Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Gosia zanim wyjdzie pierwszy ząbek moze sie slinic 3 miesiace, mój tez pcha cały kciuk i puszcza baloniki ze sliny, zakłanam mu sliniaczki bo leci z buźki wiec to normalne a co do asecurelli nie wierz w reklamy:))kalendarzyk po ciazy zawodny wiec tylko gumka jest bezpieczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej asekurelli to pic na wodę,nic więcej.Kolejny dobrze dobrany chwyt reklamowy. Ja nie wiem czy nie wyciągnę implantu i nie zo miałożę albo mireny albo miedzianej.. Bo implancie było okej do pewnego momentu,a teraz zaczęły się ęzhumory,tycie,ciągłe krwawienie.:/ więc albo spirala albo tabletki.. GOSIU mój Oluś w wieku 3 miesięcy zaczął się cholernie ślinić,pakował wszystko do paszczy,i wreszcie doczekałam się 2 ślicznych,bielutkich mleczaków:) pierwszy wyszedł w niedzielę a 2 w środę:) więc jeszcze 2 górne i Olek będzie jak kasownik:D miałam pediatrę i kardiologa,podejrzenie szmerów w srduszku zażegnane,morfologia na szóstkę.Dzieciak to okaz zdrowia. Za to mąż ma duże problemy ze ZDRowiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do podróżowania to ja szczerze podziwiam tych którzy wybierają się z takimi maluchami autem z Anglii do POlski :) ja bym chyba nie dała rady,jeszcze ja sama z prawkiem bo mąż nie ma, płaczący Oluś i mój gderający mąż-powyrzucałabym ich przez okno :D na takie długie podróże yto ja nie zamienię samolotu na nic innego.Może podróż wyniesie nas drożej,mniej się zabierze ale jednak ja bardzo cenię sobie komfort i krótki czas podróży.Ale są tacy którzy kochają takie trasy.Jak narazie czasem pojawia się temat żeby jechać autem do POlski na wakacje przyszłym roku ale.. zobaczę czy będę na siłach na taką trasę i inny ruch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Hej Katty-moja mała przyjęła Nutramugen AA ok, chociaż ja to sprobowalam- smród i smak tragiczny(((-: ale jakoś je i jej to nie przeszkadza- na szczęście!!! Kupki sie unormowaly i przybiera ok na wadze , waży prawie 6 kg(-: Gosiu- jeżeli chodzi o zabkowanie ... To akurat jest uwarunkowane genetycznie( jeśli Ty lub Twój mąż mieliście zabki wczesnie to i dzidzia tak będzie miała) moja ma dopiero 3 miesiące i juz sie jeden zabek przebija( byłam u stomatologa i mam te nasadke na palec). Niektórzy sie śmieją, niektórzy nie- pierwszy zabek - pierwsza wizyta!!! I taka jest prawda(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Grays: napisz prosze co sądzisz o karmieniu butelka??? Te kobitkico karmią piersią strasznie neguja karmienie butla!!! Ja mam swoje zdanie na ten temat ale chciałabym poznać i Twoje! Ja osobiście karmie butelka( teraz uwaga- można mnie atakować(((-:) bo pokarmilam z tydzień i dałam sobie spokój! Nie będę cisnac piersi az do krwi oby tylko był pokarm! Poza tym- jestem estetykiem i nie chce mieć obwislych-sorry(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ja brałam Cerazette przed ciąża( 3 lata) i teraz tez biorę. Ja akurat nie miałam z nimi problemów( zatrzymał mi sie okres całkowicie co jest możliwe przy tych tabletkach). Teraz biorę juz z 3 tygodnie i zaczęłam mieć jakies plamienie( co tez jest możliwe) tylko, ze wczesniej nie miałam. To pewnie rozregulowana gospodarka hormonalna)-: poczekam jeszcze trochę i zobaczę. Narazie lecą ze mnie takie brudy jak pod koniec okresu, no cóż Cerazette tez hormony! Ja to brałam wczesniej ze względu na nadciśnienie tętnicze, chciałabym zmienić( zeby chociaż mieć okres) ale narazie nie mogę)-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja wlasnie jestem w podrozy z Polski. Wlasnie bedziemy wstawac do dalszej