Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

aniajakubek - moj ma dokladnie to samo, wierci sie niemilosiernie, caly czas sie wypina i napina, boli strasznie czasami, jak gdzies to dupsko wypnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za 8 dni juz utule moje malenstwo :) juz nie moge sie doczekac.. Poki co mam full energii, czasem pobola plecy. Mamy piekna pogode wiec cale dnie spedzamy po za domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu to podaj mi maila, a teorię zdałam super-na 50 pytań miałam tylko 2 nieprawidłowe odpowiedzi. No wydaje mi się że tu chodzi o ten skok,bo od kilku dni mój Olek przechodzi samego siebie,ponadto tak jak ładnie sypiał,to teraz budzi się o 4.30 oczywiście wrzeszcząc, i wymusza zajmowanie się nim, a że nie mogę sluchać jak beczy to zapalam lampkę,no i ślęczę nad nim tak jeszcze z 1,5 godziny...teraz własnie leży obok i zaczepia mnie cały czas,żeby poświęcać mu uwagę.Ogólnie nie mogę ostatnio nic w domu zrobić,bo jak go zostawię chociaż na chwilę, to po 10 minutach zaczyna się koncert...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest możliwość zdawania po polsku, trzeba to zaznaczyć na stronie directgov jak bukujesz teorię, że masz inne preferencje odnośnie języka.Ale tłumacza wzięłam tylko dla pewności, bo zdecydowaną większość pytań i odpowiedzi które były na ekranie to rozumiałam.Tylko z kilkoma słówkami miałam kłopot.Jak dla mnie trudniejsza część testu to hazard,bo nie ma możliwości zastopowania filmu,przewinięcia czy oflagowania.Wszystko dzieje się szybko i tylko raz,jakbyś była kierowcą.W 2 filmach miałam czas reakcji na 5,potem 4,3,2,2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia wyskakuje mi jakiś błąd serwera, jak mąż wstanie to mi to zrobi, bo spakowałam je,załączyłam ale nie chce mi tego wysłać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie wydaje ten hazard dosc latwy, jak go cwicze z plyty to zawsze mam zaliczony, i zazwyczaj na 5,4 albo jakos tak, znowu musze poczytac dokladniej teorie z tymi nazwami drog i kilka znakow ktorych w polsce nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na testach z płytki zawsze wykładałam się na przejściach dla pieszych i światełkach na autostradzie. ale wczoraj topic area miałam safety margins i vulnerable road users.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko to mail tomaszek008@wp.pl czekam i z gory dziekuje ;) Nio ja mysle ze dla pewnosci lepiej miec Polskiego tlumacza bo to nie sa slowa ktore uzywasz na codzien ;) Napisze tylko ze plecy mi chca odpasc;D Noc do dupci mialam co godzinke sie budzilam na siusiu ;/ Ogolnie moze byc ale jest mi strasznie goraco leje sie ze mnie ;D hehe Uciekam bo zaraz bede miec gosci;) Odezwe sie pozniej ;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIEŃKA - mozliwe ze twoj skarbek zaczyna zabkowac :) u mnie byla dzis health visitor- moja kruszynka wazy juz 1800gram i ma 50cm -rosnie jak na drozdzach :) piekna pogoda jest zaraz z Karolocia na spacerek idziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus to Twoja mala tak spadla z wagi ostatnio pisalas ze ma juz 2500 gram a dzis 1800 hmm ??????? A ile miala jak sie urodzila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia mialo byc 2800 gram :P:) i 50cm dlugosci ma ma4tyg i 3dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez tak myslalam ;) Sluchaj a ile miala przy porodzie?? Dziewczyny ja dzis czulam 1 raz taki jakis dziwny i mocny ucisk tam na dol... ehh co to moglo byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia jak sie urodzila wazyla 1900gr potem spadla do 1750gr a potem juz ladnie przybierala na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to mój Olek wogóle nie stracił,nawet położną to zdziwiło...w poniedziałek idę na ważenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co z tym usiskiem takim hmmm mocnym w doll? Mialyscie Tak ?? Kurde powiem szczerze ze sie wystraszylam bo 1 raz takie cosik mialam :/ Ja jutro do szpitala jade zobaczymy co powie lekarz i czy oby napewno mnie zbada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zaczely gosiu takie usciski jak mala zeszla glowka w dol sa coraz czestsze i wcale to przyjemne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam ten ucisk,wcale nie mily-delikatnie wtedy bujam biodrami-to glowka sie wstawia do kanalu.Czasem boli bardziej i ta kosc lonowa)-:mi zostalom rowno 13 dni(-;no to jest czad!