Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Zapomnialam dodac ze jak sprawdzala mi ulozenie dziecka to tak mocno cisla myslalam ze zaraz urodze bolalo jak cholera a pozniej po tym lapaly mnie skurcze nie moglam chodzic;( Powiedziala tylko tyle ze glowka jest nisko ale nic wiecej czyli nie wiem czy wchodzi jzu do kanalu czy jeszcze nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu a co ci wpisala w ksiazke? moja polozna po kazdej wizycie miala obowiazek wpisac w ksiazke co mnie martwilo, co sprawdzila i inne szczegoly. ja na twoim miejscu pojechala bym do szpitala z takimi skurczami w tym tygodniu w ktorym jestes. nawet jesli mialabym tam byc codziennie. a jesli chodzi o spuchniete nogi to rzeczywiscie nie powinny byc spuchniete po nocce. ewusia Karolka jest przeslodka :), zwlaszcza to drugie zdjecie - urocze :). po kim ma takie duze oczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka duze oczka to chyba po mnie :) Gosia polozna u ktorej bylas byla jakas strasznie niekompetentna na twoim miejscu pojechalabym do szpitala i domagala sie zrobienia szczegolowych badan -usg,moczu,morfologi itp, i nie wyszlabym na twoim miejscu ze szpitala dopoki nie sprawdza wszystkiego, tak nie moze byc ze cie olewaja, a te spuchniete nogi to rzeczywiscie cos dziwnego-powinnas jechac do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny(-;gosiu jedz szybko do szpitala i powiedz im ze masz spuchniete kostki nawet po nocy,to nie jest normalne,moze byc oznaka zatrucia ciazowego,bialkomoczu i innych niebezpiecznych chorob w ciazy.Opuchlizna jest narmalnym zjawiskiem wtedy,gdy znika zupelnie po odpoczynku.zaraz wkleje Ci ten artykul jak gdzies znajde ale jedz do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie czekaj Gosiu na czwartkowe usg,bo kobitka od usg nie musi tego wiedziec i tez Ci powie,ze masz isc do lekarza,na usg to nie wyjdzie,tylko w badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja taka ja
Prawdziwe przyczyny chorob jakich nie znacie bo koncerny farmaceutyczne wraz z rządem to ukrywają i wasze kochane PIS i wasze kochane PO od str 19 http://www.scribd.com/doc/24288650/W-imieniu- narodow-%C5%9Bwiata głosujmy na Kongres Nowej prawicy. pozdrawiam forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula mocz mi sprawdzila ale dziwnie sie przy nim zachowywala bo sprawdzala go chyba z 5 razy i robila glupie miny:/ a w karte wpisala mi TR.protin krew pobrala ale nie wiem co i jak :/ Ehhh musze jechac rano bo tak to i tak mnie oleja :/ Moze dlatego maly mi sie nie rusza;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisnienie mi mierzyla to niby bylo 124/68 a teraz mierzylam 104/64 a mierzylam sobie cukier to mialam 151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zlatuje ze mnie taka galareta ale ona nie jest podbarwiona krwia a jest przezroczysta ale to nie sluz taki jak mialam wczesniej co to moze byc? Moze to przez to ze ta polozna mnie tak mocno naciskala?? A jak wogole wyglada ten czop?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To galaretowaty sluz o konsystencji bialka, kochaniutka ja na Twoim miejscu jechalabym do szpitala zwlaszcza jak nie czujesz ruchow dziecka! Nie ma na co czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna mama to ja wlaSnie taki cos mam taka galarete przezroczysta:/ Ale mysle ze to przez ta polozna ze tak mocno naciskala na brzuch ;( brzuch teraz na dole tak jak niby jest glowka bardzo mnie boli taki dziwny bol ale maly dzis sie ruszal i to dosc duzo takze nie mam po co jechac na szpital no chyba ze cos sie w nocy nie tak poczuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam slychac dzis dziewczyny :) Gosiu czop opisywalam wczoraj, jak Wy to forum czytacie !!! Z tym ze jak czop odejdzie duzo wczesniej a tak sie zdazyc moze to wcale nie musi byc zabarwiony krwia. Jak sie dzisiaj czujesz ?? Jak tam nasze terminowe ? Nadal czekacie czy moze juz sie cos zaczelo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