drogi. U mnie tylko maz ma prawko i zawsze tylko on prowadzil. Do tej pory jak jezdzilismy bez dziecka to nawet sie na nocleg nie zatrzymywalismy, a dodam ze mieszkamy pod wschodnia granica polski wiec mamy wlasciwie cala polske do przehechania zanim przekroczymy granice, no ale teraz z malym to dojechalismy do Swiecka, tu nocleg i wlasnie zaraz wstajemy dalej w trase. Musze przyznac ze moj maly znosi podroz niesamowicie dobrze, siedzi grzecznie w foteliku jak nie spi, wiec nie mam z tym problemow. Urop byl fajny, duzo jezdzenia, codziennie w innym prawie miejscu, wiecie jak to jest kazdego chce sie odwiedzic. No ale malutki juz i po chrzcinach. Na chrzcinach przespal cala msze. Nawet na polanie woda sie nie obudzil :) akurat tego dnia byly tylko jedne chrzciny w kosciele, nasze wiec fajnie sie zlozylo. Poza tym jeszcze bylismy na weselu, na weselu tez malutki byl z nami, on jest niesamowicie grzeczny. Jesli chodzi o tabletki to ja mam jakies na o. Nie pamietam teraz nazwy otriviene,czy jakos tak, ale chce zmienic spowrotem na yasmine, ktory bralam przed ciaza, bo caly czas plamie jak bralam tamte, nie bylo ani jednego dnia w ciagu miesiaca bez plamien. Jak tylko wroce , zaraz w poniedzialek ide do gp zeby mi zmienil tabletki. Julka jesli chodzi o karmienie piersia czy butelka, to ja tez pokarmilam z 3 tygodnie i dalam sobie spokoj, maly byl ciagle glodny po piersi i musialam dalej dokarmiac butla, a teraz zadnego problemu, zawsze wiem kiedy zjadl, a teraz jak zje ok 21 to budzi mi sie ok 4 rano, wiec przesypia ladnie, juz ponad tydzien tak przesypia a ma 10 tygodni, wiec nie mam na co narzekac. Przynajmnej terazs wiem ile jje. A i jeszcze , nie wiem z jakich powodow wasze pociechy maja te problemy skorne. Jesli chodzi o mojego to zaraz po urodzeniu mial na policzkach krosteczki i nie wiedzialam dlaczago, zaraz mu sie robily czerwone i szorstkie i wiecie co to rzeczywiscie bylo z przegrzania, niby spal w samych spiochach i pieluszce, zauwazylam ze moj maluch jest zimnolubny. Dzis w hotelu np spi tylko w pieluszce jest tak cieplo, zauwazylam ze jak tylko go cieplej ubiore to od razu ta wysypka na policzkach. Normalnie w domu spi tylko w tych krotkich vest i to wszystko, dlugie spiochy juz dawno poszly w odstawke, no chyba ze zeczywiscie jest strasznie zimno, ale szczerze mowiac juz nie pamietam kiedy malemu zakladalam te dlugie spiochy ostatnio. Ale sie rozpisalam, dobra zwijamy sie dalej w podroz, odedzwe sie jak dojedziemy, buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja karmiłam tylko 6 tygodni i to nie piersią tylko odciągałam-mimo że bardzio chciałam karmić te 6 miesięcy to się nie udało.Co sądzę nt tych które na dzień dobry wybierają butlę? Ich dziecko,ich życie i sprawa.Nieważne jak karmimy,dla każdej z nas priorytetem jest to aby dziecko było nakarmione,zadbane,szczęśliwe,prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do anty to ja właśnie zastanawiam się nad spiralą miedzianą,ciekawa jestem czy udałoby mi się z nią schudnąć, bo jak naraziew waga nieubłaganie idzie ale do góry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam:) Julka jestem za karmieniem butelką:) sama karmie butla, karmiłam dwoje piersia i nieststy wiem co sie dzieje po karmieniu piersią z piersiami, po pierwszym choc karmiłam dłużej jeszcze piersi były ok ale po drugim dziecku, zadne masaże okładanie lodem, czy krem z kolagenem, majatek wydany nie pomogły, dlatego miałam plastyczna piersi, bez zadnych silikonów, a podniesienie i zmniejszenie biustu i plastyka sutków, moje piersi sa ładniejsze niz kiedy miałam 20 lat bo zawsze miałam wielkie, a