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi julka do terminu zostala 14 dni;p moja cala ciaze sie pchala na swiat a jak nadszedl czas ze juz moze to nie wychodzi;p uparciucha;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to robi sie goraco(((-: jak w jakims teleturnieju(((-:Kasia ,a Ty masz te cesarke na 10?dobrze pamietam?czy cos mi sie pochrzanilo???a to termin mimo wszystko masz na 10 sierpnia???mi sie ciagle dzidzia bardzo rusza i oprocz tego parcia na spojenie lonowe to nic innego nie mam,a Wy?i w pachwinach czuje jak sie rusza...i cyce bola ale zeby jakis bol niemilosierny czy cos to nie mam,no i jeszcze tego czopu chyba nie zgubilam,a Wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka,a zapomnialam-wlasnie pomiedzy 3 a 4 miesiacem najwiecej dzieci zaczyna po raz pierwszy zabkowac(-;polecam z tomme tippee gryzaczki ortodoncyjne zamiast smoczkow,swietnie sie sprawdzaja do masazu dziaselek(-:i najlepiej pierwszy zabek,pierwsza wizyta u stomatologa(sprawdzi wtedy dziaselka i wyrzynanie sie jedynek lub dwojek i poleci zelik(:,bo trzeba pamietac ze od zabkow mlecznych zalezy pozniejszy wzrost siekaczy i trzonowcow(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja mam termin na 10 i zapowiada sie naturalnie;) ttylko o to chodzi ze od samego poczatku musialam lezec uwazac bo mala chciala wychodzic a teraz sie leni;p mala moja szaleje tez czuje sie skopana od srodka;p ja mam te objawy co ty plus niemilosiernie bolesne skurcze aco do czopu ja go juz chyba nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Julka też tak samo jak Ty się czuje a miałam ostatnio parę fajnych dni no i znowu ledwie co się człapię;) a co do czopa to on dwa razy mi wypadł,pierwszym razem to jakieś trzy tygodnie temu był przeźroczysty( mała galaretowata kuleczka) a drugi raz to parę dni temu i już nie był przeźroczysty tyko już żółtawy i niby to i to jest czop bo dużo o tym czytałam ,to nie jest moja pierwsza ciąża a pierwszy raz mi ten czop wypadł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozliwe ,ze jeszcze ten czop mi nie wypadl???chyba tak moze byc,bo wkladki nosze i ogladam zawsze i zadnego czopa nie widzialam)-:z tym czopem to w ogole jaja,juz sama nazwa jest smieszna :-p kupilam dzisiaj te witaminke d wkropelkach dla niemowlat(-:bo jednak ja bede dawala.Dziewczyny czy wy tez tak sie denerwujecie przed tym porodem,czy to tylko ja???strasznie sie denerwuje,ze nie znam dnia ani godziny,pewnie dlatego ze naleze do osob ktore lubia miec wszystko zaplanowane-przynajmniej te najwazniejsze rzeczy!a tu zonk z ta ciaza-urodzic mozna w kazdej praktycznie chwili teraz i masz babo placek,a jak Wy zyjecie ???wychodzicie z domkow gdzies dalej czy juz raczej nie???bo ja laze z ta maternity book w torbie,no w domu siedziala nie bede!!!Anitajakubek!!!!!jak ja sie opoznie troszke a Ty sie sprezysz to mozemy sie spotkac w Homertonie,wiesz o tym????moze gdzies tam mnie uslyszysz(((((-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kasia opisz mi ten bol jak mozwsz.To sa takie skurcze jak na miesiaczke,tam na dole czy raczej takie opinajace caly brzuch???i z tylu w dolnych plecach tez???bo ja juz nie wiem co ja mam)-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam narazie jedno opakowanie witaminki D ale dokupie wiecej tez bede podawac.a witamine K tez bedziecie podawac? ja po tych miesiacach meczarni marze by juz urodzic i moge zaczac nawet na srodku miasta ;D byle juz sie zaczelo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bol jest duzo mocniejszy niz przed miesiaczka.brzuch twardnieje caly a ucisk jest na dole i na plecach.ostatnio mialam je pol dnia z coraz mniejszymi odstepami(niestetsy umilklo)i momentami bol byl nie do wytrzymania.i dzidzia sie wtedy nie rusza.ja przy bolach sciskalam poduszke lub maskotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×