Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam wiadomosci od naszej Gosi(-: ma rozwarcie na 4 cm,akcja postepuje,i dzidzia prze do przodu!!!!!Gosia daje rade bez epiduralu i jest w bardzo dobrym humorze(((-: juz niedlugo bedzie miala dzidzie!!!!ale zuch babka,co laski?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj laski,trochę się opóźniłyście, ale jak was złapie to będziecie się modlić żeby się skończyło :P a szczególnie kasia. Kiedy się maluchy urodzą to nie wiadomo, ale faktem jest że napewno się urodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola z tego co wiem żeby facet miał paternity to musi mieć przepracowane tygodni, a nie pełmy rok.Chyba że zmieniły się przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak pójdzie Gosi i może nam napisze czemu zdecydowali o wywołaniu.Trzymam kciuki , żeby poszło szybko, bo bezboleśnie się nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jak ja jej zazdroszczę , dzielna dziewczynka no już mama prawie hehe :D Gosiu oby tak dalej ;) trzymam kciuki :)i wracaj do nas tu szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ,no to te nasze dziewczynki takie leniwe(((-: nie chce im sie jeszcze wylazic z brzuszka,a Ty jak sie czujesz?brzuszek twardy?jakies skurcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos Kasiu...Mia(-; bardzo ladne imie,jak ta aktorka MIA FARROW (-: uwielbiam te pania(-: a dlaczego takie imie Kasiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak julka przypominam ci kocham ze ja zaczelam rodzic tydzien temu skurcze mam regularne ale rozwarcie nie postepuje;/ i mam powolny wyciek wod rowniez od srody a te rozwarcie 3 cm jestem juz bardzo zmeczona a co do imienia szukaalam w ksiazce imion w necie i z dlugiej listy zostalo to imie.jakos tak mi sie spodobalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki po dluzszej przerwie, jakos ostatnio brakuje czasu, mala jest coraz bardziej wymagajaca. gratuluje wszystkim ktore sie rozpakowaly miedzy czasie :) Kasiu nie zazdroszcze tych boli, a polozna ktora ci robila ten masaz szyjki do masarni bym wyslala a nie do kobiet w ciazy. ja takze mialam masaz szyjki bo malutka sie spozniala, a wiadomo bylo ze bedzie duza wiec nie chcialam zbyt duzo przenosic zeby jeszcze wieksza nie urosla. i chcociaz sam w sobie zabieg nie nalezy do najprzyjemniejszych to bolesny nie byl. poza tym ja mielam bardzo dobra polozna ktora powiedziala mi ze w kazdej chwili jak tylko powiem ze boli lub cos innego to ona przerwie masowanie. u mnie pekly wody dwa dni po tym zabiegu, wiec moze i u ciebie cos sie na dniach rozkreci. Gosiu powodzenia na porodowce, obys dlugo nie cierpiala i juz tulila swoje malenstwo. dziewczyny nie narzekajcie tak na tutejsza sluzbe zdrowia bo zadna doskonala nie jest, czy polska czy angielska. co do tego ze tu lekarze sa niedouczeni to sie nie zgodze, tez maja bardzo dlugi okres studiow i praktyki zanim zostana lekarzami, i ciezko przez to wszystko przejsc dlatego tutaj brakuje lekarzy, zwlaszcza specjalistow, dlatego sciagaja z innych krajow. poprostu tu jest troszke inny system i inna kolejnosc, ciezko sie dostac do lekarza bo jest ich za malo. w Polsce jak masz kase to idziesz do lekarza a jak nie masz to czekasz w kolejkach po kilka miesiecy. nam sie moze wydawac ze decyzja poloznej czy lekarza jest zla, ale na koniec okazuje sie ze jednak mial racje i postapil slusznie, chciaz w Polsce prawdopodobnie lekarz doszedlby inna droga do tych samych wnioskow. w kazdym badz razie nigdzie lekarze nie chca zle dla was ani waszych dzieciaczkow. ciekawe jak tam biedronka. juz pewnie jest po cesarce i tuli swojego synusia :). odezwij sie kochana. grays, jutro twoj dzien :). doczekalas do terminu cc czy urodzilas wczesniej?:) przeterminowane mamusie :), wasze maluszki beda dopieszczone, dobrze donoszone a nie przeterminowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia:))))