teraz nawet jak stanika nie ubiąrę sterczą:) i ta ciąża nie spowodowała inaczej, ale już piersią karmić nie mogłam,bo rekonstrukcja piersi trwała ponad 5 godzin na sali operacyjnej i mówili, że lepiej zebym przy nastepnej ciazy nie karmiła, cały tydzien leciała mi krew tylko z piersi, nawet gdy pobudzałam laktatorem, ale nieststy, maly nawet siary nie dostał. Wiec od urodzenia jest na butli, nic mojego mleka i rozwija sie doskonale. Moje starsze dzieci na piersi czesto chorowały, a teraz juz prawie wszyscy mielismy w domu grypę a mały nic. Tutaj nie ma rezimu laktacyjnego, to my jestemy matkami i decydujemy jak karmić i jak wychowywac, nikomu nic do tego!!! Anitia, mój mały tez zasypiał ok 21, 22 i pierwsze budzenie było 3.30 na karmienie, grzecznie spał i grzeczniusi do 13 tyg a od tygodnia zmiania o 180 st!takze skoki rozwojowe sa extra:)ledwo udaje mi sie go teraz uspic do 1 w nocy, a sam zawsze zasypiał, ale za to jak zasnie to spi do 7 Nie wiem dziewczyny, ale mając wiedze o połoznictwie w zyciu nie zdecydowalabym sie na spirale po porodzie, macica musi dojsc do siebie, a spirala nie działa korzystnie na macice, 2-3 lata po porodzie rozumiem ale nie teraz. Nie jedna miałam na odziale ze skierowaniem na usnięcie macicy a wczesniej była spirala, dziwnie, ze lekarze nie informują o tym jak szkodliwa, a spirala nalezy najbardziej inwazyjnych dla macicy metod antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienkaa sliczny ten Twoj synus i jakie ma wlosy :) Ale sie rozpisalyscie :) Jesli chodzi o implant to ja tez do konca nie jestem zadowolona, po 1 waga stoi w miejscu a przy karmieniu piersia ladnie mi spadala :( po 2 mam meeeega apetyt na slodkie wiec dodatkowe kg to pewnie kwestia czasu, po 3 i to najwazniejsze to libido mam ponizej 0 ale tu tez moze miec znaczenie karmienia piersia :( i jeszcze strasznie mnie swedzi twarz. Moze zaryzykuje i kupie te tabl o ktorych piszecie. Ja ze spirali miedzianej bylam zadowolona, zalozona mialam 6 tyg po poprzednim porodzie. Teraz tez chyba zaloze ja ponownie, jedyny minus to przeszkadzala przy niektorych pozycjach i plamilam tydzien przed okresem. Ja juz chyba mireny nie zaryzykuje bo w niej tez sa hormony i moze byc problem z zajsciem w ciaze w przyszlosci a po zwyklej zaszlam w pierwszym cyklu. Mnie na implant polozna namowila bo tez chcialam wkladke. Jesli o karmienie piesia chodzi to uwazam ze jest to wybor kazdej z nas i nie mozna tu kogos oczerniac ze piersia nie karmi, bez przesady !!! Ja zamierzam tak jak poprzednie dziecko karmic 6 mc. Moj biust w trakcie ciazy i karmienia urosl tylko o 1 rozm wiec nadal wyglada dobrze bo nie mial gwaltownych zmian :) ale tez bym sobie chetnie go polepszyla nie powiem ;) moze kiedys :) na razie to mysle jeszcze o dziecku w przyszlosci wiec szkoda na to kasy. Moj niunius tez juz wazy ponad 6 kg, guga, slini sie na maxa, pcha raczki do buzi, nawet je od smoka woli :) w nocy mi ladnie spi po ok 7 godz a zdaza mu sie czasem i dluzej pospac, odziedziczyl to z pewnoscia po rodzicach :) zmykam bo juz spia wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam wlasnie do domciu, w sumie to juz chwile temu ale wiecie jeszcze rozpakowac sie, wykapac malego, nakarmic itd, w kazdym badz razie teraz chwila dla siebie. ROzpakowalam poczte no i dostalam odpowiedz z odwolania na becikowe, nie przyznali mi,bierzemy za niski child tax credit, z tego co pisza to wynika ze gdyby dziecko urodzilo sie kilkanascie tygodni wczesniej to bym juz brala wystarczajaco zeby chtc byl wyzszy niz family element, to jawna dyskryminacja, zeby przyznawac becikowe w zaleznosci w jakim