ja termin mialam na sobote . Nadal nic sie nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZYTAM WSZYSTKIE POSTY Biedronko ale wiem tylko tyle ze o czopie pisalyscie wczesniej i szukac mi sie nie chcialo ;( Ja dzis hmmm nie ejst zle bo niedawno wstalam ale jak mnie zaboli dol brzucha to nawet kroka nie dam i teraz znow skurcz mnie zlapal taki mega mocny:/ Mi wlasnie wczoraj w razy taka galareta wyleciala ale czy to bylby czop hmmm??:/ watpie chyba troszke za wczesnie:/ A dzis dostalam list ze szpitala ze 28 bede miala konsultacje z midwife konsultacie z poloznikiem i wszystkie badania potrzebne beda mi robic w tym USG. Mam miec pelny pęcherz i mam wziasc probke moczu ze soba. Jutro tez mam miec scan zobaczymy:/ A jesli byloby to czop to znaczy ze szyjka zaczyna sie otwierac tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja bym na twoim miejscu pojechala do szpitala te twoje objawy nie sa normalne zwlaszcza te twoje bole- ja tez mialam podobne i rowniez nogi mialam spuchniete po nocy i sie okazalo ze musza mi szybko porod wywolywac, nie ma co lekcewarzyc takich objawow bo pozniej moze byc za pozno kochane ja dzisiaj bylam na takim spotkaniu matek karmiacych piersia- fajnie bylo, pilysmy kawke jadlysmy ciasteczka gadalysmy itd, a pozniej przyszla taka babeczka i robilysmy masaz dzidzi- super sprawa bede chodzic co tydzien - polecam wszystkim bo u was tez na pewno sa takie spotkania organizowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz biedroneczko jaka nerwowka(-;a Ty bidna musisz w kolko pisac o tym samym ,nie badz zla na nas,my jeszcze w dwupakach i stad te nerwy(-;ale wam zazdroszcze ze wy juz rozpakowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko lepiej napisac 2 x niz wcale nie pomoc :) nie przejmuj sie Julka nam tez zleci moment :) juz niedlugo bedziemy mialy ze soba nasze szkraby :) Ja tez sie Gosiu dziwie ze do szpitala nie jedziesz, w ciazy kazde objawy ktore sa niepokojace trzeba wyjasniac tym bardziej ze Ty naprawde jeszcze troszke czasu masz do porodu :( Mam nadzieje ze czytalas link ktory wkleilam i wiesz juz jakie moga byc konsekwencje opuchnietych konczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Gosia ja nie wiem na co Ty czekasz? To Twoje ciało a w nim Twoja malunia dzidzia.Masz tyle dolegliwości i tyle wątpliwości odnosnie swojego i dzidzi zdrowia......mysle ze tu nie ma na co czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do S_Gosia_S
twoje dziekco malo sie rusza co rusz cos cie boli i nogi ci puchna stac cie tylko na biadolenie chyba tak lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytalam i wiem. Ale co ja mam zrobic jesli wczoraj mialam spotkanie z polozna ona spojrzala w moja ksiazke i powiedziala ze wszystko OK a o spuchniete nogi kazala sie pytac jak bede miala konsultacje z lekarzem a konsultacje mam 28.07 . A do tej pomaranczki ty taka madra to moze pojedziesz ze mna i bedziesz sie z nimi klucic przeciesz same pisalyscie ze oni wiedza co maja robic ;/ Maly mi sie wczoraj ruszal dopllerem sprawdzilismy wszytsko Ok wiec teraz i tak mi nic nie zrobia bo mam umowiona przez szpital wizyte z poloznikiem i midwife za tydzien :/ Wiec po co mam jechac co im mam powiedziec ???? No prosze slucham tej madrej pomaranczki. Nie nie lubie narzekać po to jest forum ze piszemy o swoich dolegliwosciach ale ok nic juz nie bede pisac bo widze ze sensu nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj hormony dzialaja i szybko sie denerwujesz... daj spokoj i nie zwracaj uwagi na glupie kometarze... czasem dobrze sobie ponarzekac a chyba od tego sa fora, a niektorzy zamiast pocieszyc to doluja! Glowa do gory bedzie