatęsknimy za tym stanem jak nam pociechy dadzą popalić hehe:D no ja za dwa tygodnie to już praktycznie będę w 40 tygodniu hehe no ale zobaczymy co mi powiedzą w czwartek mały już niby od przeszło miesiąca jest nisko no mam nadzieję ,że już wszedł w kanał nie chciałabym rodzic po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki,ja jeszcze w dwupaku(-;ciekawe jak dlugo ,bo troche spanikowalam tym oczyszczaniem sie organizmu)-:taki lekki poranny szok,niby wiesz,ze moze nastapic w kazdej chwili ale zawsze jestes zaskoczona(-:zakupy w Ikea zrobione,jutro robie ostatni szlif szprzatania i czekam znow na zaskoczenie(((-;Beatko!!!!!na rozstepy to najlepiej zakupic(z prostych i skutecznych sposobow)taka dosyc ostra szczotke (ja polecam z kaktusa z Body Shop)i Bio Oil(-:bo uwazam ,ze najpierw warto zaczac kosmetykami,a pozniej ewentualnie zabiegi ale mysle,ze to pierwsze da rade!!!Na prady i lasery zawsze jest czas(-;Beatko,tym bardziej ,ze jak karmisz piersia to trzeba zaczac od zupelnie bezpiecznych rzeczy.Mozna tez robic sobie peeling z kawy ziarnistej(ale zmielonej)wymieszanej ze smalcem-fu!!!wiem,ze to brzmi obrzydliwie ale babciny sposob zadziwia,serio!!!!ale ja najpierw sprobowalabym 1-szej opcji no i pic duzo wody mineralnej niegazowanej,po karmieniu mozna dorzucic aromaterapie ale to dopiero po(((-;ide spac kobitki,bo padam na tzw.ryj(((-;spokojnej nocki i do jutra mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Rozpakowane dziewczynki- Czy ktoras z Was miala problemy z laktacja? ja Karmie mala Ona ladnie ssie ale mleczka malunio:( musze dokarmiac- bo glodna i placze. Zalamana jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ta kawe ze smalcem nakladac i co? masaz pomoze na rozstepy?myslalam ze tylko na celluit.o po ciazy sie zacznie walka o cialo.moje zmizernialo strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy tu w UK moge kupic taki tescik aby sprawdzic czy to saczenie wod plodowych?? Bo wiecie co pisalam wczesniej juz ze mam mokre majteczki ale przed chwilka zaszczepalo mnie w poczwie i momentalnie poczulam mokro poszlam do toalety a tam majteczki cale mokre jakbym sie zesikala;( Martwie sie ze to moga byc wody plodowe a ten pojebany lekarz nie chce mnie zbadac czy czasem nie ma rozwarcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jzu ze mozna kupic ale czy kupie np. botsie tesko albo w takich normalnych sklepach bo na ebay to jedynie z hiszpani a mi zalezy zeby to miec odrazu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia na początku możesz nie mieć mleka.Ja nie miałam wogóle w nocy podczas pobytu po porodzie, i musiałam małego karmić butlą jeszcze 4 dni od narodzin a potem jak poszło to jak z kranu, co rano ulana do pasa,pościel i łóżko mokre.Sama położna mi mówiła, że wiele kobiet musi na laktacje zaczekać a potem jak pójdzie to z grubej rury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale sie rozpisalyscie, mialam troche do nadrobienia, przeczytalam wszystko, ale napisze troche wiecej jutro, bo dzis juz padam. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a w bootsie pytalas???powinni tam miec albo takie papierki lakmusowe ,ktore wykaza czy to wody czy nie.Powiem Ci,ze ze mnie tez czasem poleci(moze tez byc ze pod koniec ciazy tak dobrze moczu sie nie trzyma),lepiej jednak sprawdzic. Tak Kasia(-;to sie robi taki masaz,peeling ta kawa ze smalcem ale to nie jest za fajne-;lepiej sprobowac cos innego,bardziej milego.A co sie Wam po tych porodach najbardziej zmienilo w ciele???No i wiadomo ,ze skorka od razu sie nie wciagnie,trzeba troszke poczekac,no i sie postarac(-; Kupilam ten changing table wreszcie(((-:ale on slodziutki! dziewczynki jak samopoczucie przed porodem,bo ja troszke w strachu)-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,a ja mam pytanie z innego worka(-:czy wy tez bierzecie takie duze torby na ten porod(szlafrok,kapcie,klapki pod prysznic,recznik,itd)?bo jak ja sie spakowalam to jakbym gdzies na wczasy jechala(((-:sam szlafrok zajmuje duzo miejsca. Wlasnie tak siedze w Hulyii pokoiku(-;spac nie moge,wszystko juz naszykowane tylko dzidzi jeszcze nie ma-wiecie co????boje sie troche tego wszystkiego)-:tez takie macie uczucia???to sie dzieje naprawde,troche sie boje i bolu i calego porodu i tego czy dam rade ze wszystkim hmmmmm...zycie sie zmieni kompletnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne uczucie,jeszcze jej nie widzialam ,a tak bardzo juz sie o nia martwie,tak bardzo ja kocham(-:a ona nawet nie wie o moim istnieniu(((-:caly jej swiat to moj brzuszek,niesamowite... mamy w sobie czlowieczka,ktory pozostanie po nas...ale mnie zebralo na rozmyslanie...to wszystko jest niesamowite,Boze...