miesiacu urodzilo sie dziecko, zamierzam im to napisac, ale i tak nie licze ze cos mi przyznaja. W kazdym badz razie nawet nie wiecie jak strasznie sie ciesze ze w koncu juz w domciu jestem we wlasnym lozku. Te polskie lozka i wersalki sa strasznie male :) fakt ze tutaj mam lozko rozmiaru queen size, a te nasze polskie lozka to tylko ciut wieksze jak polowa tego naszego heh, nie ma jak to wlasne lozko :) Maluszek tez sobie juz smacznie spi w swoim lozeczku, to sie wyda niesamowite, ale jak go zbudzilam jak bralam z fotelika samochodowego i potem polozylam do jego lozeczka to normalnie on mial usmiech na twarzy od ucha do ucha, tak jakby tez czul ze w koncu jego lozeczko. W polsce tez mial normalne drewniane lozeczko no ale to nie bylo jego :) kochany slodziak. Grays - na razie ja czekam na ten skok rozwojowy :) zobaczymy czym sie objawi u mojego szkraba. We wtorek konczy 11 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety niezbyt dobrze toleruję implant:/ chodzęzła,zgaszona,krawię ciągle już 3 tydzień,boli mnie brzuch,głowa więc nie chcę się tak męczyć. Zostalibyśmy o samych gumkach ale po pierwsze się boimy że nie zdzadzą egzaminu a po drugie oboje niezbyt je lubimy. I myślę nad tą miedzianą spiralą. W sumie teściowa miała 2x i sobie chwaliła. Ale też czytałam że pomimo spirali ciąża się zdarza chociaż..ponoć nic nie daje 100% pewnośći-jedyne to brak seksu. Zawsze dana metoda ma jakąś szasnę zawodności,więc czy to spirala,implant,tabletki to trzeba się liczyć że wpaść można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej my juz po urlopie,ale nic nie załatwiliśmy,więc w styczniu lecimy jeszcze raz. mały zniósł droge super,nawet nie kazali nam wyciągac jedzenia małego,więc wszystko zależy na kogo sie trafi.powiedziałam że mamy jedzenie i tyle. tylko mało miejsca w samolocie i tyłek mnie bolał.mały szalał,troche pospał,ale generalnie wszystko ok:) ja mam implant,i na początku to była masakra.cały czas plamienia,krwawienia i czasami ból brzucha.ale od jakiegoś czasu jest lepiej.ale nigdy nie wiem kiedy dostane okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my w Polsce siedzimy. I też po lekarzach łazimy. Dzisiaj właśnie zaliczyłysmy neurologa i okazało sie, że mała ma lekka asymetrie. I musimy sie spotkac z fizjoterapeuta, zeby nam pokazał co i jak robić. Mnie mała przesypiała całe noce jeszcze niedawno. Dostawała cyca po kapieli, dodatkowo sciagniete mleko z butli i ok 20-21 szła spac. Budziła sie dopiero kolo 6 rano. Ostatnie dwie noce sie pozmieniało, bo ma katarek i chyba nie dojada, bo ja mam coraz mniej pokarmu. I właśnie nie wiem czy to z przeziebienia czy trace pokarm. A chciałabym utrzyma c lakacje, bo to na prawde wygodne dla mnie. Mam pytanie mamuski, czy wyrabiałyscie dzieciom te miedzynarodowe karty ubezpeczeniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka - ja przed wylotem do Pl wyrobiłam swojej małej tą kartę- trzeba tam tylko zadzwonić i podać dane maluszka, i po paru dniach wyślą kartę pocztą. Wydaje mi siężeby wyrobić tą kartę mama albo tato muszą też ja posiadać. Jak chcesz to to sprawdzę i ci dokładnie napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kasztanko,ja mam kartę ubezopieczeniową,tą fioletową i dzięki Bogu że mam już ją 2 lata,ostatnio mi się przydała jak było u mnie pogotowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kasztanka ja tez mam tą karte,mysmy sobie wyrobili juz wcześniej,a małemu przed wyjazdem.i wystarczy wypełnić aplikacje na ich stronce.Ale jak wyrabiasz dla dziecka to siebie tez musisz wypisać,więc przy okazji ty też będziesz miała.A tak jak pisze kasienka