dobrze! Jeszcze z miesiac i juz braknie Ci czasu na narzekanie (no chyba ze dzidzia bedzie spokojniutka- moja nie byla):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. U mnie po staremu, maly sie rusza jak szalony, wypina dupcie, a pod zeba chyba kolana mi wciska, tak to smiesznie wyglada. Dzis bylam w pracy, a teraz znowu 2 dni wolnego :) jeszcze do pracy chodze do 1 sierpnia ale tak co drugi albo trzeci dzien teraz i to tylko na 1 dzien, i z nowu przerwa, wiec tak mi zostalo tylko 5 dni do pracy. Ja juz prawie przygotowana na maluszka, torba juz spakowana, sama nie wiem czy wszystko tam mam, ale przynajmniej z grubsza hehe a jak czegos zapomne to maz dowiezie :) ciekawe czy bedzie wiedzial jak mu powiem czego szukac hehee. Wasi mezowie tez tacy niezorientowani? A i kupilam rozek dla niemowlaka, zastanawialam sie kupowac czy nie, ale stwierdzilam w koncu ze moze bedzie to jednak ulatwienie przy karmieniu czy cos w tym rodzaju. no nic zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna mama to nie chodzi o homony ale takiej pamaranczowej damie latwo jest pisac kazda z nas ciaze przechodzi inaczej a co ona sobie mysli ze ja nie chcialabym bez opuchnietych nog chodzic i zeby maly ruszal sie caly czas co mam zrobic nic na to nie poradze ze mam malo ruchliwego synka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie przejmuj sie pomaranczowym wpisem, malo masz swoich nerwow, daj spokuj omijaj denerwujace cie posty i pisz dalej jak cos cie trapi. Od tego my tu jestesmy zeby sobie pomagac i sie na wzajem wspierac a nie sobie docinac :) najwazniejsze ze dzidzius daje o sobie znac od czasu do czasu, bynajmniej spokojniejsza jestes :) Ja tez juz torbe mam spakowana :) A i koniecznie daj znac jak po jutrzejszym usg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko takie Panie to ja mam gleboko w 4 literkach ;) Chetnie bym pojechala do szpitala ale ja wiem co mi powiedza wiec szkoda czasu i nerwow na to jutro mam scan wiec po scanie bede z nimi rozmawiac a dzis z czym do nich mam jechac z napuchnietymi nogami wieczorem i tak mi nie uwierza ze rano mialam spuchniete:/ Zobaczymy jutro po scanie i po wizycie ktora mam z lekarzem i polozna w nastepny czwartek wtedy juz bede miala pole do popisu bo bede miec lekarza i wszytskie badania :/ Oni teraz i tak by mi powiedzieli ze za tydzien dopiero mam lekarza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,ja jeszcze chcialam napisac na temat brzuszka dzidzi.Dzisiaj moja kolezanka byla u poloznej i zapytala ja odnosnie tej calej roznicy.Polozna jej wytlumaczyla,ze jezeli kobieta jest w miare szczuplej budowy,to czasami wlasnie idzie jej wiekszosc w brzuch i stad dzidzia jest wiekszych wymiarow niz przypuszczali ,ale ze nie ma sie czym niepokoic i gdyby bylo cos nie tak,to napewno by zareagowali.Ja faktycznie jestem dosc niska i w miare szczupla,przytylam tez nie tak duzo,bo 10 kg a brzuch mam za to pokazny(jest to moja 3 ciaza,ale calkiem inna niz poprzednie,zarowno pod wzgledem wagi i jak wlasnie rozmiaru i ksztaltu brzuszka). Moje corki urodzily sie z waga niecala 3200 a moj maly juz taka podobno moze miec teraz.Moze cos w tym jest. Napisalam Tobie,zeby Cie troche uspokoic,bo ostatnio faktycznie masz duzo zmartwien na glowie.Nie dziwie sie,ze sie denerwujesz,bo kazda z nas przezywa wszystko co jest zwiazane z jej dzieckiem.A nie myslalas przypadkiem,zeby sie wybrac moze do jakies prywatnej polskiej przychodni,gdzie moglabys rozwiac swoje wszystkie watpliowsci.Wiadomo,taka impreza kosztuje,ale czasami warto poswiecic pieniadze,zeby sie uspokoic,bo te twoje nerwy odbijaja sie na Tobie i na Twoim dzieciatku. Mam nadzieje,ze moj post tym razem wyswietli sie tak jak powinnien ,bo moj laptop cos nawala i wszystko mi przestawia ,za co z gory przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×