(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka oczywiscie ze ona wie o twoim istnieniu. Jestes pierwsza osoba ktora slyszy non stop, ktorej zapach juz pamieta, ktora jest jej mama. Ona to wie, i tylko tobie od razu bezgranicznie ufa. Ja sie tez nie moge doczekac mojego szkraba. Wiem ze do mojego porodu jeszcze prawie miesiac. Hmm w sumie to 3 tygodnie i 4 dni :) hehe odliczam, ale juz bym chciala go wziac na rece, przytulic, ucalowac, wytrzec pupke ;) itd. I tez sie boje jak to bedzie. Przeciez nigdy wczesniej nie bylam mama, to bedzie pierwsza bezbronna osobka, taka ktora od razu bedzie zalezna ode mnie, sama sobie na swiecie nie poradzi, na poczatku trzeba bedzie mu pomoc. A teraz mnie podkopuje, znowu wciska nozki w zeberka, tak jakby chcial sie przypomniec, mamusiu ja tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moj maly rosnie jak na drozdzach:) i jutro juz bedzie mial miesiac ale ten czas szybko leci.. Julka mogla bys dokladniej to opisac o co z ta szczatka chodzi? wpisuje w google o tych rozstepach ale co artykul to inny i sama nie wiem co zakupic a mam je okropne i boje sie ze zostana juz na dobre..Przy malym jest duzo pracy i czuje ze chudne ale oprucz tego chciala bym zaczac jakies male cwiczenia czy to nie za wczesnie waszym zdnaiem?a co do pokarmu tez mam go bardzo malo i nie wiem czy nei zakupic jakiejs herbatki.. dzis u nas pogoda piekna wiec uciekam z malym na spacerek pozdrowienia trzymajcie sie kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycie mama to najwspanialsze uczucie na swiecie, opiekowanie sie taka mala istotka to cos cudownego:) ja tak bardzo jestem szczesliwa ze mam coreczke ze moge sie do niej przytulic pocalowac :) zmienic pieluszke, kocham mojego skarbenka najbardziej na swiecie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74de06bfa83d0f27.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30d5e5801ffc1344.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d0be9f8b86a8890.html mamunia moze tak byc ze mozesz chwilowo nie miec mleka, nie martw sie tylko pij herbatki wspomagajace laktacje i wszystko wroci do normy - ja tak mialam, stracilam pokarm a potem mialam nawal musialam odciagac- od jakiegos tygodnia wszystko sie unormowalo i mam tyle mleka ile karolinka wypije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze jestem(-: Beatko,podaje Ci linka z ta szczotka,ktora ja sprawdzilam(przystepna cena i na serio dobra)http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb/catalog/product.aspx?ParentCatCode=C_BathBody&CatCode=C_BathBody_Accessories&prdcode=28071m wyszorowac ruchami kulistymi uda od dolu do gory agodnie ze wzkazowkami zegara,a potem wmasowac porzadnie bio Oil(-;to jest i na rozstepy i na cellulit9a uzywalas czegos w czasie ciazy?)zacznij uzywac jak najszybciej,bo porem moze byc za pozno(a jak dotykasz dlonia to czujesz nierownosci pod skora czy nie?) plus daje jeszcze dla zainteresowanych linka na majtory Bridgide Johnes(((-:czy jak tam jej bylo;moze nie sa sexi ale za to jaki efekt daja to glowa mala(tez w nich trzeba napinac miesnie i uzywac produkt)http://www.marksandspencer.com/Anti-Cellulite-Control-Waist-Cincher-Knickers/dp/B0031ARAKY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie delikatne podstawy od ktorych warto zaczac przed siegnieciem po cos mocniejszego(-: a co tam u Was babeczki???mi juz tak sie ciezko chodzi,dziewczyny no ja bede szczer,ja tam mam stresa przed tym porodem,boje sie jak nic)-:zostalo mi rowno 7 dni do terminu! Ewunia napisz,ze warto dla takiej slicznej kruszynki(-:to na serio taki olbrzymi bol???oj ludzie!!!na serio podziwiam te,ktore juz rodzily i przezyly!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dziękuje Ci Julcia ja już dwa razy rodziłam i to bez żadnego znieczulenia :D ale tu będę pierwszy raz ;) i jeszcze żyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitajakubek ale na serio to takie straszne????bez znieczulenia rodzilas??? i co???no to Ty to jestes twarda babka(-; dajcie spokoj,czapy z glow,szacuneczek moja droga(-:napisz mi jak mozesz jakie mialas te porody(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam takie pacjentki co sobie botox albo colagen dadza zrobic bez znieczulenia w przerwie na lunch,a zrobic to ja moge,a i owszem ale sama nigdy bym bez znieczulenia sobie tego nie zrobila :-P takie aparatki(((-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje porody nie należą do najlepszych trochę się wymęczyłam ale jak widać da się przeżyć :D i teraz też nie chcę żadnego znieczulenia no ale zobaczymy ale z tego co widzę to dużo babek bierze znieczulenia ,fakt nie jest to przyjemne uczucie to jest niesamowity ból ale jak już masz te swoje upragnione Maleństwo to zapominasz o tym bólu i tych męczarniach jakie przeżyłaś niesamowite uczucie i na pewno warte także głowa do góry i może być tak że nie będziesz potrzebować żadnych znieczuleń bo dasz radę bo na pewno dasz mówię Ci to i trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×