czasami sie przydaje.A po co płacić. kasienka Olus słodki:)jejku jeszcze nie dawno takie maleństwa były. Mój Natuś zaczyna siedzieć,i podnosi dupke do raczkowania,ale narazie przesuwa się do tyłu.także teraz trzeba uważać żeby nie nadepnąć:)I już koc wyjęłam,bo mata zamała. ide robić kaszke małemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy piszecie o tej karcie europejskiej takiej niebieskiej ??? Ja ja mam juz dosc dawno i wieie co u mnie w miescie jej nie akceptuja dzwonilam nawet do NFZ i tez zaczeli mi krecic cos i powiedzieli ze tylko w naglym wypadku moge sie nia posluzyc. Moj maly tez juz tylko by siedzial jak mam go na brzuchu polozongo i dam mu place to sam sie juz podnosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z ta karta nie bylo problemu, nawet jakos lezalam w szpitalu i robili mi badania i wszystko na ta karte. Moj maluch wczoraj przewrocil sie z brzuszka na plecki :)spryciulek. ale jeszcze nie siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia bo ta karta jest w razie nagłych wypadkach-nie służy do leczenia zagranicą bo ktoś ma taki "kaprys" Ale w razie wypadku,choroby muszą ci ją uznać i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale jezeli np. zachoruje na urlopie na nerki i chce isc do lekarza to nie przyjmie mnie albo jak chce zrobic badania bo zle sie czuje . Tylko w szpitalu. A znow na slowacji na ta karte mozesz isc spokojnie do kazdego jednego lekarza . A ja mam z neta wydrukowane papiery i jest jak byk napisane do jakich lekarzy musza nas na ta karte przyjac! I sa prawie wszyscy lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to karta jest od nagłych przypadków,właśnie mnie się zdarzyło ostatnuio coś takiego i pogotowie jak do mnie przyjechało to uznali tą kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Gosiu, w wieku 3 miesięcy mogą wychodzic juz ząbki, jest to bardzo szybko ale moja siostra miala 2 zeby wlasnie w 3-im mies. Moja mala tez sie slini i ma bardzo twarde dziaselka, mozliwe ze tez sie zaczyna. W ogole powiem wam ze moja mala mnie zadziwia, 3 mieisace a juz wydaje sie ze wszystko rozumie, sama zaczepia do rozmowy, garnie sie do siedzenia i w ogole zero z nia problemow. Nie wiem czy to normalne, ale myslalam ze takie maluszki to tak dopiero ok 5 miesiaca sa takie bardziej aktywne. Sama nie wiem czy pozwalac jej siadac, bo naczytalam sie ze nie mozna sie spieszyc bo to zle na kregoslup ale ona sama sie podnosi. Jak ja klade to jest ryk bo ona wszystko musi widziec :-) My wybieramy sie do Polski na siwęta na 3 tyg, samochodem. Pod Zielona Gora wiec na szczescie odchodzi nam najgorsza droga przez Polskie. Mam stracha, ale bez samochodu bysmy nic nie zrobili, rodzinka mojego chlopaka mieszka w srodku lasu i do miasta jest 20 min smochodem. A znowu bilety na samolot sa strasznie drogie. A... powiedzcie mi w jaki sposob moge sie pozbyc tluszczyku na udach i cellulitu? Zaczelam cwiczyc i zdrowe odzywianie ale zastanawiam sie tez nad jakims zabiegiem czy masazami. Wiecie co jest skuteczne? W sumie gruba mie jestem, przed ciaza 50 kg, teraz 55kg i juz nie moge spasc, ale jednak tluszczyku troche przybylo przez ciaze i nie podoba mi sie to :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wszystkie dzieci slinia sie w wieku ok 3 mc. Zabkowanie moze byc genetyczne, wiec warto popytac rodzicow moze pamietaja kiedy wam wyszedl pierwszy zab. U nas i ja i moj M zeby mielismy pozno i nasz synek 1 zabek mial w wieku 7 mc, nasz obecny maluch ma 3,5 mc i tez sie slini na potege, jak jest na brzuszku to slina mu az cieknie a nie sadze zeby zeby mu juz wychodzily. Na cellulit to