zaraz minie 12 i nic kolejna noc z brzuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ,zaraz minie 12:00 i drugi dzien po terminie sie zaczyna)-: Kasia???masz jakis pomysl???ja ide zrobic jeszcze jedna te herbatke)-: wzielam cieply prysznic i nic)-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) jak Was tak czytam to się coraz bardziej martwię bo za 6 dni mój z koleji termin a w sumie mam takie objawy jakiem od dłuższego czasu mam :( w sumie wiem że przenoszę ale jakaś iskierka nadzieji jest Julcia jakbyś szła jednak na ten masaż to proszę odezwij się , powiesz jak było i która Ci robiła szczerze to obawiam się tego masażu , znając moje szczęście to pewnie i ja go zaliczę :(:(:(:( A co z Gosią wie może któraś jak jej poszło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczymki- no ciekawe jak Gosia moze juz tuli swoje szczescie :) a wy dziewczynki dalej czekacie-bidulki ale wy tez juz na dniach bedziecie calowac slodkie stopeczki :) moja niunia dalej spokojna je i spi i rosnie :) ma tylko zaparcia- no ale coz zanim zrobi kupke to sie troche meczy steka i mruczy ale nie placze, daje jej herbatke z kopru wloskiego i kropelki-ale nie wiele pomagaja ale nie jest zle niunia moja dobrze sypia wiec bardzo jej to nie meczy :) w nocy budzi sie do jedzenia co 3h daje rade bo jak tylko zje to usypia a ja czekam ja jej sie odbije i wkladam do lozeczka czasem i nie wytrwam i usypiam z nia na mojej piersi- hihi :) pozdrowionka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki,Gosia prosila zeby wam przekazac,ze ,,prosze napisz dziewczyna,ze mam sie dobrze,wody sie leja i czekam z utesknieniem na malenstwo'',baba powiedziala,ze Gosia powinna urodzic w ciagu 10 godzinek (-: a u mnie dupa blada,ide dzisiaj na ten appointment do gp,a nad masazem sie ciagle zastanawiam,zalezy tez ktora polozna bedzie,a Wy jak tam babeczki???KASSSSSSSIA?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. Ja dzisiaj jakas przemeczona, spalabym i spala, ale w dzien nie bardzo umieme :) heh, plecy bola, nie moge chodzic, jakis gorszy dzien mam dzis. Wczoraj sprzatalam wszystko, biegalam po domu, a dzis masakra. No ale takie to nasze uroki. Poza tym zadnych objawow, no ale ja mam jeszcze czas, a jak sie przeterminowane babeczki czuja? Jakies objawy rozpakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anitia ;) powiem Ci że ja też tak jakoś dziś mam nie za fajny dzień ale to chyba pogoda tak wpływa na nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny-no ja dzisiaj to chyba mam lekkiego dola)-: juz sie wyszykowalam i ide zaraz na to spotkanie z polozna(no niby na ten masaz,zobaczymy czy sie zdecyduje)przeciez na sile mnie nie wymasuja(((-; a swoja droga to masaz raczej powinien byc czyms milym, no przynajmniej nie bardzo bolesnym!nie mowiac juz o rozrywaniu szyjek!!!to Ci dopiero masazyk! dziolchy,napisze jak wroce co tam zdzialalam ale nastawiona juz jestem bojowo(-: a Anitka pytalas sie o objawy(-;mi wszystkie zniknely,pewnie ze strachu,a co u Kasi???moze rodzi???o kurka to tylko ja zostane)-: KASIA?! Odezwij sie jak nie rodzisz???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
ehhh pamietam jak ja niedawno czekalam na poród. Ja tam dziewczyny mialam tylko twardy brzuch zadnych innych objawow. I nagle 10 dni po terminie nagle się poprostu zaczeło. A teraz już nie wyobrażam sobie życia bez mojej małej. Moja mała Mia jest kochaniutka. Ładnie się najada i grzecznie śpi.Tatuś zakochany w córeczce :) a mamusia juz nie wyobraza sobie życia bez niej. Pamiętam że te pierwsze dni czasem nawet tęskniłam za brzuszkiem, jakoś tak smutno momentami było że już nie jestem w ciąży.Cieszcie się tymi ostatnimi dniami bo ciąża to piękny okres w naszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;)))))
czesc dziewczynki;) jestem jestem julka ja tez jakas deresyjke dzis zalaalam.nawet nie chcialo mi sie o kompa ruszyc;/ na mnie zadne domowe sposoby nie dzlalaja choc jestem zawzieta;d jak tam julka po poloznej? zazdroscimy ewa zazdsocimy;) jestesmy z Gosia;) trzymam kciuki;) mamunia twoja mala to Mia>? ja tak chce nazwac moja kruszynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia;)))))
wzielam dlugi cieplutki prysnzic z masazem i nic w sumie od [paru dni nic innego nie robie tylko probuje zwiekszyc rozwarcie jakas paranoja ale ciagle tylko 3 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie nie podzialal kochana skurcze jak byly tak sa a rozwarcie sie nie ruszylo wody nadal sacza sie powoli wiec oprocz bolu zadna rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×