Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

TAk dokładnie,takie równe pulsowanie to czkawka :) mój mały ma ją często ale to normalne. co do usg w kolorze-miałam robione i wynik określony jako bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! z chęcią dołączę się do tego tematu, mam na imię Ania i jestem w 16 tc termin na 26 lipca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka, tak to znaczy, że ma tam główkę:) Połowę, rzeczy będziesz tylko uzywać z tych akcesoriów, bo tylko termometr, nozyczki i puchatą szczotkę do włosów, reszta jak dla mnie bezuzyteczna a cena dość duża mi się wydaje ja zaraz poszperam po internecie i porównam. Podaj mi kiedy ostatnia miesiączka a oblicze Ci tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie ma na necie, ale to co widziałam w TK maxie w Lakeside było najlepsze,szkoda, że nie ma strony był mogła pokazać. Rózyczka a kupiłaś smoczki uspokajacze?:)takie slicznę są teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuje smoczkow narazie maz jest przeciwny... ale jak cos to dokupie po porodzie :) wszedzie tego pełno.W tesco za 1.50 byly obcinaczki razem z nizyczkami i osobno ale razem tez za grosze szczoteczka z grzebykiem malutkim tylko wydawalo mi sie strasznie szorstkie i nie wzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajAnia:) teraz zobaczyłam, że jestesmy też razem na innym topiku:) Rózyczka jesteś w 35 tygodniu:) obcążki u dzieci nie sa wskazane tylko niżyczki, pilniczków też nie wolno uzywać, ja bym poszukała ładnych nożyczek i szczoteczki, czy otwierałaś to opakowanie i dotykałaś czy miękka szczotka w tym komplecie? Ja mojemu pierwszemu synkowi nie dawałam uspokajaczy, bo trąbiło się o wadach zgryzu, czy to, że cyca nie będzie chciał i miałam takiego małego wyjca, czasem spacer czy nawet pójście do kościoła to była katorga, nie mówiąc o zasypianiu, natomiast drugiemu dałam już w szpitalu, spacer stał sie przyjemnościa a wyjście gdziekowliek bez bolączek się obywało, mały ssał smoka i sie przyglądał a nie ćwiczył płuca przy byle obudzeniu:)niektóre dzieci same wypuwają ale ja juz patrzę jakie śliczne te smoczuszki teraz a nie takie masywne plastiki jak kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc będe szukac szczoteczki do włosów i nożyczek małych :) a do uszu to patyczki czy wacikiem z woda sie przemywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays a ja miałam 8 czerwca @ . fajny zestaw Różyczka.ja kupię na ebayu zestaw do paznokci, i zastanawiam się nad miękką szczotką z naturalnego włosia.smoczki też dziś kupiłam 0+ z TT. 2 dwupaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńkaa jesteś w 36:) ale wam zazdroszczę dziewczyny, już ostatnie nogi dla was i maleństwo w ramionkach:) Ja uzywałam patyczków, nie nasaczałam bo to jednak nieprzyjemne dla maleńswa, jedynie żeby całe uszko wyczyścić to tak, ale do środka nawet nie polecam. Nie wiem jak te gruszki do nosa, musiałabym iśc do teco i zobaczyć ten zestaw.Ale ztego całego zestawu tylko 3 rzeczy są przydane termometr nożyczki i szczotka do włosów, reszta będzie leżała w pudełku nieruszana. Ale może mamy albo mężowie będą korzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 36 a termin mam na 11 kwietnia (ten z usg) a z miesiączki na 15 marca.to znaczy że mam się spodziewać Olka na marzec ?:oooo to który w zasadzie ma być bardziej brany pod uwagę? Różyczka a dałam za nie chyba..1 Ł albo 2 w Wilkinsonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie licze ze mam jeszcze 1.5 miesiaca czasu :D ale kto wie . Dzis jak byłam w Tesco złapał mnie potworny ból brzucha ale nie gdzieś na dole tylko z boku nie wiem co to mialo byc ale przystawialo ze kroku nie mogłam zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy wiadomo, jakby urodził się w marcu to ok, ale jak powinno się to liczyć? termin ze wszystkich usg waha się o kilka dni-1 usg(wyk 13 tyg) określiło na 10.4, kolejne usg na 11.4 a któreś z kolei na 14.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka znam te bóle ;) dziś szłam na miasto, to okropna kolka-ale tylko po prawej stronie,jak leżę na prawym boku to mały wali mnie po bebechach-też z prawej,obrywają tylko prawe żebra:D ponadto zaczyna mnie boleć-dość mocno dół brzucha, i dziwne uczucie w pachwinach-takie bolesne naciąganie.Różyczka na kiedy masz termin?(ten który pojawiał się najczęściej na badaniach?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka a ta kolka to czym spowodowana? przeciez nie biegam tylko sie tocze :P jak slimak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To więzadła kłują, bo naciągnięte do granic, na ok 4-2 tyg przed porodem, brzuch sie obniża, wtedy można odczuć ulgę w oddychaniu. U mnie z usg wychodzi termin na 22 sierpnia, zobaczymy jak pokaże teraz w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka nie wiem skąd, ja w zasadzie jeszcze chodzę dość szybko,ostatnio w pracy musiałam biec chwilę, ale mały szybko dał mi znać że jemu się to absolutnie nie podoba. kolka złapała mnie po prawej stronie,nad biodrem.oddycha się ciężko,najgorzej jest już się dźwigać. wklejam do poczytania http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4744122 może się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 - tak tak jesteśmy razem na innym forum ;) tak sobie czytam te Wasze posty i aż myślę żeby już zacząć kupować te wszystkie rzeczy dla maluszka, ja jeszcze troszkę się wstrzymam, 4 marca lecę do Polski wracam 18-ego, więc po powrocie i po 2-gim USG chyba tez wpadnę w wir zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIEŃKAA__ -termin mam na 26 lipca więc jeszcze troszeczkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie ma się co spieszyć.oczywiście nie kupuj nic na ostatnią chwilę tak jak ja :O poród na 11 kwietnia, a ja mam tylko wózek, komodę na ciuszki i fotel do spania(jeszcze złożony) tu tylko kilka ciuszków,a paczka z resztą przyjedzie po 20 lutego.jeszcze to wszystko uprać,poprasować.kosmetyki mam z PL(Bambino) tu kupię coś do pupy, te pierdoły pielęgnacyjne..niby to mało, ale Diabeł tkwi w szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. witam Cie Aniu mamy podobne terminy bo pierwszy termin u mnie to 14 lipiec natomiast drugi termin to 24 :) zobaczymy po następnym usg :) dziewczyny miałam dzisiaj zajawkę na pieczenie hihi i upiekłam rogaliki serowe z wiśniowym nadzieniem oraz ciasto drożdżowe z borówkami hihi rogaliki są pyszne a ciasta nie próbowałam jeszcze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja pierwsze ciszki kupiłam dziecku po 23 tyg,ciązy i bardzo sotrożnie po jednej paczuszce co jakis czas... nawet teraz mimio ,ze juz jestem w zaawansowanej ciazy to jakos z niedowierzaniem podchodze ze ono sie wkrótce urodzi, ze jest :D ,i tak odkładam kupno droższych rzeczy a przeciez czas goni!!! :) mysle ze możesz już kompletowac co tam chcesz :) im wiekszy brzuszek tym ciezej chodzic po sklepach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×