polecam orbitreka ( crosstrainer ) no i kremiki oczywiscie. Zapewniam ze zniknie w mgnieniu oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny co tu taka cisza? Moj skarbek wczoraj mial 2 szczepionke byl bardzo dzielny nie plakal a wrecz przeciwnie smial sie do pielegniarki;) Kochany jest ten moj skarb. Ale tak sie nauczyl spac przy cycku ze dzis zmusil mnie do tego abym w poludnie sie z nim polozyla. Sluchajcie kochane dostalam okres jakies 3 dni temu tzn nie leje sie ze mnie ale jest to takie troszke mocniejsze plamienie. Od paczatku okresu strasznie bola mnie jajniki tzn najpierw prawy pobolewal mnie przed @ a od kad mam @ bola oba i to tak mocno ze robi mi sie slabo zwijam sie na lozku strasznie. Nie wiem czy moze to byc przez te tabletki anty czy moze to jest endometrioza. A przez te tablety przytylam 7 kilo. Wygladam tak jak zaraz po porodzie. Kurde nie wiem co mam zrobic czy je odstawic czy najpierw skontaktowac sie z lekarzem. Ale tym angielskim nie ufam no i jakbym zrezygnowala to jaka antykoncepcje moge miec przy karmieniu? W PL pytalam mojej gin to powiedziala ze zadnych implantow do poki karmie nie moge miec to jedyne tabletki jakie moge przyjmowac ;( W sumie rozwazam tez brak antykoncepcji bo moj maz jakos nie bardzo sie lgnie do sexu wie jesli sie kochamy raz na miesiac lub 1 na 2 miesiace to mi nie potzrebne tablety po to zeby tyc bo ten jeden jedyny raz przezyje z gumka. Co do tego sliniaczenia sie mojego malucha to on nawet jak siedzi w hustawce to cala bluzka upluta jest. Wpycha raczki gryzaki gryzie mojego palca gryzie smoczek nie ssie a gryzie. Kiedy masuje mu dziaselka jest szczesliwy smieje sie od ucha do ucha. A dzis juz nawec cyckal dolna warge. Teraz mam takie pytanie z innej beczki mojej kolezanki 6 miesieczna coreczka od kilku dni nie chce wogole jesc ani lyzeczka ani mleka z butelki a przy tym odstawia straszny cyrk krzyczy placze wykreca sie na widok butli(od urodzenia jest na butli) prezy sie . Widok sie straszny. Jedyne co to sok wypije z butelki. Czy wiecie co to moze byc dlaczego tak jest wczesniej jadla bardzo ladnie. A i od 3 tyg wogole nie przytyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dzieci odpychaja jedzenie to byc moze ze jej zeby rosna i dziasla ja bola, niech sprobuje smoczka do lodowki wlozyc i wtedy mlekiem ja nakarmic. A moze po prostu dziecko przechodzi kryzys? Jesli chodzi o tabsy to Gosia zdecydowanie masz je zle dobrane. A jesli chodzi o lekarzy to i tu moze ci lekarz je dobrze dobrac, to nie musi byc pl,jak widzisz masz przyklad ze ci ginka zle dobrala. A wydaje mi sie ze jest tutaj kilka rodzjow ktore mozesz przyjmowac przy karmieniu. Ale musisz zapytac lekarza. Co do jajnikow to nie wiem ale tez skontaktuk sie z lekarzem. Ja po swoich tabsach miesiac krwawilam przez caly czas pomiedzy okresami, teraz juz niby jest ok, ale mam cale nogi w malych krosteczkach i mysle ze to po hormonach i tez ide zeby mi zmienil spowrotem na yasmine, z niego bylam zadowolona i zadnych cyrkow nie mialam. A jesli chodzi o mojego malego to my we wtorek idziemy na kolejna dawke szczepien, no zobaczymy jak zniesie, na razie skoku rozwojowego tez nie mial, jest grzeczniutki, za to tez mysle ze zabki zaczynaja mu isc, bo ostatnio ciagle cos w buzi, o slinieniu sie nie wspomne bo slini mi sie od ponad miesiaca. Ma tez twarde dziaselka tak jakbym wyczuwala zabka w nich, no ale zobaczymy bo pewna nie jestem. No a my juz na ostatniej prostej z mieszkankiem, mysle ze gora kilka tygodni i bedziemy mogli sie przeprowadzac, nie moge sie doczekac, w koncu na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×